Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oma23

!!! KOPENHADZKA !!! LACZMY SIE !!!

Polecane posty

zielona wazka to opisuj dokladnie jak i co i juz zwyczjem opisz siebie waga waga wymarzona itp i powodzenia a wcale zenie gladko,ja umieram z glodu wlasnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjjhgjhjgj
takorzeczy: nie ciesz się tak piciem kawy,gdyż kawa wypłukuje wszystkie ważne rzeczy i składniki mineralne z organizmu, owszem przyspiesza lekko przemiane materii, ale sam fakt że w diecie pojawia się codziennie jest nieporozumieniem...a ty w dodatku chcesz pić następną. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem do kogo to bylo ale kawe niektorzy pija codziennie takze nie wiem co za nowoscia jest codzienne picie kawy w diecie.Co do skutkow to jedynie moze szkodzic ze na czczo ale przez 13 dni wyniszczen u mnie nie spowoduje.Zreszta to ja ew w przyszlosci bede odczuwala skutki diety a nie Ty, ale dzieki za rade,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusssia
Co do tej kawy to ja od niepamiętnych czasów pije ją na śniadanie i oddycham ;) ale wiem,że to niezbyt zdrowo, ale z kolei kawka ma mniej związków szkodliwych niż herbata, więc i tu należy sie zastanowić... 🌻 Do omy.... Wiesz ja 3 sierpnia mam kolejne weselisko, a później 8 sierpnia wyjeżdżam na studia do Norwegii i tak sobie myślę, że dopiero tam będę stosowała ta norweską :) hi hi a do tej pory mam zamiar spożywać produkty z South Beach czyli o niskim indeksie glikemicznym :) Kurde załuje,że nie możemy razem rozpocząć, bo we dwie zawsze raźniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusssia
oma... a nie przeraża Cie ta ilość jaj? bo ja lubie je bardzo, no ale w takiej ilości to nie wiem... :) A jak Twoja waga? Stanęło na 59? Bo ja właściwie juz ok (173cm i 64kg) ale w miarę jedzenia apetyt rośnie- jak to sie mówi i teraz chciałabym 60 i mniej... :( ale nie wiem czy to mądre... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem o czym mowisz a apetytem bo ja bym chciala tak z 55 miec:) a nie bedziesz miala internetu tam? Mysle ze mozesz do 60 ale nie drastycznietak i nie za wszelka cene,troche przeraza ale zawsze mozna zjesc o 1 mniej:) jak i tak mamy zoladki pokurczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusssia
no internet będzie z pewnością tam! no i oczywiście na forum bede zaglądała- o b o w i ą z k o w o :D a z tym żołądkiem to dziwna rzecz... czasem męczę porcje szponaku i muszę sobie rozłożyć na 2 podejścia - dobrze czy źle? i witam nową koleżankę :) :) :) :) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dobrze:) ja to teraz mam taki apetyt ze Ci mowie,dzis zjadlam dodatkowo cala salate lodowa:) jak bedziesz wyjezdzac to mozemy sie gg wymienic zeby nam nikt nie przeszkadzal:) 🌼 w konsultacjach dietowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×