Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takijedenchlopak

Proponuje zamieszczać tu fotki naszych dziewczyn w seksownych strojach ?

Polecane posty

Gość Felipe Massa
Powinienes/powinnas sie przyzwyczaic juz do tego . Koles ma fobie na punkcie lateksopodobnych ciuchow, zamieszcza ciagle dziwkarskie zdjecia :D Niereformowalny przypadek . Mozesz pisac i tak nie przeczyta tylko z wywieszonym jezorem bedzie wklejal jakies badziewie, trzepiac sobie kapucyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tu same praktycznie sama zdjecia dziewczyn w skorzanych ciuchach? przeciez to oblesne a nie sexy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
patrz moj post wyzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu widzę więcej skórzanych i skóropodobnych niż lateksu... A za takimi jestem jak najbardziej ZA ;) Chociaz zalozyciel tego tematu nie zaznaczył jak ma wygladac ten seksowny strój - to jak widać większości facetów samoistnie kojarzy się własnie ze skórą, lackiem, latexem ale jeśli ty wolisz jakieś inne seksowne wdzianka np. bielizne, kostiumy kąpielowe, itd - to zamieść takową fotkę (byle tylko dziewczyna na niej była ładna ;) Ja tam zgadzam się z większością opinii że seksowny strój to m.in. skórzane spodnie! Proszę oto moja fotka zrobiona na ulicy: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dplqncnovnleeok.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/nnj8s28isy11o5y3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
"zalozyciel tematu" :D :D Przeciez zalozycielem tematu JESTES TY LOSIU ! Masz rozdwojenie jazni? Naprawde polecam specjaliste, to sie na pewno da wyleczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej wiecej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklik
co to znaczy seksowne ciuchy>za ciasne????? czy dla was za ciasne ciuchy sa seksowne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematu tego nie określił
zamiesczaj fotki takich dziewczyn ktore wywarły na Tobie wraźenie! Jesli uwazasz za seksowne np. w kostiumie kąpielowym - to zamiesc takie, jak widac wiekszość facetow ktorzy wypowiadali się do tej pory za najseksowniejszą uznaje odzież skórzaną lub skóropodobną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej wiecej wiecej
ale tylko te autentyczne - zrobione prywatnie nie z netu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxvx
jakie dziwkowate zdjecia tu wklejacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×