Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

kurcze ja zaiwaniam ,a wy się świetnie bawicie :D ale u mnie zawsze były fajne imprezki :D nic to wieczorem sobie odbiję bo wszystkie dziewczyny u mnie zlot robią :D Pajoonk zapraszam :) A teraz w drogę ale później będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko po co
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge...tez
zgred -bez Ciebie tu jest naprawde swietnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed👄 już jestem👄 gdzie Ty tak jeździsz po nocy? ja już tęsknie👄 o której imprezka? Pajoonk🌼 a\'propos @ dla Ciebie teraz śpiewam znamy się tylko z widzenia tralalala wiem, że masz oczy niebieskie i lubisz wieczory i kwiaty tralalala znamy się, znamy się więcej nie znam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk znowu wyjeżdżasz?:( to ci jeszcze na pożegnanie zaśpiewam Nie lubię jak wyjeżdżasz wiesz Nawet niebo smutne jest Jak mam to teraz znieść? Czy radę dam? Trzy dni, trzy łzy Sam na sam z butelką wina A ty piszesz mi spokojnie śpij Już wiesz, że ja Na ratunek aniołów nie mam Trzy dni, trzy łzy Zawsze tak, gdy znikasz gdzieś 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę jakos pozbyć się niektórych cytrusów ;) robię dzisiaj recital dla Pajoonka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka coś tam brałam;) wszystko przez te pomarańcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham? powtórz jeszcze raz, żeby cytrusy dobrze zrozumiały:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak mam to zrobic:(-hahaha przez net jak niektore naiwniaczki:(zaraz bedzie wojna !!:D tesknie i nie tesknie -sama nie wiem co mi jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Pajoonk :D jeszcze Ci zaśpiewam;) blondynka drinia sobie wypij ja się alkoholizuję takim leciutkim z przepysznym soczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×