Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Gość ja to czytam to aż mi mdło
Xyzed ma wielbicielki w całej polsce, hahahahhaaaaaaaaa Chyba ogłupiałe baby jakieś a facet szczyci się h..j wie czym, Rany co za naród....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalibabka też niezłym skurwysynem był,a do dziś ma wielbicielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wy kobiety ciągniecie do skurwysynów...lubicie niegrzecznych chlopców... Czasami ja jako facet dziwię sie ze jak zwiazku im facet bardziej pomiata kobietą to ta bardziej w niego jest zapatrzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slązaczka_fajna
ja to czytam to aż mi mdło : widac ze jestes zgorzkniala/ly . Poczucia humoru ci brak! ale coz..bywa i tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to czytam to aż mi mdło
To, że facet jest półgłowkiem nie oznacza że ja jestem zgorzkniała i jeszcze laski typu ślązaczki "Xyzed ahhhh ehhhhh ohhhhhhh jesteś cudowny" Kuźwa żałosne..... Pajoonk - debilki ciągną do debilów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wchodź i nie czytaj :p no chyba ,że lubisz i potrzebujesz obrzucać innych wyzwiskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podsumowywując
ktoś napisal, że xyzd jest prawnikiem. Buhahaha, co za bzdura. Popatrzcie na jego styl wypowiedzi, argumentację! Pawnikom to on najwyżej smieci spod kancelarii wywozi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to czytam to aż mi mdło : debilki ciągną do debilów chyba to za proste jest... Poza tym widzę ze my potrafimy sie tylko błotem obrzucać niż prowadzić dyskusję na argumenty... Moje poglady są inne niż wyznaje xyzed i wole z nim dyskutować o tym niż go obrzucać błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to czytam to aż mi mdło
Pajoonk - a jakie są Twoje poglądy? Myślałam że większość facetów to takie lekkoduchy jak on. Jak czytam to z jaką on lekkością i kpiną opisuje swoje "historyjki" i na dodatek za nic w swiecie nie czuje się winny to wątpię w "normalność" dzisiejszych facetów. Xyzed - musiałabym nie wchodzić na swoje ulubione Kafe bo wszędzie Cię pełno:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO: \"ja to czytam to aż mi mdło \" Na jednym topiku wyrażiłem swoje poglady.. po czym wdałem sie wymianę żartów i zostałem okrzyknięty że myslę ...... (nie powiem czym) :D Niestety trzeba umieć wyczuć z kontekstu kiedy pisze to co mysle a kiedy żartuje. Zadaj mi konkretne pytanie co Ci odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to czytam to aż mi mdło
Kiedy żarty to żarty. Zdrada żony do żartów nie należy. Konkretnych pytań do Ciebie nie mam, nigdy nie czytałam Twoich wypowiedzi dlatego zapytałam "ogolnie" czym się różnią Twoje poglądy od poglądów xyzed-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrada żony to poważny temat... coż ja też zdradziłem i nie uważam że to powód do dumy..ale stało sie! i co przez to jestem gorszym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy staram się nie oceniac ludzi. Oceniaja tylko Ci, którzy zycia nie znają i uważają, że mnie nigdy nic takiego nie spotka. Czasami nie zdają sobie sprawy jak bardzo się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zwyczajna Kobieta: Dokładnie.... wychodzę z tego samego założenia... poza tym życie nie jest czarno -białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to czytam to aż mi mdło
Pajoonk- ale Ty jak sam piszesz nie uważasz, że to powód do dumy i nie chełpisz, że "głupia, naiwna żona to czy tamto" Zdradziłeś, ok. stało się ale czy zakladasz z tego tytułu kilka topików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To xyzed załozył w związku z tym kilka topików??:) Ja podejrzewałam, ze ten topik założył z nudów, wymyslił kontrowersyjny temat do dyskusji i smieje się w kułak jak niktórzy się burzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"ja to czytam to aż mi mdło \" a moze warto się zastanowić ile tu pisanych słów jest prawdziwych.... nie jednego w necie poniosła fantazja na temat swojego drugie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co niektórzy niech się zastanawiają co jest prawdą ,a co nie :) Ubaw z tego tytułu mam niezły i już to kiedyś oficjalnie napisałem :classic_cool: A może to ,że zdradzam żonę to też bujda? :D a niektórym świętoszkom aż piana z ust idzie :D Niektórzy z was nie mają dystansu do pewnych rzeczy i dlatego to forum wygląda jak wygląda ale ogólnie jest dużo lepiej niż np na f23 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystko jest fantazją,a nie wszystko też można napisać wprost :D ale niektórzy tego nie rozumieją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba pisać miedzy wierszami;).. zresztą wystarczy dać topik o kochankach i od razu jaki ruch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed chodź na zimne piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda przecież jak pisał \"powtarzam\" ja,Pajoonk i salut mamy to samo IP więc salucik tu jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×