Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilijka01

swędzenie pochwy

Polecane posty

Gość Ania_wwa
Feminella C? A cóż to za wynalazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poczytaj sama w necie. Tabletki, brała na wyjeździe i mówiła, że to witamina C i zapobiega infekcjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_wwa
Dziękuję za info:) Może warto sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala2299
dziewczyny wazne jest aby odwiedzic ginekologa!!poleca wam gynalgin albo Clotrimazolum oczywiscie to jest na recepte ale skuteczne jak sie poprosi to sprzedadza bez mozna tez brac Nystatyne,przyczyn moze byc wiele u mnie problem polega na tym iz reaguje na wszelkie detergenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_rose1
Feminella? Ktoś może się "szczerze" wypowiedzieć na temat tego produktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki czosnek? co za średniowiecze?? a na ranę chleb ugnieciony z pajęczyną?? od tego są środki farmakologiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam wcześniej i mnie mowę odjęło - kto wpadł na pomysł z pakowaniem czosnku do pochwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnekkkkkl
Ani mi sie wazcie wkladac czosnek ,napisal to ktos zawistny wredny i brak mi slow.czosnek poparzyl by was tak ze szpital gwarantowany!!!!!boze co za idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto ci powie 'szczerze' o Feminelli ale zanim skorzystasz z rad na tym i innych forach to poczytaj więcej, w kilku miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Feminellę - w zeszłym roku, dużo wody, mokry kostium i nie miałam problemów - regualarnie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_wwa
Czosnek dopochwowo??? co za poroniony pomysł. Wracając do tematu dopytałam się mojego ginekologa o tę Feminellę i dał mi zielone światło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kóóra dóómowa
czosnek dopochwowo - to albo żart albo średniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
FAMINELLA C- stosowalam globulki dopochwowe, jest ich 10 po 5 czy 6 tej zaczelo mnie okropnie swedziec w pochwie i wargi sromowe ze az pali ogniem,wydzieliny zero, raczej troszke jak codziennie ranem. raczej uczucie suchosci. teraz juz nie biore flaminella C zaprzestalam i wyrzuce to cholerne badziewie. produkuja to we wloszech a we wloszech w aptece nie istnieje- dziwne. grzybicy nie mam, bo 2 tyg wczesniej zrobilam cytologie i czystosc pochwy i wymaz z szyjki macicy -wyniki sa ok. a dzis wczesnym rankiem zaczelo mnie piec cholernie i palic ogniem jak sie obudzilam, myslalam ze sie wykoncze psychicznie. mam tak od 4dni, przewaznie rankiem jak sie obudze zaczyna swedziec i palic okropnie. umylam sie mydlem z jodyna do kololic intymnych, pieklo dalej, ale jak ciagle plukalam letnia woda to mi ulzylo i zrobilam sobie oklad z zimnej wody i ulzylo. dzis ide do ginekologa jutro napisze co sie stalo. jestem pewna ze to nie grzyb, bo nigdy tego nie mialam, a testy dostalam 2 tyg temu i zadnych drozdzakow nie sosiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
WLOZ SOBIE SOSNEK DO BUZI I ZAGRYZ I PRZELKNIJ, A POTEM TESTUJ NA POCHWIE - NIGDY TEGO TAM NIE WLOZYSZ! CZOSNEK ANTYBIOTYKIEM PRAWIE NA WSZYSTKO ALE DOUSTNYM CODZIENNIE PRZEZ 10 DNI NA CZCZO ZAGRYZANY I POLYKANY WYPALA WSZYSTKIE TOKSYNY NA JEZYKU, POD I W PRZELYKU. BRZYDKI ZAPACH Z JAMY USTNEJ ELIMINUJE NATKA PIETRUSZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dearestmexxx
2 kwestie 1 czosnek to jakis wymysl kogos kto sie wyglupia 2 feminelle uzywalam i jest ok ale to jest srodek profilaktyczny a nie lekarstwo. Sadze, ze ginekolog w gabinecie powinien sie tym zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extenza27
siciliana nie wiem czy zauważyłaś ale Feminella jest środkiem wpomagającym np. antybiotyki, profilaktycznym. Jeżeli Tobie nie pomogło to nie znaczy od razu, że jest to badziew bo np. ja ją stosuję i jestem zadowolona z efektu. Nie chcesz - nie stosuj, powiedz, że np. na Ciebie nie działa a nie wyskakujesz z opisem "badziew"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlette
W pełni popieram wypowiedz powyżej. Mi również Feminella pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlette
A może ktoś powiedzieć ja często można stosować Feminellę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlette
Bo jak napisałam wyżej używam jej dosyć regularnie i zastanawiam się czy w ten sposób sobie nie szkodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extenza27
Marlette, możesz spokojnie używać, nie zaszkodzi Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swędzenie
DO: extenza i kikimoira - a jak długo można Feminelli używać? tak bez przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uWiera
a ja czytalam gdzies, ze po tej Feminelli to swedzi, piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha99
Ja nie doświadczyłam żadnego swędzenia czy też pieczenia. Wydaję mi się, że trzeba samemu spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia33
Również miałam takie wątpliwości. Dopytałam się ginekologa, stwierdził, że nic takiego nie powinno wystąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sola99
Wiadomo, że nikt nie da ci gwarancji, że objawy swędzenia/pieczenia u Ciebie nie wystąpią. Każdy organizm reaguje inaczej. Na 99% takie objawy nie powinny u ciebie wystąpić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XAlice
teoretycznie objawy mogą wystąpić jeśli jest sie uczulonym na któryś ze skałdników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona88
To oczywiste i dotyczy chyba każdego leku jaki alergik chce brać:) Przed użyciem musi go sprawdzić:) Jeżeli chodzi o mnie to jestem alergiczką ale z feminellą nie miałam żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XAlice
dyskomfort może wystąpić nie tyle z powodu alergii ale po prostu na witaminę C - trochę jak z kwaśną cytryną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×