Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam teraz wybrac

niania w Londynie- ile moze zarabiac???

Polecane posty

Gość co mam teraz wybrac

moja kolezanka pracuje jako niania w londynie live out i dostaje od rodziny 1200 funtow, oplacaja podatki i wszystko to prawda? tyle placa profesjonalnej niani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam teraz wybrac
ale jestes pacan, az mi slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowalam jako au pair i sie co nieco wywiedzialam,dobra naiania z porzadnym dyplomem moze nawet do 2000 zarobic,ale normalnie caly podatek placi,nikt za nia tego nie robi.a twoja kolezanka watpie zeby tyle zarabiala,bo polskich nianiek nie beda sobie angole braly,bo im sie nie oplaca i co to za sens,niania musi edukowac dziecko,a jak niby zrobi to polka po nauce jez.ang w liceum,smiechu warte,pewnie au pair jest tylko nie chce sie przyznac,bo to shit nie pieniadze jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katechinka
kiedys nanie zarabialy wiecej, teraz rodziny sie wyvwanily i zamiast niani zatrudniaja aupairki ktorym placa ochlapy. To jest nieuczciwe, bo kiedys to przynajmniej te rodziny musialy za taka aupairke agencji sporo kasy zaplacic, a teraz szukaja sobie w internecie i maja za darmo opieke. Mozesz liczyc na 300L miesiecznie+mieszkanie i wyzywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmn
nie gadajcie glupot bo ja pracowalam jako niania w anglii tylko musialam miec skonczony kurs childminder i pierwszej pomocy rodzina mi placila 8 funtow na godz podatki mi oplacili pracowalam 10 h dziennie tylko z dziecmi, zero sprzatania itp ludzie jak zarabiaja grube miliony to im bez roznicy ile ci zapalaca a jak zaplaca dobrze i beda cie traktowac dobrze to kobieta zostanie dluzej z dziecmi a to przeciez dla nich najwazniejsze- dobro dzieci pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katechinka
nmmn, bylas w takim razie profesjonalna niania z super angielskim i kursami, czyli to byl twoj zawod. Tutaj dziewczyny szukaja prace jaka niania, ale niekoniecznie chca wiazac z tym przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurencja
ja pracuje obecnie jako niania w Londynie,u polsko-angielskiej rodziny,zarabiam 1ooo funtow na miesiac,opiekuje sie 2 dzieci ,8 i 2 lata,oprocz tego sprzatanie domu raz w tygodniu,prasowanie,i ogolne utrzymanie domu w porzadku.Nie jest ciezko,11 godzin dziennie,od pon-do piatku,w soboty chodze na kurs j.angielskiego do collegu.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w Szkocji ...
Moja kolezanka pracuje jako niania. Dostaje 100 funtow tygodniowo, ale o mieszkanie, wyzywienie i oplaty sie juz nie martwi (mieszka u tej rodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale
nie macie racji pracowałam jako niania 2 lata u tej samej rodziny- dostawałam 2000tys euro na mc- i zaczynałam z podst ang- ogłoszenie miałam z gumtree:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale
2000--funtów sorry---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Maverick
jezeli jest legalnie niania to musiala robic kursy i zarejestrowac sie jako childminder. Nie wiem jak to dziala bez oficjalnej rejestracji. Moja childminder'ka, u ktorej zostawiam moje dziecko bierze 4.5 funta na godzine i to jest tanio. Normalnietrzeba placic ok 5 - 7 funtow. Drozej placi sie za nianie, ktora przychodzi do domu - jest to zwykle od 7 funtow wzwyz. Musisz rozwazyc koszty utrzymania. Nie podniecaj sie tym 1200 funtow i nie przeliczaj na zlotowki, bo w Londynie male mieszkanie kosztuje 1000 funtow, wiec to 1200 to wcale nie sa kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×