Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubie mleka

Dlaczego mleko czasem po burzy kwasnieje?

Polecane posty

Gość nie lubie mleka
u nas na wsi ---> bylo sie smiac i pluc w monitor? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed burzą chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuulkaaa
Sprawdziłam na sobie. Niestety. Bo np. wydałam 130 zł na balejaż w ekskluzywnym salonie, byl zrobiony farbą, a po tygodniu (codziennie myje wlosy) nie bylo po nim sladu. Okazało sie ze to od tego, iz farbowałam wlosy w drugim dniu miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tu są
tylko pomarańczowe nicki??? chyba autorka topiku sama sobie pisze:p podobnych głupot nie słyszałem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tu są
wybacza le ja też oplułem monitor:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie mleka
w takim razie zakup mleko, otworz mleko, i poczekaj na burze, a potem przyjdz tu i mnie przepros ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tu są
a czemu ja mam cie przepraszać, nie raz u mnie stoi mleko koło lodówki w kartonie, bo uwielbiam letnie mleko. czasem pije je 3 dni i tak stoi w burze i jakoś nie kwaśnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tu są
ale to tam sobie myśl jak chcesz, nikt ci nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie mleka
dlatego w temacie jest 'czasem'. w mojej lodowce AUTENTYCZNIE kwasnialo mleko po burzy, i jak widac u innych tez tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidore.pl
GWAŁTOWNA ZMIANA CIŚNIENIA, JONIZACJA? FAKT SPRAWDZONY. MIAŁEM JUŻ KILKA PRZYPADKÓW ZEPSUCIA SIĘ ŚWIEŻYCH POTRAW, JEDZONKO DO KOSZA;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
coś w tym jest bo mi się po burzy nasienie psuję,,że nie nadaję sie ani do połknięcia ani tez dzieci z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red0ne
Fakt potwierdzony, mleko kwaśnieje podczas burzy. Jakiś geniusz napisał, że jemu nie bo miał w kartonie i nic mu nie było.. Zerknij sobie na swoje mleko a zobaczysz napis UHT, nie będę Ci psuł zabawy, sam sprawdź co to znaczy. Mleko w folii, mleka w butelce takie które mają krótsze terminy żywotności niestety mogą się po burzy ważyć, w lodówce, poza lodówką. Dlaczego? Nie wiem, nigdzie nie mogę znaleźć sensownej, potwierdzonej naukowo tezy. Możliwe, że jonizacja ma wpływ, jakieś promieniowanie z wyładowań elektrycznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×