Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Nadeszła tzw. \"godzina zero\". Trzeba zwlec się z krzesła, zamknąc biuro i udac się w stronę miejsca zamieszkania:) 20 minut w klimatyzowanym aucie, zdecydowanie poprawia nastrój:):):) Zegnam wszystkich, goraco calując Pajoonka❤️ i melduję się jutro rano. Naskrobcie coś ciekawego, zeby było co poczytac do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do xyzed - sorry, ze tutaj i z innej beczki. Ale czy to nie Ty czasem podawałeś na jakims topiku link do strony z blogiem kochanka? Nie mogę tego znaleźć, a było zajfajne. Jeśli tak to proszę, jeśli nie Ty to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha musiałem pilnie wyjechać i już Heineken o mnie zapomniał :( Ale cóż tak to już jest jak się wychodzi nagle i człowiek się nawet pożegnać nie zdąży :) No cóż widzę ,że Pajoonk się nią chętnie zaopiekuje :) frapee daruj sobie po dupie już nieźle oberwałem i nie mam zamiaru z tego powodu resztę życia płakać zostawiam to takim jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj xyzed zdrajco:P no to ładnie, co się tu wyrabia ledwo sc z trudem przełknęlam, a tu następna panna piwko?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem dlaczego ktos mnie dzisiaj nakierowal na topik gdzie przebywa slodko-gorzka ,czyzby salucik to kobieta ...bee fuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zginął. wczoraj nie nocowałam w domu i obawiam się....a najśmieszniejsze jest to że nie wyczyściłam archiwum. dzisiaj szukam a gg nie ma. ale na razie się nie pytam o nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty mówisz blondynka? ktoś Ci babę wystawił? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bardzo dziwne. a miał w tym czasie jak Cię nie było ktoś dostęp do kompa?? Wiesz ja mam wejście na gg przez hasło więc raczej nikt mi tam nie wlezie :) Każdy użytkownik kompa ma u nas hasło i gdybym chciał podejżeć co koleżanka małżonka wypisuje musiałbym znać jej hasło. O kurcze widzę,że Ci gg zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam hasła. klikam na ikonke i gg sie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda a to Ci świnię podłożono :D ale nie przejmój się przynajmniej na wyroby ją przerobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka uważaj, zeby Cię nie pizło, xyzeda pizło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz? bo wiem,że ta nimiecka to psinco warta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołcho nie fanzol gupot jo Ci godom z rynkom na sercu ,że to nie jo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda tylko kobietom pozwalam się podpuścić bo mam do nich słabość :D A tak ogólnie to witojcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ale donosiciel jeszcze bardziej daje się podpuścić :D :D :D Aż miło patrzeć jak się ślini i śle esy żeby \"spotkanko\" jak on to pisze przyśpieszyć :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) do xyzed: wiesz ktoś pod Twoja nieobecność musiał sie zaopiekować Twoimi zrozpaczonymi fankami;) ale nie bój nic.. Heineken przecież najpierw była Twoją fanką a po drugie jak to sama napisała Ciebie ma na wyciągniecie reki;) Cześć Chuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Pajoonk wszystko okiej :D wszak my łoba to jak ja jeden :D pamiętasz? tylko salucik się stracił i niektóre zrozpaczone zostawił :D Ach te kobitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×