Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilijka01

swędzenie pochwy

Polecane posty

Gość Fillen
Tu chyba nie ma co uczulać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XAlice
no na ulotce tak jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XAlice
tzn, o uczuleniu jest na ulotce ale to standard chyba. A reakcja na witaminę C to z autopsji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaG
a jak sie to objawia, reakcja alergiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentt
zapytaj lekarza, zapytaj w aptece - to indywidualna reakcja organizmu. Jeśli masz uczulenie na witaminę C bo to główny składnik Feminelli to powinnaś się dobrze doinformować zanim użyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa99
Ja do tego używalabym jeszcze chusteczek do higieny intymnej cleanica z przeciwzapalnym nagietkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelato 28
czasem to się wiąże po prostu z inekcją.Tak było w moim przypadku. Ja dostałam od lekarza Feminllę vagi c i objawy mineły po 6 dniach terapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salila 28
W moim przypadku feminella tez pomogła ale ja miałam głownie nieprzyjemny zpach rybki, który doprawadzał mnie do obłędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoszana 28
generalnie polecam iśc do sepcjalisty a dopiero potem zasięgać rad na forach. Mi niby Feminella też pomiogła ale przepisał mi ją lekarz po dokładnych badaniach, co niniejszym polecam innym dziewczynom, które mają podoby kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlinka 15
a ile to bedzie trwac bez lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziulka
wlasnie ja mam swedzenie pochwy i chcialam uzyskac jakies rady i przed chwila zmiazdzylam czosneki posmarowalm sobie samym sokiem wewnatrz i od razu czuje ulge takze proponuje to zrobic i nie smiac sie bo to dobry pomysl.ja dawniej slyszalam ze nasze babcie stosowaly cebule,ale mysle ze czosnek jest mocniejszy. sprobujcie pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s1984
hej,dziewczyny a czy mialyscie taki problem (troche z innej beczki) ze raz na jakis czas pojawia taki dziwny zapach czosnku???wydaje mi sie ze to ma zwiazek z cyklem jakos, bo pojawia sie raz na czas w miesiacu.czuje go tylko ja- na palcach (moj chlopak twierdzi ze nie czuje a mnie sie wydaje).i nie ma to nic wspolnego z wpychaniem czosnku do pochwy :):):) zabawna teoria,choc ja slyszalam o tym sposobie.po pierwsze czosnek musi byc w oslonce (tej suchej)!!!!!! a po drugie to stosowano bardzo, bardzo, baaaaaaaaardzo dawno temu.kolezanka pracuje na pogotowiu i trafila sie taka jedna co probowala babcinego sposobu :D nie pytajcie ja sie skoczylo :D i NIE PRÓBUJCIE!!!! poradzcie cos na moj problem, dzieki PS.tez mam swedzenie okolic przyjemnych.umyje sie i uzyje kremu nivea i jest ok ale zaczynam sie zastanawiac czy czasem nie jest cos nie tak. swedzenie czasem doprowadza mnie do szalu, ale tak jak napisalam po umyciu jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli odczuwasz swędzenie to jest to prawdopodobnie infekcja, udaj się do swojego ginekologa, możesz sobie do czasu wizyty zastosować clotrimazol w maści lub globulkach i lactovaginal probiotyk z bakteriami kwasu mlekowego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgeheh
mnie też od kilku dni swędzi ale zawsze wieczorem w okolicach warg i środku..? od czego to jest?? jaki lek mi pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowadogóry
dziewczyny słuchajcie .. mnie tez to spotkało w ostatnim czasie ... byłam przerazona bo kompletnie nie widziałam co mam robić ... i strasznie nie chciałam ppójsc do ginekologa... miałam podobne objawy do tych co opisujecie .. moze nie było to az takie intensywne swędzenie (zeby do krwi drapac) ale nieprzyjemne .... na początku zastosowałam jeden z domowych sposobów czyli jogurt naturalny ... powiem wam ze nie bardzo wieze w jego działanie ale dawał na jakiś czas ulgę .. taki zimny na wacik do demakijazu ... no niestety nie za duzo pomógł ;/ po 3 dniach byłam tak zdenerwowana ... zwłaszcza po niektórych komentarzach na tym forum (typu .. nowotwór, grzybica ... ( gdzie najczęsniej wystepuje u osob współzyjcych) powiedziałam mamie o tym swędzącym problemie ... mama uspokoiła mnie powiedziała ze to zupełnie normalne i kupiła mi tantum rosa czy cos takiego ... i rano i wieczorem moczyłam pupe w tym preparacie ... jak na mnie to na poczatku działało ale to pewnie dlatego ze zawiera srodek przeciwbolowy .. a potem od poczatku ale po 5 dniach stosowania przeszło i narazie nie wraca .... podejrzewam ze wpłyneło tak na mnie zmiana środka do higieny intymnej ... słyszałam ze jest jeszcze dobry krem vagisin czy vargisin , ale nie wypróbowłam ... powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajla
