Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilijka01

swędzenie pochwy

Polecane posty

spotkałam się z takim potocznym powiedzeniem : \"ci*ka ją swędzi\", co oznacza, że dziewczyna ma ochote na seks... czy to \"swędzenie ci*ki\" ma coś wspólnego z rzeczywistością? czy naprawdę czasem swędzi, kiedy domaga się pieszczot i seksu ? pytam poważnie, więc czekam na poważne odpowiedzi, nie żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz ginekolog
to się wzięło od tego, że jak kobieta ma ochotę na seks a nie ma z kim to wygląda jakby się po tej cipce drapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc czasem mam swędzenie w miejscu wejścia do pochwy, tak dookoła \'dziurki\' :Pi tak po boku łechtaczki, jak ta Twoja kobieta. nie wiem czy to może oznaczać grzybicę, czy po prostu ochotę na pieszczoty.. dodam że mam chłopaka który do tej pory pieścił mnie w tym miejscu, wkładał głęboko paluszki, prawie codziennie ... ale nie robi tego od ponad tygodnia, bo wyjechał w sprawach służbowych. i wróci dopiero za 3 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kons
to moze byc od zaczestego mycia albo nie mycia albo od zadrapania moglo sie nabrac bakteri albo mialas cos nie za czystego w cipce>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinkka
moje zdanie jest takie jeżeli chłopak dotyka nas w miejscu intymnym no,a ręce nie są zbyt czyste dochodzi do infekcji no i niestety ci*ka swędzi lub piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś podac linka na ten krem, bo nie jestem w poslce a chce ten krem kupic przez internet, prosze jak najszybciej o odpowiedz, z góry bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna panna mi mówiła
że to jest coś takiego, nie że swędzenie, tylko takie uczucie że miło by było jakby ją ktoś dotknął tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaaaa
Powiem ci że jesli ktoś ci takie coś powiedział to jedynie "dla beki" Bo raczej podniecając Cie pochwa się nie swędzi ;DD pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebys ty wiedziala jak mnie swędzi pała,oj zebyś ty wiedział jak mnie swedzi przedzial :) prosze spiewać do melodii "gęsi za wodą,kaczki za wodą":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak śpiewala marylka Rodowicz "w moim przedziale wszyscy trzej od sYRAKIUZ DO cZITAŁEJ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to nie pomoże to laska dynamitu,wkłada się do smierdząco-swędzącej cipy i podpala lont,swedzenie i śmierdzenie przechodzi jak ręką odjął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tana
tak to jest grzybica . ale wiekszosc kobiet ja przechodzi przynajmniej razy w zyciu...koniecznie idz do ginekologa przepisze ci leki i po kilku dniach wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Piecze też przy zapaleniu pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Mam problem, jestem jeszcze dziewicą ale ostatnio podczas pieszczot moj chłopak włozył mi palca do pochwy, gdy zaczął nim intensywnej ruszac troche mnie zabolało, błony dziewiczej chyba nie przebił, ale od tego czasu tzn. od trzech dni pieką i swedzą mnie wargi sromowe i wejscie do pochwy... Co to może oznaczac??? Prosze niech ktos odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam problem, jestem jeszcze dziewicą ale ostatnio podczas pieszczot moj chłopak włozył mi palca do pochwy, gdy zaczął nim intensywnej ruszac troche mnie zabolało, błony dziewiczej chyba nie przebił, ale od tego czasu tzn. od trzech dni pieką i swedzą mnie wargi sromowe i wejscie do pochwy... Co to może oznaczac??? Prosze niech ktos odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybica_pochwy
jak wam facet grzebie w cipce, to niech wcześniej umyje ręce, albo jak robi to językiem, to niech wcześniej umyje zęby, to nie będzie dochodziło do zakażeń grzybem, nie uczyli was w przedszkolu podstawowoch zasad higieny? a jak już was swędzi, to sru do ginekologa, bo jak się grzyb rozrośnie, to go potem trudniej wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona250
czytając to forum zastanawiam się czemu ono służy, ponieważ co niektórzy nie mają chyba bladego pojęcia o czym piszą!!!!!!!! być może wynika to z ich niedojrzałości bądź nasilonego idiotyzmu. musicie zwrócić uwagę, że są tu osoby, które na prawdę mogą mieć bardzo poważne problemy zdrowotne i mogą cholernie krepować się wizyty u lekarza ginekologa więc najpierw korzystają z tego typu porad !!! a co niektórzy obecni tu Panowie oraz Panie powinni zastanowić się czy może kiedyś w przyszłości np. ich córka nie będzie korzystała z takich "forów"????? także zapraszam na chwilkę refleksji!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjjj...
"Grzybicę pochwy wywołuje na ogół drożdżak Candida albicans (bielnik biały), dlatego chorobę tę określa się też mianem kandydozy lub drożdżycy. Jak większość grzybów, drożdżaki najlepiej rosną tam, gdzie jest ciepło, ciemno i wilgotno, a więc pochwa jest dla nich miejscem wymarzonym.Objawy mogą być różne, ale najbardziej charakterystycznym jest nasilające się swędzenie i pieczenie warg sromowych, które mogą też być zaczerwienione i opuchnięte. Zazwyczaj pojawiają się upławy. Bywają białawe, gęste (czasem określa się je jako serowate) lub wodniste. Miewają nieprzyjemny, ostry zapach drożdży, ale też mogą być bez zapachu. Czasem kobieta odczuwa także ból oraz pieczenie podczas oddawania moczu" nie ma innej opcji do GINEKOLOGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też to mam
Ja jestem dziewicą bo mam 13 lat i chlopaka nawet nie mam wiec mi nik tam paluchów nie wsadzał! ale mam to sedzenie i mam wszystkie objawy grzybicy co mam zrobić?? Ginekolog?? WYKLUCZONE!! Zna ktoś jakieś lekarstwo bez recepty PROSZE POMOCY!!!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka miła
W aptece są różne środki bez recepty, zapytaj. Możesz kupić coś doustnego albo od razu dopochwowego, zeby działało bezpośrednio, polecam Abiofem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska miła
Co Ty mówisz? nie mać dziewczynie w głowie, zadnego czosnku sobie tam nie wkładaj! Lepiej stosować preparaty z apteki, przebadane i sprawdzona, a nie prehistoryczne metody, kótre nie wiadomo tak naprawdę jak moga zadziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z mamuska, nie stosuj zadnych babcinych sposobow. kup ten srodek i powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka miła
ermmm spróbuj w aptece popytać, ja wczesniej plecałam abiofem, bo sama stosuje, wiem ze zagranicą też jest ale pod inną nazwą i z pewnością tez bez recepty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela117
Też miałam straszne swędzenie (ale takie nie do wytrzymania wręcz) i dziwne wydzieliny, więc na tego typu problemy poleciłabym Bakterie Bifidophilus do przyjmowania doustnego. Przynajmiej mi pomogły, więc polecam. Ju z po paru dniach było dużo lepiej. Kupiłam je na tej stronie: http://www.natura-sanat.org tam jest napisane dużo więcej o nich. A co do tych objawów to często jest to po prostu infekcja grzybem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba iśc do lekarza! a jak nie to chociaż do apteki. to może byc cos poważniejszego albo infekcja po basenie albo po np antybiotykach. koleżanka na wakacje abiera Feminelle C i tak sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×