Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

błagam,napiszcie mi co to za woda toaletowa !

Polecane posty

Ona jest ze sprzedaży wysyłkowej,albo AVON albo ORIFLAME. Miałam ją 3 lata temu i bardzo chciałabym ją sobie znowu kupić ale nie wiem jak się nazywa. Butelka podobna (w zasadzie to identyczna)do Island vibe z Avonu,też trzeba było wstrząsnąć butelką żeby wymieszać zapachy tylko że woda miała kolor niebieski a nie różowy. Może to jest to samo? Orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech chyba mam tę wodę
to było z Avonu. Taka biało-niebieska prawda ? Stoi u mnie na półce i żal mi jej używać bo podoba mi się jej zapach a niestety nie ma jej już w sprzedaży i raczej już nie będzie, ponieważ co roku wymyślają inną wersję tego zapachu. Najpierw była biało-niebieska, potem biało-beżowa a w tym roku biało-różowa. Teraz to chyba tylko na allegro możesz na nią polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech chyba mam tę wodę
zaraz sprawdzę jak się nazywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że się odezwałaś Ona była taka biało niebieska :( śliczny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech chyba mam tę wodę
Czy to nie o to Ci chodziło ? http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://torebka.kafeteria.pl/thumb.php%3Ftype%3D1%26id%3D1048&imgrefurl=http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php%3Fmode%3Dshow%26autor%3Ddada&h=104&w=120&sz=4&hl=pl&start=2&tbnid=unEbt94zTPUwAM:&tbnh=76&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3DExotic%2Bwaters%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech chyba mam tę wodę
to 3 pozycja od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zapach tak dobrze mi się kojarzy :( Tak strasznie chciałabym je gdzieś kupić a pewnie nawet na Allegro ich nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech chyba mam tę wodę
No właśnie też żałuję że już jej nie sprzedają :( Ja swoją kupiłam na allegro chyba z 1,5 roku temu... Zapach rzeczywiście dośc krótkotrwały ale bardzo mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak samo :( był po prostu super.Nie wiem czy da się jeszcze gdzieś zdobyć tę wodę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech chyba mam tę wodę
Co jakiś czas można zaglądać na allegro bo zdarzają się jeszcze czasem okazje do kupienia czegoś co dawno już wycofano ze sprzedaży ale trzeba sprawdzać systematycznie i mieć farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fart musi być duży A nie wiesz czy ta nowa różowa woda ma choć trochę podobny zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×