Ja mam problem ze swędzeniem i pieczeniem po każdej kuracji antybiotykiem bo organizm sie najzwyczajniej w świecie wyjaławia. Mi pomogają zwykle leki które można dostać bez recepty po kuracji antybiotykowej (pani w aptece coś poleci) oraz maść Clotrimazolum która zawiera właśnie antybiotyk na grzyby wszelkiego rodzaju, również bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przenies,
polecam multi-gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha1989
Dziewczyny od jakichs 3 dni mam te objawy o których piszecie swedzenie, pieczenie pochwy kupilam dzisiaj w aptece masc Clotrimazolum GSK myslicie ze pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha1989
Aha i tu jedna z dziewczyn napisala ze kazda z nas przechodzi to przynajmniej raz w zyciu a u mnie ten problem pojawil sie wlasnie poraz drugi czy to cos zlego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Tak mnie zastanawia czemu sie tak dziewczyny boicie wizyty i tego ginekologa lub dermatologa? Przeciez pochwa to wejscie do waszego organizmu! jak tam sie cos dzieje to natychmiast!!!! powinniscie skonsultowac to z lekarzem a nie samejsie leczyc ! Odnosze wrazenie ze popadacie w oswiecony ciemnogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiadacz
Co za ludzie wpisuja sie na to forum?!skoro nie macie pojecia ani ochoty zeby pomoc to po co wog tutaj zagladacie? ja mam wlasnie taki problem i nie mam zamiaru czytac jakis glupot,jezeli ktos nie ma pojecia na ten teamat to niech nie dodaje swoich zbednych kom. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od dwoch lat mam stalego partnera. Gdzies od roku kochamy się, nie codziennie, bo pracujemy do pożna, czasem nawet w sobote. tylko mam problem. od poniedziałku odczuwam niepokojące swęczenie pochwy, takie krosteczki sie pojawiły. Tylko co to jest. Niepokoje sie strasznie a nie chce na razie o tym wspominac partnerowi. Kolezanka wyszukała na stronie caretest taki zastaw 3 testow - Caretest STD. Nie bede musiala wychodzic aby kupic ten test i wykonam go sobie w domu. Bez wstydu. A jak wy sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mam ochotę to zwyczajnie robię się mokra :D jak swędzi to nie dobrze to raczej grzybica lub bakteryjne zakażenie pochwy np przez brudnego penisa ;P ble faceci MYĆ SIĘ 3 RAZY DZIENNIE xD xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwracam straszną uwage na higiene nawet przed robieniem loda facetowi :) kiedyś byłemu kazałam ponownie iśc do łazięki bo uważałam że mył się nie dokładnie :D wkurzało go to ale widocznie był jakiś nie tegez teraz mam faceta co zawsze jest czysty i nie wyganiam go do łazienki z łóżka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam za bardzo czasu aby napisać wcześniej. Dzwoniłam do Pani doktor i spytałam się o ten MUlti Gyn acti gel i powiedziała, że wspomagająco mogę go zacząć stosować do momentu wizyty...Gdy poszłam na kontol to o wiele lepiej moja pochwa wygladała...nie swędziało mnie już, nie piekło i pozbyłam sie nieprzyjemnie pachnących upławów...Dodatkowo dostałam globulki i przeszło szybko. Jeżeli coś się będzie działo mam szybko isć do lekarza, ale już bez zapisu. :) A profilaktycznie stosować ten żel, choć nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka2187
bo najlepiej sie sprawdza multi gyn acti gel na infekcje i grzybice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ogromny problem ze swędzeniem sromu, początkowo myślałam, no nie wiem, że to kwestia niewystarczającej chigieny mimo, że wydaje mi się, że odpowiednio dbam o siebie. Zmartwiłam jednak bardzo kiedy przeczytałam gdzieś, że objawy takie mogą być pierwszymi symptomami raka szyjki macicy, bardzo mnie to przeraziło - od razu poszłam do ginekologa. Cudownie trafiłam bo od razu wykluczył u mnie raka dzięki diagnostyce fotodynamicznej, a potem przeszłam jeszcze 10 zabiegów fotodynamiki, polegało to na naświetlaniu okolic pochwy niebieskim światłem po nałożeniu maści fotouczulacza - jak ręką odjął wszystkie moje obawy i problemy znikneły - wcześniej nie słyszałam o tejj metodzie, ale po wizycie u ginekologa zaczełam szukać w necie i faktycznie jest coś takiego jak fotodynamika - no i na szczęście mi pomogło. Chyba wszędzie będę tę informację zamieszczać bo na prawdę nie wiedziałam, że istnieje coś takiego, a mi to tak strasznie pomogło - gdybym wiedziała wcześniej nie miałabym może takich kompleksów, których się przez to nabawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innam
To z golenia, swędzi bo włosy odrastają, nie może być inaczey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mamuska mila ma racje .Czy wiecie ze w starozytnym egipcie kobiety jako srodek antykoncepcyjny wpychaly sobie do pochwy odchody krokodyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×