Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kapotka

samotne polki w londynie - tutaj!!!

Polecane posty

Witam!!! mam 25 lat i szukam kobitek do wspolnego spedzania czasu. Oczywiscie tak jak lubimy najbardziej - do plotkowania przy kawie czy wspolnych zakopow:) Jestem na emigracji od roku i cierpie na samotnosc. Nie mam zadnych przyjaciol (poza znajomymi z pracy :(. Znajdzie sie jakas kobietka w podobnej sytuacji?? Mieszkam we wschodnim londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heey,ja tez jestem samotna,mam przyjaciol,ale niedawno sie przeprowadzilam do wschodniego londynu i wszystkich znajomych zostawilam na poprzednim miejscu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasdutout
co porabiacie w Londynie? Jaki zawod wykonujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjemnie
chyba tylko ja na tym topicu zostalam,a pracuje na recepcji w busines centre,a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasdutout
Ja jestem au-pair i mysle o przeniesieniu sie do Londynu. Jak znalazlas te prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry,to ja,tez zaczynalam jako au pair,pozniej dostalam prace w hotelu na recepcji(nie mialam doswiadczenia),a po roku na londynku znalazlam te prace.fajnie jest,ale londynu nie polecam,kiedys mieszkalam w windsor(po prostu bajka),a teraz wlasnie w trzeciej strefie i lipa!skad ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie au pair nie jest zle,ja mialam swietna rodzinke i wlasnie to mi pomoglo nauczyc sie plynnie mowic po ang.zadne tam college,musisz obracac sie wsrod anglikow,to najwieksza zaleta bycia au pair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kapotka!nie bylo mnie przez weekend,a dzis znowu w pracy..mieszkam w leyton,znam bow road,nie tak daleko.co robisz w londynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bogini Milosci. co robie? jak kazdy przyjechalam tu za praca... ale glownie za miloscia - mezczyzna, o ktorym zawsze marzylam byl tutaj, wiec nie mialam wyboru:) UDALO SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×