Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oma23

!!! KOPENHADZKA !!! LACZMY SIE !!!

Polecane posty

ja tez chce-fryzura wyszla dosyc ladnie,przesle Ci potem na maila,zwykla prosta skromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chce
Oma ja mam okres! to sobie wyobraz a maz mi kazal jeszcze szafy przesowac... myslalam ze padne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusssia
oma 23... skąd ja znam te zawroty głowy- hmm? :P gratuluje drogiej koleżance -5kg :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:)zobaczymy jak bedzie w tym tyg:) ja tez chce a ja nie mam okresu!!! myslicie ze upal i ta dieta az tak moze sie przyczynic ze mi sie piaty dzien spoznia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chcę
Oma ja znam taka chorobe która sprawia ze sie nie ma okresu :) niegozna bardzo trwa 9 miesiecy i po krzyku :P sama przez nia niedawno przechodzilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja zaczynam od jutra. Bylam na tej diecie 3 razy, za kazdym chudlam ok 10% wagi- duzo jak na moj metabolizm. Dieta jest ciezka- ja mam mdlosci, zaslabniecia, kolatanie serca, ale warto... ;) Acha, jestem wegetarianka wiec mieso zamieniam na ser tofu a jajka jakos wcisne :P Jutro- przed rozpoczeciem diety- zwaze sie i podam wymiarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusssia
dobre z ta chorobą :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki 2 tydz czas zaczac:)Czujecie ze z glodu sie o 5 39 obudzilam ale poczekalam z kawa do teraz:) No ja tez chce dobre:)do konca tego tyg poczekam a jak nie to trzeba bedzie do apteki sie wybrac:) manusiiia tak z innej paczki to jak sie robi te kwiatuszki bo ja na komuterach znam sie jak przedszkolak?:) takorzeczy to czekamy:)i udanego poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chcę
Hej. Ja dziś 6 dzień. Wiecie co? ja sobie ograniczam ta diete - kawy nie pije i kolacji nie jem:P ale efekty juz są. wchodze bez problemu w rzeczy które przed dieta były dla mnie duzooo za ciasne :) No i widze po obraczce ze teraz wchodzi mi na palec gładziutko a wczesniej trzeba było sie nameczyc :) dzis mam w planie kurczaka z sałatą Wczoraj byla gotowana ryba z brokułami- pycha- mój ulubiony dzień :) Nadal mi słabo- 2 dzień okresu i wyszly mi jakies krostki na szyi. Mojej córce też wyszły na calym ciele takie same mocno czerwone okraglutkie plamki. Nie wiem co to wiec sie wybieramy dziś do lekarza. Mam nadzieje że to tylko uczulenie bo uzyłyśmy wczoraj nowego płynu do kąpieli i moze obie mamy na niego uczulenie... Jeśli to jakieś ospopodobne to chyba się ... :-x a kwiatuszki się robi tak tylko bez kropki a tak się robi serduszka i oczywiscie bez kropki Oma fryzurka śliczna i pasuje do tej sukieneczki Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze Ci sie podobato napisz mi pozniej co lekarz powiedzial! uwaga proba generalna z kwiatkiem i sercem zaraz bedzie:) dzieki za uswiadomienie Słońce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa73
witajcie! jestem tu nowa od dzis zaczelam Wasza diete-jestem po kawie teraz jade do sklepu kupic reszte produktow-mam strasznie slaba wole-wiec trzymajcie za mnie kciuki -marzy mi sie 5 kg mniej....a jak Wam idzie ?pozdrawiam cieplutko i obiecuje pojawic sie po lunchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa73 ja juz trzymam kciuki,ja piec kilo schudlam w 7 dni,takze jest to wykonalne.SZkoda tylko ze te 7 dni to jest woda ale lepsza woda niz nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa222
dziekuje oma a prosze powiedzcie mi ile tych brokulow i czy twaozek naturalny to to samo co serek naturalny? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 ja juz po kawce, szykuje sie do nastepnej- czym wiecej tym szybsza przemiana materii ;) Nowa- dasz rade, w chwilach slabosci wskakuj na forum, czytaj i pisz :) Zwazylam sie- 62,6/ 167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa73
takorzeczy mam w s4 dnia twarozek naturalny a ile tych brokulow kochane?pisie jogurt naturalny i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusssia
Dziewczyny !!!!!!!!!! 🌻 warto, warto, warto :) dziś sie zmierzyłam, bo jak pisałam wcześniej nie bede sie warzyła- no może na koniec, ale już 5 cm mniej w pasie :) a to 7 dzień mam. I to chyba nie jest woda :) i jeszcze ten paskudny okres, ale daje radę :) Witam wszystkie nowe koleżanki i 3mam kciuki :) 🌻 oma23 - widze,że instrukcje na 🌻 juz masz no to nie pisze :P czas na obiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusssia
o Boże... dysortografia nabyta "warzyła" przez 'rz" przepraszam ojczyzno polszczyzno... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa-brokul caly:)ja tak jem:) a twarorzek naturalny4 dnia to ktos napisal ze to serek wiejskija tam jem wyedy duzy jogurt danona a jak mi malo:) to jeszcze maly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa73
dzieki oma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiedzie .Trocha oszukalam bo do mojego schabu dolozylam sobie schab ze sliwka,a co tam.Zobacze jakie to bedzie mialo konsekwencie wagowe.A lasata jest pyszna z odrobina sosu taotao ,octu balsamico,oleju i majeranku!ten przepis bede stosowac po na bamk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma 23
🖐️ ja waga 59 dzien 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusssia
🌻 bosko... pasują mi wszystkie kiecki :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak no to super!!! ja mieszcze sie w ciuchy z zeszlego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusssia
oma... fajne to uczucie :) - prawda? dziś wskoczyłam na wage,( bo już nie pogłam sie powstrzymać) i wskazuje - 6 kg :) czyli 64 :) Tylko nie dociągne do 13 dni, bo w sobote bawie sie na weselu... Ale cieszę się,że zostaną mi nawyki żywieniowe i nie będę wrzucała w siebie "wszystkiego" :( jak do tej pory miałam w zwyczaju... 🌻 PS Dzis zgrzeszyłam, bo świetujemy z mama i ta babka, którą piekłam wprost wołała moje imię ;P jak święto, to święto :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to swietnie,ja tez nie dotrwam:) a powiedz od kiedy zaczynasz norweska od poniedzialku ?to moze razem zaczniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×