Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

xyzed wybacz , ale jednej ślaskiej frelki (chyba nie popełniłem błedu) to Tobie nie oddam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk no masz atut ,mianowicie jesteś młodszy :) A której mi nie oddasz? bo nie wiem o kogo się mam z Tobą bić na udeptanej ziemi :) Heineken w sumie to się nie dziwię,że wolisz Pajoonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZV
Xyzed zajebiscie to samo bym zrobila.Nienawidze donosicieli.Pozdrawiam goraco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XYZV - zaglądaj bo akcja się rozwinie i ubaw będzie :D a kable to powinny w ziemi leżeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZV
Mam taki zamiar tu zagladac w koncu tacy jak my powinni trzymac sie razem.A donosiciele no coz....Niech cierpia z wlasnej glupoty(sami tego chcieli):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ja Ci śwignę w kalafę kamlotem :D:D to bedziesz wiedział o którą chodzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk yno badej coby rykoszetym tyn kamlot Cia nie piznoł :D W temacie topiku reasumując donosiciel umąwia się z moją koleżanką małżonką,a ja z jego ,a sprzęt się szykuje :D Ale jazda będzie :D I filmik i przyłapanie inflagranti :D Kurcze myślę czy by jeszcze scenariusza nie ubarwić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZV
xyzed czekam na filmik tez chce sie posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed, Ja tez uwielbiam takie akcje!!! Kibicuje ci z całego ❤️! A jesteś pewien że tam się sytuacja na tyle rozkręci że bedzie co nagrywać? Pajoonk, skoro już nasze sprawy zaszły tak daleko, to scharakteryzuj się z grubsza, cobym kota w worku nie brała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik będzie dla żonki donosiciela i inflagranti też,a potem będzie część dobijająca gnojka i to go zaboli najbardziej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna żeby coś takiego zrealizować to trzeba mieć fantazję więc niepotrzebnie się krygujesz:) więcej luzu :) Co popierasz donosicielstwo? Ja nie ,bo co ja robię to takiego gnojka,który sam na dziwki chadza gówno to powinno obchodzić i powinien pilnować swojej moralności ,a nie donosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już się wybierałem na piwo do Katowic :O chyba będę musiał śmignąć nieco dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, nawet nie wiem, na przykład, czy jesteś bardziej brunetem czy blondynem...musze sobie stworzyć twój obraz w wyobraźni i do tego potrzebny mi jakiś zarys.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, piwka z Tobą na pewno sobie nie odmówię. koniecznie zimnego Heinekena!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam sobie ..i oczom moim nie wierze..:D:D czego ja jeszcze sie tu o sobie dowiem ..:D ech zycie.. a Ty chuda poczytaj dokladnie .. ..:D:D ps. a teraz ide poleniuchowac na łonie natury ..;) pozdrawiam wszystkich i kazdego z osobna..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk nie pękaj wal śmiało :D To ja zacznę; 175cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut miłego leniuchowania ;) i oczywiście ucałuj naturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mogę: blondynka 160 (tylko)/53 (celowo nie pisze, że szczupła bo zaraz kolezanki z dietetycznego rzuciłyby mi się do gardła ze mam conajmniej 8 kilo nadwagi!), długie włosy, niebieskie oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ja nie pękam!:D widże ze dość ze jestem młodszy to jeszcze wyższy :D Heineken musisz zmienić moj zarys w twojej wyobraźni :D \"xyzed, piwka z Tobą na pewno sobie nie odmówię. koniecznie zimnego Heinekena!!!!\" widze że wybór został dokonany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heineken toś Ty mój typ :) i o jakiej nadwadze Ty mówisz???? :) Ja to mogę powiedzieć ,że ją mam (80) ale sznurówki zawiązuję bez problemu,lustrzanki nie uprawiam więc uważam ,że jest oki :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
165/55 atrakcyjna blondynka:classic_cool: oczy piwne ale nie przepadam za...............piwem ! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 3:0 cieższy też jestem:) Strip i ja do Ciebie nie zadzwoniłem????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk a mieliśmy umówić się drinka, pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×