Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tamit

Ile kosztuje Niania ale do dorosłego?

Polecane posty

Szukam opiekunki, własciwie pielegniarki dla taty trzeba go umyc, ogolic czasem i nakarmic. Tak na 1-2 tygodnie Jak myslicie ile powinnam zapłacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś zna jakieś takie domy, co wynajmują takie osoby do opieki? Mogą być też jakieś zakonnice, ale ona z tego co wiem zajmują się chorymi dziecmi... Oddanie go do domu opieki na 1-2 tygodnia to dla nas za duzy koszt. Wolałabym te pieniadze dac babci.. a tak taki dom żąda aż 70\\5 renty! za opieke! Zdzierstwo.. bo moja mama opiekuje sie ojcem 24 na dobe i ma opikuncze co wynosi 140 zł jak sie myle kiedys to 53 zł było.. a dom opieki chce az 70% renty, emerytury kogos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdź w przychodni
tam są pielęgniarki środowiskowe które opiekują się osobami starszymi czy chorymi czy niedołężnymi. Chyba że potrzebujesz opieki na stałe dla taty. Niestety nie wiem ile to może kosztować. Zależy zapewne od miasta. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie i to mnie marwti.. Są niskie płace, teraz ten strajk.. czy to coś zmienia w załatwieniu niani dla taty? sSzkoda, że nie ma agencji, która zajmuje sie takimi osobami,dla dzieci są żłobki, przedszkola, nianie itp rodizna sie zajmie.. a i tak matki robią wielkie halo, bo mają dzieci a co mają powiedzieć osoby, które mają takie dzieci.. dorosłe.. i trzeba się nimi zająć stale i wytrwale.. opieka 24 na dobę..i nikt nie wpał na pomysł by były dla nich nianie, jakieś przedszkola gdzie mozna dać chorego na 8 h, moze na pare tygodni aby moc odpoczac do opieki nad nim.. pozdrawiam: Nie wiem, czy z przychodni.. on nie zna tych kobiet.. a zatem bedzie sie ich wstydził.. to normalne.. w koncu do mycia jets goły.. i tak pojawiaja sie schody... dobrze jak bylby to ktos obcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 590789
To ogłoś się tu,naoisz z jakiego miasta jesteś.Ktoś się zgłosi na 100%,jest wiele osób poszukujących właśnie takiej pracy,a stawkę można ustalić,tak aby dwie strony były zadowolone.Prywatnie zapłacisz myślę,że tak z 500zł,a może i mniej za te 2 tygodnie,tylko działaj.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie byłam na koncercie
To i tak dużo te 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×