Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Żywcem - ja nie spotkałam póki co... Teść mojego kumpla jest prawnikiem i na wstępie małżeństwa z jego córką zaznaczył, że w razie \"czego\" to puszczą go z torbami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne No wiesz..............jak duże będą te torby, to czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
ja nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda Blondynko ja melduję że nie wysyłałam :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko, przypuszczalnie zostałby z malutką reklamóweczką i w dziurawych skarpetkach ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk melduje że to nie on... ale pewnie jakiś zazdrośnik kto mnie i chudą poglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne za cienki Bolek z niego,a poza tym mam plan awaryjny jako asekurant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów xyzed wcięło, bo pewnie zbyt niewygodnie mu sie zrobiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
jako asekurant xyzedzie to masz już kochanke i koleżankę w pracy z którą się czule witasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 uwielbiam te wasze podszyte nienawiścią ataki na mnie :D No ale nienawiść to też uczucie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ataki? I dlaczego mówisz do mnie WY? Ja niespotykanie spokojny człowiek jestem i wielką sympatię mam do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
na dodatek xyzedzie na opak interpretujesz wpisy..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 nie przejmuj sie xyzed też mówił mi ze obrzucam go wyzwiskami i epitetami..chociaż zadnego nie uzyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D xyzed jest ostatnią osobą na świecie, którą mogłabym sie przejąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk kurcze nie rób się tym co koń pod brzuchem nosi ,bo przeprosiłem za uogólnienie :D babka68 więc popełniłem ten sam bład i przepraszam w takim razie. A z tą sympatią to przywaliaś aż miło bo bardzo dobrze wiem,że Ty jak i sporo innych osób to po cichu życzycie mi raczej śmierci niż darzycie sympatią tylko ,że tu nie wypada tak źle komuś życzyć choć jedna osoba to otwarcie powiedziała i Ty wiesz kto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda dlaczego tak uważasz? przeca ni mom Twojego meila ;) jasne - no może trochę podkoloryzowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda dlaczego tak uważasz? przeca ni mom Twojego meila ;) jasne - no może trochę podkoloryzowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka ale dziś tu głośno, a ja niestety muszę pracować xyzed mam nadzieję że zdradzisz mi wieczorem niektóre szczegóły odnośnie pewnej osoby z tego forum, Ty ją znasz, a ja chcę poznać. . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
wyluzuj xyzedzie :O - trochę dystansu do tego co tu czytasz przydałoby Ci sie napewno - i tego Ci właśnie życzę - ja jako wyjątkowo wredna istota {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Masz pewne cechy, które cenię i lubię u Ciebie: poczucie humoru i niewybrednie wybujałą wyobraźnie. Ale są i takie, których nie lubię: gdy robi się niewygodnie, kulisz ogonek i zmykasz lub za obrone przyjmujesz atak. Stosujesz ciosy poniżej pasa, choć częściej walisz na oślep i wcale nie trafiasz. Decydując sie na kochankę, jako człowiek dorosły, musiałeś sie liczyc z tym, iż zawsze znajdzie sie jakiś życzliwy.Chcesz sie mścić na wszystkich ? Jęsli masz na tyle czasu to Twoja sprawa. Ale weź pod uwagę, że Ty jesteś jeden, a \"życzliwych\" Tobie jest pewnie wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka ja też nie wysłałam może salut wysłał i zwiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×