Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takijedenchlopak

Proponuje zamieszczać tu fotki naszych dziewczyn w seksownych strojach ?

Polecane posty

xvxvx - z calym szacunkiem ale to Ciebie dziwne rzeczy kręcą , fotki ktore prponujesz to przeciez zwykly \"styl\" ubierania sie np. do pracy , gruby material, plaszczxe - do cholery - co w tym pociągającego ? Oczywiscie jak to mowia o gustach sie nie dyskutuje slyszalem o ludziach ktorych kręcą rozne rzeczy - mini, rajtopy , szpilki, kozaki, lateksy, jakies gumy , itd, itp - ale zeby kogoś najbardziej kręcilo \"zwykle, szare\" codzienne ubranie - pierwsze słysze ... niemniej masz takie samo prawo zamieszczac te dziwne fotki w tym temacie jak i ja ! (tzn. dziwne w sensie \"seksowne stroje\" bo wg mnie np. w czyms takim http://www.facescafe.com/issues/elfr9211/fash0314.jpg lub http://www.facescafe.com/issues/elfr9211/fash0318.jpg nie ma naprawde nic seksownego a nawet najladnieksza dziewczyna staje sie NIEATRAKCYJNA - dobre chyba tylko do kościoła lub sądu itp. oficalnych instytucji)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych Twoich zdjec
to tylko longoria moze byc, to pierwsze zdjecie to w ogole jakas porazka, wczesne lata 90te, poogladaj serial "w labiryncie" tak sie tam panie ubieraly, a co jest sexownego w stroju roberts? tego to juz na prawde nie jestem w stanie odgadnac, nie wiem nawet jak to skomentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych Twoich zdjec
nie wiem jak to sie stalo ale za pierwszym razem wyswietlily mi sie z tych linkow zdjecia roberts i longorii, teraz widze trzy zdjecia z lat 90tych. Powiem Ci jedno WIES WIES i jeszcze raz WIES nie masz za grosz gustu. Jedz do jakiejs wioski tam sie tak wiekszosc ubiera do kosciola,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych Twoich zdjec
nie no jak patrze teraz na te wszystkie wasze zdjecia, to w ogole jest jakis smiech na sali, przeciez te pacjetnki nie sa ani zgrabne ani fajnie ubrane :o a juz szczyt to te wiesniary w skorzanych dzwonach :o skad wy sie urwaliscie? nie wierze ze naprawde to sie komus podoba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz bzdury chyba z
zadrosci ze sama wstydzisz sie w takich chodzić! fwa pierwsze - to kwestia gustu , eleganckie ale nie kazdemu moga sie podobac! natomiast ta ostania laska (w czerwonym) jest bardzo seksowna !!! W ogole dziewczyny (przynajmniej 9 nA 10) SUPER WYGLąDAJą W TAKICH SKóRZANYCH I TYM PODOBNYCH WDZIANKACH ! a Roberts jest i juz chyba do smierci zostanie bardzo seksowna babka! (szczegolnie aktualni faceci po 40-tce to potwierdzą) ! To juz pewien symbol, tak jak Marlyn Monroe! MRNEMO - moze wkleisz jeszcze jakies foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mało sexi ta alizeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewdedfef
co o kurwa jest z ta skora... tandeta jak diabli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie tam bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej fotek wiecej fotek
szczegolnie tych w obcislych skorzanych spodniach! LASKI SA W TAKICH SEXI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traceron779988
czytam ten temat i czytam... i sie nadziwic nie moge... jakie Wy tu zdjecia prezentujecie "pieknych lasek" smiac mi sie chce ! wszystkie te "emo" i " tandetna skaja [nawet nie skora] " czy te "impreza castle" nie maja nic wspolnego z zamyslem autora. gdzie seksownosc, dobry gust, piekna dziewczyna, [ PIEKNA POWTARZAM ] i zmyslowosc. nie widzeeeeeee !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam się komu podoba
mi tam większość tych lasek w skórze (szczegolnie w tej prawdziwej nie sztucznej) się bardzo podoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc superrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayoo
kurdeee ludzie wy to na serio bierzecie?? przeciez wyrazne jest ze pan fan skorzanych spodni to fetyszysta:o i nie musialam konczyc psychiatrii zeby to zrozumiec ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i fetyszysta
(kazdy w nim jest w pewnym sensie kazdy ma jakis fetysz - taki czy inny) ale zgadzam się z nim i podobnymi poglądami - KOBIETA SUPER WYGLĄDA W SKÓRZANEJ ODZIEŻY !!! (i co najdziwniejsze praktycznie każda - nawet jeśli nie jest idealnej urody - może dużo nadrobić wlasnie seksownie się ubierając np. w gustowne rzeczy ze skóry!) taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robisz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×