Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

hahah coraz to lepsze dzieciaki tu witaja ..:D:D no ten tekst \"twe dni sa policzone \" to mistrzostwo swiata ..:D:D ide sie napic ..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam że
witam 🖐️ Pająk mam nadzieje , ze mi wybaczy to wtargniecie na wasz teren - ale tak smetnie tu u was , że daje słowo trzeba to zmienić ps. nie jestem małolata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
no to nas rozruszalas:D:D:D pekne ze smiechu:P:P:P ale nie przejmuj sie i dawaj dalej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam że
to dajcie jakies teksty cos sie wymysli ;) No cyba , że wena mnie opuści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci -dobrze sie bawicie?:P Tylko dlaczego akurat tutaj i teraz ?😭 mi nie bylo nudno...wrecz przeciwnie...milo...do momentu pojawienia sie przedszkola😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam że
Nie dość że blondyna , nie dośc że chyda nie dość że smutna to jeszcze "Tak kochamy marzenia ze boimy sie je realizowac" Realizuj te marzenia bo wyschniesz na wiór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona wcale nie jest chuda
lepiej niech ich nie realizuje w ramach diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam że
Może masz racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie malolaty z wami rozmawiac :P.Nie dam sie sprowokowac !:P Dobranoc salucik :D milych snow:D chyba bede musiala inym sposobem dazyc do mojego celu...hahah;);):D Zartuje !!:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam że
Dobranoc chudzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda wiesz jak mozna ..wiec daz jesli chcesz,..;) i nie zartuj ..:P:P dobranoc ..;) dziecikom po wafelku ..i spac ..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam że
No dobra jak wam przeszkadzam to ide - to były tylko zarty - bez urazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
czesc salucik:) milych snow:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge
ale nudyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
nie wiem co mnie tu przywialo:P:P po jakiego grzyba w ogole tu zagladam:D:D:D o ktorej zaczynamy sie dzis razem nudzic:P:P:P salut wypelznij z nory :P:P:P chudzina:P:P juz przebiera nogami :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
ok wybaczcie mi :):):) przyznaje jestem palantem:D:D:D chcialem was tylko rozsmieszyc:):):)bo tu cholernie nudno:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
21:23 cale szczescie ok wybaczcie mi przyznaje jestem palantem chcialem was tylko rozsmieszyc bo tu cholernie nudno to nie ja bylem :O to znowu ten debil paskudna podszywa:P:P wcale nie mam zamiaru nikogo rozsmieszac bo was nie lubie:P:P:P chcialem tylko was wkurwic bo to akurat lubie:D:D:D a ze cholernie tu nudno to prawda:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
ale beznadziejny ten topic:P:P:P bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
sorry ,znowu sie wyglupilem:(:(:( mam czasami takie dziwne napady :):):)postaram sie panowac nad soba:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
21:41 cale szczescie sorry ,znowu sie wyglupilem mam czasami takie dziwne napady postaram sie panowac nad soba to znowu ten debil:P:P:P ja w zyciu nie powiem do was sorry:P:P:P a napady to on ma oblesny zlodziej nickow:P:P:P debilu wymysl nick sobie sam ty cwiercineligencie:P:P:P dzis juz nic nie pisze bo nie mam czasu;) a jak sie pojawi post z moim nickiem to znowu bedzie ta cholerna przebrzydla podszywa:P:P:P fujjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
Musze wam sie do czegos przyznac;););)Mam taka dziwna chorobe:(:(:(ze czasami nie wiem co robie i co pisze :(:(:(raz jestem mily a raz wsciekly i wszystkich wyzywam:(:(:(biore leki,ale czasami nie pomagaja:(:(:(jeszcze raz prosze wys o wybaczenie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko
cale....czyzbys cierpial biedaku na rozdwojenie jazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
21:58 cale szczescie Musze wam sie do czegos przyznac Mam taka dziwna chorobe ze czasami nie wiem co robie i co pisze raz jestem mily a raz wsciekly i wszystkich wyzywam biore leki,ale czasami nie pomagaja jeszcze raz prosze wys o wybaczenie ochujala podszywa:P:P:P:P:P😡😡:P:P:P gowno prawda nigdy nie jestem mily😡 a juz na pewno dla was:P:P:P wkurwia mnie ten podszywacz :P:P:P i w dupie mam wasze wybaczenie:P:P:P w pizdu z wami i z tym debilnym topickiem:P:P:P teraz pacany mozecie mnie spotkac na erotycznym:D:D tam sie przynajmniej nie nudze:D zostawiam wam ta niedorobiona podrobe:P:P:P i spadam stad :D a chuj z wami podszywami :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na cale szczescie
a tupać nogami tez umiesz ? Jęzor juz pokazałeś ale tylko na tyle cię stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko
znowu mial napad !!:):) zegnaj i nie martw sie tak bardzo,nie bedzie nikt za toba tesknic !!:D:D:D🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
chudzina ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda blondyna
cale szczescie ......to szczescie dla mnie ze jestes moje ty szczescie :D buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) Widzę ,że całkiem wesoło i ruchliwie tu było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×