Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Chopie przi Ciebie to taki mikry i stary karlus jak jo ,to ni mo szans :D Ale jakoś bydzie bo przeca się dogodomy :D Pra????? Przeca wygrołeś 4 : 0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strip to wiem ze ma z kim grzeszyć..to w takim razie gdzie jest Heineken jeśli nie u Ciebie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto powiedział ze wybrałam xzeda??????????????????????????????????????????? mieliśmy się tylko piwka napić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :D ma być tylko piwo więc Pajoonku spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Heineken Twój opis wygladu..miasto...kogoś mi bardzo przypomina...oj bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie jestem na 100% ...bo nie wiem kim tak naprawde jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imienim mozesz chyba rzucić (tej osoby oczywiście) albo inicjałaem chociaż...wtedy albo ucieknę...albo zostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jeszcze się okaże ,że to ona Cię w bambuko zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie okaże że jesteś moim mężem i łeb ci ukręce jak wróce do domu za wyrywanie lasek w necie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heineken meżem Twoim to na 100% nie jestem :D w końcu dzieli nas 400 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak, Wlkp. głównie z Poznaniem mi się kojarzy, nie zagłębiałam się w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by dopiero były jaja :D :D :D Ale gdyby mnie Heineken znała faktycznie ,to wie co lubię jeśli chodzi o te rzeczy ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed - sorki, jezeli juz o tym pisales, bo nie mam czasu by przeleciec caly topik... ;-) Skąd donosiciel wie o Twoim romansie? I czy powiedział zonie cos konkretnego, czy jedynie insynuowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Heineken ciekawość nie daje mi spokoju..dasz sie porwać na osobności w celu ustalenia co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam intensywnie w głowie, ale nie kojarze nikogo z tamtych rejonów, chyba że jakaś wakacyjna znajomość z wczasów, służbowo tez nie bardzo współpracuję z Poznaniem. Chyba że poznaliśmy się na moim terenie i nie wiedziałam że jesteś stamtąd...:) Człowiek nigdzie nie ma spokoju, gdzie się nie obejrzy tam sami znajomi, a potem sie dziwić ze małżonkowie jakieś filmiki do ogladania dostają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk ale Cię dziewucha zagrzała :D Uważaj chopie bo w te upały jeszcze Ci pompka nie wytrzyma :) jasne - doniósł uprzejmie ,że mnie widział jak się z czarnulą ściskałem i wszystko wg niego wskazywało na większą między nami zażyłość :D I to było prawdą,tylko że to Nie Ona była tylko dziewczyna ,z którą współpracuję i zawsze się z nią witam na tzw niedźwiedzia nawet przy koleżance małżonce :D Ha nawet nam zdjęcie zrobił komórką :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×