Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Gość no nie moge z was ludzie
chudzina co sie stało , ze stopke zmieniłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iksie 🖐️ chuda jemu mow jak sie pojawi ..:D no chyba ,ze biedaczysko znowu neta zgubil ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge z was ludzie
Chuda ty sie nie spinaj bo ci żebra pękna :P Nie pytam niegrzecznie -- to dlaczego sie tak jeżysz ? Dzieciakiem nie jestem , ale jak sie jest blondynka to sie ma chyba wrażenie , ze to umysł jest rozjaśniony a nie włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety każdy dzień powoduje to ,ze powiękasza się lista osób ,które mam w dupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge....nie martw sie jestem rozpieta wiec mi zebra nie pekna;) Dzieciakiem nazwalam kogos innego ..i nie bylo to do Ciebie a zreszta ja Cie nie obrazam tak jak Ty mnie ..i kto sie tu jezy.. Zmienilam stopke bo mialam taki kaprys ...wiesz blondynki tak czasami maja ...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo życie usrane to i motyw usrany sie czasami pojawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj
X - akcja się nie udała? Czy znów za dużo trunków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a dołem se w tytę :D a co :D a akcja będzie dziś wieczorem :D sprzęt gotowy :D ponoć kapuś ma jakieś dowody do pokazania żonce:D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ xyzed👄 cały czas słucham Toma P /ach ten jego głos/ do wieczora pewnie będę znała to na pamięć i wam zaśpiewam.....hahahah 🖐️ blondynka 🌼 oczywiście to był żart xyzed jak masz inne jego utwory to poproszę o jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip 👄 kochana dla Ciebie płytkę mogę nagrać i dostarczyć byle wiedzieć żeś zadowolona 🌻 a wiesz jaki świetny koncert dali Bob D. i Tom P. w 1986roku? Mniodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cale szczescie
komputer odbieram dopiero jutro:P:P:P:P:P mam wirusa:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P to przez was :P:P:P padalce melomani sie spieprzyl:P:P:P:P:P:P blondynka:):):):)uwazaj na zbokowcow:P:P:P:Probala i tego drugiego:P:P:P:P ty wiesz:D::D:D:D nie bede wymienial jego imienia:P:P:P:P:P:P:Pale to ten co siedzi caly czas w norze:P:P:P:P:P:P:P:P:P narka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cale szczescie
strip:):):)uwazaj na zgreda:P:P:P:P:P:P nie sluchaj tej jego niestrawnej muzy:P:P:P:P:P:P niezle nagrania;);) to mam akurat ja :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty nieszczescie ...dzieki ze mnie ostrzegles ..bo jeszcze by mi krzywde zrobili....albo .....hahaha;) Nie zabieraj swojego kompa na plac zabaw.....to wirusa nie zlapie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialem ze to moje imie..hehe:D:D ty szczescie to emotami pisz...:P lepiej ci to idzie od pisania ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×