Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Cześć Czarna ja też jestem leń jak cholera, ale ostatnio mam multum roboty. Muszę napisac kilka prac i wogóle bleee. Ania ja nie miałam złego samopoczucia po yasmin, po plastrach zaczęłam tyć jak prosiątko :) Używam garnków już kilka miesięcy. Ekstra sprawa. Jedyny mankament to to, że prawdopodobnie z winy krk wody zostaje w nich biały osad na dnie po umyciu. No to trzeba wycierać po myciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesyka000-23
witam mlode i szczesliwe mamy od 24tyg nosze w brzuszku ziomka(tak mowimy na naszego synka)wkoncu...dlugo na to czekalam pozdrawiam ciezarowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ostatnio Was strasznie zaniedbuje.... :/ jakoś mało mam czasu na wszystko... za krótka doba hi hi i się nie wyrabiam.... dzisiaj to już w ogóle, cały dzień biegania i latania... zdałam dzisiaj po raz drugi testy na prawko (minęło 6 mies i sie przedawniły, a po tym jak spsułam auto egzaminac. nie miałam ochoty podchodzić do egzam) jeszcze dzisiaj spotkałam sie z kumpelą w południe, ma synka 6 miesięcznego i mówiła, ze od rana troche kaszle więc idzie z nim do lekarza, okazało się, że mały ma zapalenie płuc i oskrzeli i natychmiast musi się znaleźć w szpitalu, jej facet w delegacji więc musiałam jej troszkę pomóc, spakować, zawieźć potrzebne rzeczy do szpitala i takie tam, bo oczywiście została z maluszkiem, jak byłam u nich pod wieczór na odwiedzinach mały już ledwo oddychał, a wczoraj mu nic nie było.... normalnie jestem w szoku i panicznie boję się teraz o zdrowie Emila, pomimo tego,. że nic mu nie dolega.... Co u Was? Ania jak samopoczucie? czarna kiedy masz egzamin na prawko? Agniesyka witaj :) 👄 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Viki-w tym tygodniu miałam dopiero pierwszą jazdę, więc testy jeszcze daleko przede mną:) A co do chorób..to ostatnio nawet myslałam, by porobić małej testy:krew i mocz i posprawdzać czy wszystko OK. Ostatnio czytałam artykuł o chorej 1,5 rocznej dziewczynce, która wogóle nie chorowała a tu pewnego dnia zaczeła sikać krwią ze skrzepami.Okazuje sie po badaniach,ze mała ma guza na nerce, teraz jest na chemioterapii a za pare dni idzie na operacje.Szok!!I pomyślec ,ze po dziecku nie widać było żadnej choroby:O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, nie straszcie tak. Cześć ja jestem tak zabiegana, że szok. Jestem teraz w trakcie sesji, więc wiadomo. Ogólnie lepiej się czuje, chociaż też stresuje się co z dzieckiem itd. Mam nadzieje, że wszystko ok. We wtorek idę na usg genetyczne. Stresuje się, okropnie. No nic Kochane życzę dużo dużo zdrówka dla waszych maluszków :) I serdecznie was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Rany też macie taką kiepską pogode? pada i pada, już drugi dzień... masakra... :/ Emil poszedł spać, mój M w szkole, a mi się totalnie nic nie chce robić, w domu bałagam, a co tam dzisiaj zobie sobie wolne i w końcu odpoczne, bo ostatnio jakoś intensywnie żyje... Czarna też czytałam artykuł o tej dziewczynce i ogromnie mną wstrząsnął, też myślałam, żeby sprawdzić stan zdrowia Emila. Jak Ci poszła pierwsza jazda? okokoko powodzenia na sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. Zaglądacie tu jeszcze????Straszne pustki... Viki- jak na pierwszą jazde nie było źle:)Wczoraj miałam 2 następne godzinki i nawet nie narobiłam tyle gaf:P Na podkarpaciu jeszcze wczoraj była wiosna, dzisiaj jest już wszystko białe, oby tylko za bardzo nie dosypało śniegiem:O Okokoko-jak sesja?Jak się czujesz?Jak po USG:)? Ania, Evi i inne mamy i ciężarówki-odezwijcie się!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widze, że mało wpisów ostatnio, a szkoda, bo nie chciałabym tracić z Wami kontakitu :( U mnie ostatnio różnie bywa.... niestety z czasem jest coraz gorzej, dlatego podam Wam mój nr gg mam nadzieje, że się odezwiecie. Sama nie wiem kiedy znów zajrze na kafe. Mój nr gg: 1855454 Czarna dzięki za wszystko :D Ania mam nadzieje, że Ty też się odezwiesz na gg :) pozdrów Wojtusia Pozdrawiam wszystkie mamuśki i czekam na wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×