Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

daleko nie jesteś, zawsze możesz wpaść na chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na drugą nóżkę i zaczynamy góralu czy ci nie żal...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty opowiadasz blondynka, ja też bym tam była...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonku recital trwa "Odchodzę dłużej tak nie wytrzymam chcę być znowu szczęśliwa nie mam już sił udawać,że coś jest między nami. Wybacz nie chcę cię ranić zapomnij mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
From my hands I could give you Something that I made From my mouth I could sing you another brick that I laid From my body I could show you a place God knows You should know the space is holy Do you really want to go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upije się na smutno jeszcze się nie zaczęło a juz się skończyło😭 I trudno mi się przyznać że to wszystko nagle traci sens, gdy Ciebie nie ma. Na głos nie wypowiem że tęskniłam gdy nie było Cię, trochę za długo... I trudno mi się przyznać że to wszystko nagle traci sens, gdy Ciebie nie ma. Na głos nie wypowiem że tęskniłam gdy nie było Cię, trochę za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
But Ive got to get a move on with my life Its time to be a big girl now And big girls don\'t cry Don\'t cry Don\'t cry Don\'t cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie wiem za kim tęsknię, bo Pajoonk przecież tu jest........... kogoś mi jednak brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boys, boys, boys I'm looking for a good time Boys, boys, boys Get ready for my love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy zamknąłeś drzwi zegar dalej bił czas nie stanął w miejscu nie było mi żal Zapomniałam już czemu było źle to juz jest nieważne dziś dla mnie. Co chcesz to mów niepotrzeba mi twych pustych słów, bo nie jesteś tym kim byłeś.Zbyt wiele kłamstw darowałam Ci więc już zostań tam gdzie chciałeś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×