Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adziaa

jaka karma dla psa?

Polecane posty

Gość maroks
z weterynarzami różnie bywa, często polecają karmy, za które im płacą albo wysyłają na tropikalne wycieczki. Ja trochę poszukałem na zagranicznych forach i spróbowałem z Canaganem, karma jest zdrowa i zawiera dużo mięsa. Właśnie idzie do mnie już trzecia paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego należy chodzić do lekarza z polecenia, a nie do najbliższej przychodni. W www.weterynarz-gorzow.pl mają dobre karmy. Ja stosuję royala, ale uzupełniam dietę obiadkami, które przygotowuję dla pieska. Piesek jak człowiek, potrzebuje witamiek, aby zdrowo rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra i niedroga jest Brit, a możesz ją zamówić na przykład w telekarma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam royal canin, natomiast staram się raczej psiakowi coś po prostu gotować – takie domowe obiadki. Mój weterynarz z http://lecznica.pila.pl/ mi to poradził i widzę, że po pewnym czasie pies dużo lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzno
popieram, najlepiej gotować samemu, ale sama mam z tym często problem bo zwyczajnie brakuje mi czasu, ja polecam te nieco droższe, moja Gina uwielbia Royala, daje jej od małego tą karmę i jak narazie się nie zawidołam :) [url = "http://netfutter.pl/?odzywki-dla-kota,44" ]netfutter.pl[ / url ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTW
Ja karmie psa karmąTaste of the Wild od małego. Są rożne smaki dlatego psu się nie nudzi. Krokieciki są małe wiec jest to karma zarówno dla szczeniaków jak i dużych i staruszków małych, dużych i olbrzymich ras psów. Zawartość mięsa jest zadowalając cena też niczego sobie. Karma rzadko kiedy uczula i psiak musi mieć już na prawdę pecha by go uczuliła. P.S. Karm typu Royal Canin lub Purina Pro Plan nie polecam ponieważ są silnie rakotwórcze i uzależniające (takie psie narkotyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups dopiero teraz zobaczyłam jak stary jest to temat. Sorka za podbitkę bo się już pewno dawno nikomu nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz naprawdę dobrej karmy to taką znajdziesz na http://zoofood.pl/ - do tego mają jeszcze darmową wysyłkę przy zakupie powyżej 100 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej trzy miesiące temu przeglądałam Allegro w poszukiwaniu karm dla psa. Akurat mój pies jest dość aktywny, często pomaga osobie niepełnosprawnej w domu (jest specjalnie wyszkolony). Muszę zatem inwestować w karmy klasy premium. Na Allegro znalazłam karmy czeskiej marki Eminent. W sklepie www.karma-eminent.pl możesz znaleźć te karmy. Dużo pozytywnych opinii od hodowców. Do tego sprzedawca bez negatywnych komentarzy na aukcjach, wyłącznie ocena pięć po stronie obsługi klienta. Ja tym karmom zaufałam z dość prostego powodu. Jest dużo „mięsa w mięsie”, co się niestety coraz rzadziej zdarza. Po dwóch tygodniach sierść psa pięknie lśni. Z tego powodu wiem, że mieszanka działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są gryzaki Torgas, mogę je polecić zarówno dla mniejszego i większego psa. Dostępne są w różnych rozmiarach i to też warto zwrócić uwagę, żeby zbyt małego gryzaka psu nie kupić, bo jeszcze się połknie i się zakrztusi. Powiem tak – kupiłem Torgas swojemu Dogowi i praktycznie gryzak jest nie do zdarcia, korzysta już pół roku i nic się nie dzieje, za to sam pies nie ma problemów z kamieniem nazębnym chociażby. Sam gryzak można obejrzeć chociażby na www.torgas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam weterynarz sugerował żeby dietę naszej suni zmienić i zacząłem faktycznie większą uwagę na to zwracać. Nawet wodę daję jej inną niż zwykła bo Lourdes Detox Aqua, ona ma działanie antyoksydacyjne, jest zasadowa także powinna odkwaszać dobrze organizm. Na pół roku taki zestaw wystarcza więc co do kosztów to się nawet znośnie rozkładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję karme suchą dla dorosłego psiaka - PURINA BEYOND SIMPLY z oferty http://sznupa.pl . Sprawdza się ona naprawdę dobrze, mój psiak szaleje, gdy tylko zbliża się godzina pokarmu. ;) A do tego jest zdecydowanie warta swojej ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeenoo
Kąski czy nagrody dla pieska - tylko firma Maced! Moje psy uwielbiaja. Zarówno suszone ucho jak i kość z szynki parmeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies w domu to robaki i pasożyty u domowników powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka33
Szukaj takiej gdzie nie będzie żadnej dodatkowej chemii . Wiadomo że chcemy dla naszych psiaków jak najlepiej. Ja swoim psom kupuję np kąski tylko z firmy Maced - właśnie ze względu na ich naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczekpetliczeke
@Livka33 Kupuje ich smakołyki dla psa od około 1.5 roku i nie moge zlego slowa powiedziec. Po "wyrobach" innych firm psiakowi zdarzały się pewne "rewolucje" . Odkad kupuje tylko te - nic takiego sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaniaaaaa
Może słyszałaś o firmie Maced? Tez szukam odpowiednich przysmakow dla pieska i z tego co widze to maja najlepsze opinie w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa8
W internetowym sklepie zoologicznym https://www.krakvet.pl/ jest bardzo duży wybór. Mają karmy najwyższej jakości, z dobrze wyselekcjonowanymi składnikami. Myślę, że tam na pewno znajdziecie karmę idealną dla swojego pupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne kąski ma tylko Maced - niestety taka prawda. W porównaniu do konkurencji ich smaczki mają naturalny skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doglover
Najlepsze przysmaki to nic innego niż suszone mięso lub kiełbaski przeznaczone właśnie dla psów lub kotów. Ja polecam zawsze ten sklep: https://furtastic.pl mają zdrowe karmy i przysmaki z dobrymi składami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@toskaniaaaaa cos dla szczeniakow maja???? sporo maja do wyboru ale nie wiem co dla 4 miesiecznego pieska ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla szczeniaka bardzo ważne są rzeczy które może sobie swobodnie gryżć ale nic sobie nie zrobić. Ja dla mojego kupowałam z Macedu i potwierdzam to co mówią ludzie o tym sklepie, jest godny polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ja polecm Acane lub Orijen, które wg mnie są jednymi z najlepszych karm pod katem jakości oraz składników. Teraz fajny rabat na nie widziałam a stronie Rikoland.pl dosyć często u nich zamawiam i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diler

Jeśli już mowa o składzie to jednymi z lepszych smakołyków są też te od maced 🙂 sprawdzone info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

u nas pies je karme bozita bez pszenicy, któa psom jest zupełnie zbędna 🙂 gmo tez nie ma, sam wte zalecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

potwierdze post wyżej, również bozita i również bez pszenicy - bardzo mu smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupowała taką dobrą jakościowo karmę dla swojego pieska, ale... po prostu mnie nie stać na takie duże wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×