Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda hostessa

Zaczynam prace jako hostessa, kto juz pracowal/uje na tym stanowisku? Zapraszam

Polecane posty

Gość mloda hostessa

Witam, dzis popoludniu ide pierwszy raz do pracy jako hostessa. chcialabym dostac jakies rady, wskazowki, bo troszke sie denerwuje ... czy wogole ludzie kupuja na promocjach? Z gory dziekuje za wypowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz na promocje na lajcie nie pejmuj sie ludzmi czasa gadaj bez rzeczy ale jest fajnie na promocjach ja stoje juz od 4 lat co chcesz wiedziec to pisz to ci moze pomoge pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz na promocje na lajcie nie pejmuj sie ludzmi czasa gadaj bez rzeczy ale jest fajnie na promocjach ja stoje juz od 4 lat co chcesz wiedziec to pisz to ci moze pomoge pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam po promocji jak wrazenia co ja jestem dziwczyna a nic mam taki bo .... sparwy takie tam ja na promocjach stoje juz od 4 lat co weekend prawie piatek sobota niedzila i jak dzis ci wyszlo na czym stlas poocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda hostessa
Hej;) Wczoraj mi poszlo nawet dobrze, stalam 5 godzin ... troszke zwatpilam po 3 godzinach ale potem znow bylo w porzadku;) Dzis tez ide na 9 ... Stoje na degustacji sokow Fresz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda hostessa
jestem z Olsztyna;) Dzis juz jestem po pracy, nogi bola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka rada
uwazaj na zylaki, bo jak czesciej postoisz zaczna ci sie skurcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Ja tez jestem hostessa z Olsztyna mloda hostessa -> na jakich promocjach stoisz i gdzie?? Co do zylakow to lwasnie dzis jak stalam na degustacji to rozmyslalam o jakims zelu ;) ja miewam bardzo czesto skurcze lydek ale to napewno nie od promocji bo pracuje od niedawna :D ale jakis zel na \"zmeczone\" nogi by sie przydal ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziwczyny ja tez stoje juz na promocjach jakies 4 lata np, na alkoholu czy wedlinacha roznych zupach jets tego duzo ja to nie mam problemow z zelakami tak jak wy poszecie a jak tak bedziecie stac co weekend to was nogi nie benda bolc trzeba se przyzwyczaic tak to jest super warto stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajaca prace hostessom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajaca prace hostessom
hej Prowadze akcje fresza :) Wjakim miescie pracujesz na hortexie? Ogolnie praca na promocjach jest do wytrzymania,zalezy na jakiej akcji sie pracuje,fresz jest promovja stala,przez caly rok. Dla jakiej agencji stoisz/ Pozdr. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukieraseek
hej dziewcynki:) jutro ide na rozmowe zalezy mi na tym zeby dostac te prace... jak myslicie jakie powinnam spelniac oczekiwania? jej nie wiem czy sie nadaje kto mi podpowie? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×