Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelaa

Dieta kapuściana - pozeraczka tłuszczu , kto się przyłączy???

Polecane posty

Ja myślę że jak upitrasisz zupke z ulubionych warzyw i nią zapełnisz żołądek to schódniesz z pewnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888444
hmm.. wiesz wła śnie o niej troche poczytałam,wszedzie piszą, ze to dieta moczopędna i traci sie wodę nie tłuszcz więc to raczej nie dla mnie. ale dr Haya mi sie podoba. Ide jeszcze o niej poczytam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta haya jest fajna bo jesz normalnie to co lubisz Ja własniej zjadłam do surówek pół piersi gotowanej:) Kurcze lubie miesko co mam zrobic.....::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak lubisz mięsko
to polecam diete niskokowęglowodanową. Ja jestem na tej diecie od czterech miesiecy i noszę na sobie o 8kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na niej kiedyś byłam. schudłam strasznie. nawet, kiedy już nie chciałam więcej, to dalej leciałam w dół. wystraszyłam się porządnie i przestałam ją stosować. potem w ciągu 1 roku przytyłam z powrotem do 60 kg. teraz oczywiście chcę schudnąć, ale już nie na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam wczoraj na diete nie łączenia bo Ja lubie a na samej zupce nie wytrwałam, zjadłam na kolacje rybke duszona z brokułami:) Jestem na forum \" dieta niełączenia - - 6 kg w dwa tygodnie\" Zapraszam:) i przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na forum \" dieta nie łączenia - 6 kg w dwa tygodnie - to działa!!!\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×