Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vronka

SZOK! Panowie- bywalcy PKiN, BlueCity, Janek - uwaga na...

Polecane posty

Oto cytaty z forum gejowskiego, topic w którym ustawiają się geje na swoje zabawy. Podglądanie, masturbowanie itp. Nieźle mnie to zszokowało, bo w jednym z tych miejsc bywamy z moim chłopakiem. Obrzydzenie mnie bierze gdy myślę sobie że ktoś mógł go podglądać w czasie oddawania moczu :/ >>>Dziurki są też w w środkowej kabince w kibelku w Tesco na Bemowie. Niestety jest w niej zepsuty zamek i nie mozna spokojnie sie pobawić. Ale ponieważ są one tylko na prawej ściance, to można wejść do tej właśnie kabinki obok w której zamek jest OK. Jest tutaj jednak spory ruch. Dziurki są małe ale dokładnie na wysokości lejących kutasków. Często ktoś zatyka je kawałkami papieru. >>>Inne miejsce jest w Centrum Janki w kibelku Geanta, nawet ktos zmyślny dziurkę wywiercił, i można podejrzeć kolesi lejących do pisuaru, dziurka jest dokładnie na wysokości lejącego fiuta >>>PKiN... A jakze Głowne wejście a następnie schodzimy na poziom wind. I tam - męska toaleta Każda kabina ma stosowną dziurkę - choć przez personel są maskowane na wszystkie sposoby Często przychodzą faceci którzy wiedzą o co chodzi - dziś wszystkie cztery kabiny były dłuuugo zajęte Do obejrzenia przez otworek!! Więcej do poczytania tu: http://www.gay.pl/forum.php?temat=13857&str= 1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie tak jest, nie tylko w Wawie... W moim mieście też wszędzie są powywiercane dziurki w kiblach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Krakowskiej Plazie
też były takie dziurki, dopóki jeden z podglądających panów nie został ciężko pobity - reszta sie chyba zniechęciła i teraz jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam o tym w krakowskiej
za takie cos pobić kogoś :( i facet był w stanie krytycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze zrobili
tak się powinno traktować podglądaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
też bym spuścił wpier*** ciotce co by podglądała jak się odlewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×