Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusssia

Co myślicie o tej sukience?

Polecane posty

Gość Aggggggggggggggggga
Niezła, jak się ma male piersi marnie wygląda, lepsza na cienkie ramiączka z głebokim dekoltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zmiennic
fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka 1234567
ładniutka... ostrzegam jednak na duze wzory.. troche pogrubiaja choc nie wiem jak ta bedzie eywgladala na ciele.. kupilam sobie ostatnio bluzeczke i wygladam troszke grubo ale i tak mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata_małolata___
Fajowa, ale cycki trzeba mieć w normie. Małe zginą zupełnie, a za duże będą się wylewały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic specjalnego ta sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka 1234567
nic specjalnego nic specjalnego.... rozbraja mnie tacy ludzie... wiecznie wszystko nic specjalnego a sami wygladaja okropnie i nie potrafia sie ubrac... ja rozumiem ze komus moze sie nie podobac itd... ale na wszystkich forach ciagle czytam takie komentarze.. wiecznie komus cos nie pasuje... jak czytam na snobce oceny ciuchow to az mi sie smiac chce... wystawiaja tam same rzeczy powyzej 1000 a w rzeczywistocfi nie wiele ludzi jest takich ktorych stac na torebke za 4 tys albo na buty za 1200 czy sukinke za 8000 a mimo to twierdza ze se kupia itd a wszystko co tansze komentuja negatywnie... smieszne to dla mnie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinka.. była prośba o ocenę-i co,nie wolno skrytykować? według mnie też nic specjalnego-pełno takich w tym sezonie,w każdym sklepie. Tylko wzorem minimalnie sie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
ładna, ale biust trzeba mieć ;) i niewiadomo z jakiego materiału, ale ogólnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuuu...
BARDZO łADNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×