Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Gość Nastkaaa17
a ty w ogóle pracujesz xyzed czy siedzisz na bezrobotnym? bo ciągle ciebie w godzinach pracy na necie widze......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli cię to drażni to poprostu nie czytaj tego co piszę i nie zadawaj takich pytań bo to świadczy tylko o tym,że ty nic nie robisz tylko siedzisz w necie.Dla zaspokojenie twojej ciekawości powiem,że mam taką pracę,która pozwala mi na to żeby siedzieć w necie i nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale moze
by obudzil w Twojej zonce to czego TY nie potrafisz i na dobre by ci to wyszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastkaaa17
ja akurat mam wakacje:d a tobie to za darmo płacą pewnie w urzędzie dupe grzejesz i pierdzisz w fotel za 1000 zł:P hehehe, naraa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć X:) Widzę ze akcja sie udała;) i co tam masz na tym filmiku?:) bo wiesz grzeczne siedzenie w kafe z kobietą też można ładnie wytłumaczyć:) Ps. X czy Ty lubisz kobiety typu 3C?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot dziciątko powiedziło co wiedziało :D :D masz wakacje to na wakacyjną wędrówkę się wybierz jak moje dziecko,no chyba że twój rodzic zarabia za grzanie dupy 1000zł więc go nie stać na wakacje dla ciebie :D Wspólczuję dziecinko :o Nara ale moze tak obudził i owszem ale coś innego :p Pajoonk na filmiku widać jak kapuś daje konkretne propozycje ,ślini się i próbuje cosik ;) dostać.Ubaw po pachy,a ten dupek nawet nie wie ,ze został sfilmowany:D Typ 3C?-przyznaje nie wiem co to za typ:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D ale plamę dałem :D :D lubię tylko ostatnie C bym określił inaczej.Zamiast cudza powiedzaiłbym cała moja lub chcąca tylko mnie :D no i z tą cycatością też bym nie przesadzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale moze
to dzieciatko ma 44 lata , i powiedzialo co wiedzialo wlasnie, bo we mnie kochanek obudzil to co mezowi sie nie udalo przez wiele dlugich lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może - z tym dzieciątkiem to nie do ciebie było i jasno to wyniikało z treści tego co napisałem odnosząc się do słów Nastki 17 :D Poza tym gdyby w niej coś takiego rozbudził to nie miałbym o to do nikogo pretensji oprócz siebie.Nie jestem aż tak nieżyczliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym może twój mąż nie proponował ci urozmaicenia sypialnianego życia,a ty masz większy temperament niż on,bo tak też się zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chlopaki ..nie rozsmieszajcie mnie od samego rana...bo musze dzisiaj ciezko myslec..skupiam sie ;) Ja myslalam ze wy lubicie silikony......ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wolisz zbereźniku cudze ;) :D tylko przypomnij sobie jak skończył Andrzej Zaucha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwał,tak zwał ważne ,że przeważnie są równie płomienne jak kolor ich włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie
te wszystkie zboki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cale szczescie
hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra:D:D:Dmam juz kompa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cale szczescie
chudzina:):):):) co ten robal :P:P:P:P:P:P znowu nawywijal:P:P:P mowilem ze to oszust:P:P:P:P:P gdzie wchodzilas;);) ;):) i kto sie rzucil:P:P:P:P nie cierpie robactwa fuj :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×