Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Ależ oczywiście :D a strip w ogóle to boska dziewucha jest więc jak tu jej nie chcieć za muzę?????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No X zupełnie Cię rozumiem też bym tak chciał:D:D:D teraz wiem dlaczego Strip nie uległa mojemu czarowi nie było szans z Tobą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka szkoda, że nie mogę cały czas być tu z wami:( niestety praca i jeszcze raz praca, ale będę zaglądać 👄 👄 xyzed nie przejmuj się zasadami🌼zwłaszcza moimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip co to miało znaczyć z tymi zasadami???????? nawiązujesz do wczorejszej pogawędki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutenieńki...
xyzed... zapominasz o jednym :P ... cytruski mają dużo ... witamin ... a strip nie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutenieńki...
Pajoonk... a pulchna czarnulka być nie może? ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌼 trochę byłam zdziwiona, ale już ok. pamiętaj las apariencias enganan 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutenieńki...
wiedziałam Pajoonku, że dasz się skusić :P:D trafna decyzja... nie pożałujesz ;):D czarnulki nigdy nie tracą na wartości :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie!!:D Pajaczku a Ciebie szczegolnie:D:D Nie moglam dzisiaj spac przez salucika....och co za zycie...;) Dzisiaj moge byc tylko z doskoku...bo za duzo ciekawskich oczu..narazie wyslalam mojego m...po waciki..chwila luzu-hahaha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda a już chciałem do Ciebie dzwonić;) i sprawdzić co sie z Tobą dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajaczku.....oj to moglam chwilke poczekac ...bo to tak milo znowu by bylo uslyszec Twoj glos...zadzwon pozniej..ok.puszcze Ci sygnalka ...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutenieńki...
Blandyna :D ja tam spałam jak niemowlę po kołysance jaką mi salut zanucił na dobranoc ;):D:P każdego wieczoru mnie tak ślicznie usypia i wstaję rankiem jak nowonarodzona ;):D a Ty Blandyna się męcz! ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodziutenieńki... po co mam sie decydować na czarnulkę sporo nuci kołysanki innemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutenieńki...
Pajoonk... to czarnulce nuci inny :P ... co nie znaczy, że nie zechciałaby posłuchać i Twojego murmuranda ;):D ... wówczas mozna wybrać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodziutenieńki... - i tu się mylisz bo strip jest wielką witaminą i napewno jest jej więcej niż w cytruskach :D strip 👄👄👄 Ty moja muzo i wielka witaminko !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutenieńki...
Blandyna ... można ;):D dla mnie kołysanki nocką, a dla Ciebie w dzień ;) :D na inny układ nie mogę sie zgodzić, bo juz nie zasnę ;):D wiesz, przyzwyczajenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutenieńki...
xyzed :D nie bedę się sprzeczała z Tobą ;)... strip wygląda mi na... czarną porzeczkę ;) a jak wiadomo, właśnie w tych owocach witaminy jest więcej niż w cytruskach :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutenieńki...
Strip, nie złość się na mnie :) 🌻 i nie traktuj tego, co tu wypisuję poważnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
ze ogladam szkole zlamanych serc na jedynce:) ale jazda nie to co u was kazdy z kazdym:p stare zboki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
za chwile sie konczy:( stesknilas sie za mna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale szczescie
chudzina wiem ze tak;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×