Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
...o ile ktoś zechce mnie zatrudnić. Ludzie się na żartach nie znają. Na interview w kancelarii prawnej hrka zapytała mnie, dlaczego chciałabym u nich pracować. To ja na to, że jestem fanką Ally McBeall i Magdy M. Kobieta pyta czy coś jeszcze może zdecydowało, a ja na to, że i owszem - znajomości z dobrymi prawnikami przydadzą się zawsze, zwłaszcza gdy zamierza się niebawem rozpocząć własną działalność gospodarczą. Kobieta nie była zachwycona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze lepiej
'TEMPAKI" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slązaczka_fajna
nie ma czegos takiego jak 'ksiaze z bajki" p. justyna w jakim ty swicie zyjesz, ze na niego czekasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A tak poważnie dziedzina, z którą pragnę, ba, muszę:), związać moją przyszłość zawodową, jest zdominowana przez mężczyzn i niestety coraz bardziej odczuwam na sobie bezpodstawną dyskryminację.:( Ale mniejsza z tym. Trzeba mieć nadzieję i wierzyć, że nie płeć, a umiejętności, są kryterium decyzyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za pierdoły????? Ja pracuje z samymi chłopami jest tylko jednak kobieta po 50-tce a reszcza to faceci.... Żadnej dyskryminacji nie odczuwam wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
W jakim świecie żyję? W realnym. :) A Ty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Milko, to Ci dobrze. :) Ale jak ktoś się uprze, by zatrudnić faceta, to faceta zatrudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slązaczka_fajna
to chyba innym realnym niz ja. Cudnych facetów juz nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wygineli wraz z dinozaurami! p.justyna faktycznie pierdoly piszesz z ta dyskryminacja!!!! Pracuje z mezczyznami, tylko ja jedna i nie odczuwam zadenj dyskryminacji - wrecz rozpieszzczaja i dbaja o swojego " rodzynka" Widac ze zyjesz w innym swiecie - gdzie tylko narzekasz i marudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Slązaczko_fajna, czy ja narzekam albo marudzę? Nie. Stwierdzam tylko fakty. Optymistą jestem.:) To, co pisałam, tyczy się mojego przypadku. Skoro u Ciebie jest inaczej, to ciesz się tym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A jak myślicie, książęta z bajek pracują czy wiodą leniwy żywot?:) Ja znam jednego takiego, co twierdzi, że praca hańbi, więc leży całymi dniami do góry brzuchem, ale do księcia mu daleko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dobra, to opuszczam poczekalnię.:) 🖐️ Pewnie wrócę, bo księcia w wannie nie znajdę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynkaaaa
Podnosząc... Musiałam zmienić nick z powodu psów kafeteryjnych. Co oni w tym widzą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynkaaaa
No tak, Milko. Ktoś się zaczernił pod moim nickiem. Ale co tam... Jak dzionek mija?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynkaaaa
To się wybierz.:) Akurat jeżeli chodzi o podróże facet by się przydał.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabia królewna
Spędzam całe dnie w klimatyzowanym biurze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynkaaaa
Hej Linger🖐️ Widzę, że zrobiłaś upik wszystkim taszym topikom.:) Dziękować.;) I pozdrawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynkaaaa
Dzięki za upik, ale to nic da, bo już nic na topiku się dzieje. Psełdonim znudził się niańczeniem dzieciaka i ograniczył się do rozmowy z ludźmi na swoim poziomie. I tak długo wytrzymał.:) A bez Niego topik zamiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego dzieciaka? to na jakim on poziomie sądzi że jest>? --- ale sobie pojadłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa, nie martw sie. Pseldonim uciekl, bo nikt Go tu juz nie adoruje, a on tego łaknie jak nie wiem. Ale ja bede pisala jak najwiecej kiedy tylko znajde chwile, niestety w dni powszednie mam duuzo pracy, nie jestem aktywna, ale poczekaj do weekendu, wtedy sobie odbijemy:) Co Ty z tym dzieckiem, jestem wspaniala i mądrą kobietą, zreszta Psełdonim takie walory docenia, a nie lubi rozmawiac z malo bystrymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×