Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karaaaluch23

uda,pupa- kształtowanie, ujędrnianie

Polecane posty

Jeśli o mnie chodzi, to pomógł mi orbitrek na uda i pośladki. Do tego codzienny masaż szorstką rękawicą pod prysznicem, żelem antycellulitowym Lirene, a potem wcieranie serum tej samej firmy. Plus peeling z kawy 2 razy na tydzień. Dużo wody do picia. Nie byłam na żadnej konkretnej diecie, po prostu zdrowo się odżywiałam. No i zawsze po ćwiczeniach rozciągałam mięśnie ud i łydek. Wczoraj kupiłam balsam Holiday skin Johnsona brązujący + ujędrniający 2w1. Zobaczymy co z tego będzie. Chcę też kupić agrafkę, bo doszłam do wniosku, że moim ramionom przydałoby się troszkę wyrzeźbienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czxy dzieki pilatesowi mozna
pozbyc sie cellulitisu? cwicze od 2 tygodni i uda troche zeszczxuplaly ale chce sie pozbyc celulitisu i nie wiem czy te cwiczeniasa w tym pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna34
hej, a ja polecam Wam moje drogie pas wibracyjny,dzieki ktoremu nie tylko wyszczuplały moje uda i pośladki ale rowniez udalo mi sie je ujędrnić. Dodatkowo kupiłam L-karnityne w aptece i udało mi się na wakacje zrzucić kilka cm. Swój pas kupiłam na allegro za 270zł, ale przez przypadek dzisiaj zauważyłam, ze można już dostać taki sam za około 140 zł, no i dodatkowy plusik jest taki, ze masuje na całej długości, a nie jakten z reklamy tv,który kupiła moja przyjaciółka wibruje tylko z przodu.. oto linkuś do aukcji, o której mowiłam http://www.allegro.pl/item226672149__nowosc_ pas_wibracyjny_trenergym_najtaniej_.html powodzenia i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry na kształtowanie talii jest hula- hop :) kręce bioderkami przynajmniej 45min dziennie( bo po takim czasie zaczyna sie spalanie tkanki tłuszcowej) i jestem cała mokra. I często robie strching :) Co do pilingu... ja bym nie stosowała go aż tak często. Radziłam sie w tej sprawie pani dermatolog. Pwiedziała ze raz na 14 dni styknie, bo przecież naskórek musi sie odbudować. Radziła żeby szorować sie SOLĄ KAMIENNĄ KŁODZKĄ NIEJODOWANĄ. Ale kawa też może być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×