Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

1967 masz całkowita rację na dzieciach się nie oszczedza a szczególnie na szczepieniach ja małego też szczepiłam szczepionkami skojarzonymi i przed pójściem do przedszkola zaszczepię jeszcze na pneumokoki i meningokoki co prawda jego raczej nie trzeba na HPV :) ale sobie chyba zafunduje to szczepienie tylko zobacze co z tą moją cytologią i poczekam aż urodzę :D szkoda tylko, że w Polsce za wszystko trzeba tak dużo płacić ale cóż dobrze, że można chociaż kupić te szczepionki Zdjęcia prześlę jak tylko sobie jakieś zrobie a przy okazji pochwalę się synusiem z jego zdjęciem nie mam problemu :D :D :D Isa22 ja wpadłam w manie remontów a mój mąż...... no cóż robi bo kobiecie w ciąży się nie odmawia ale widze, że czasem mu skóra cierpnie :D :D na hasło REMONT. Ostatnio kupiłam śliczne firanki z motywem kubusia puchatka do dziecinnego pokoju a teraz czekam na nową szafę :) adamisia - niestety nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia - ja robiłam te badania, ale już jakiś czas temu, bo wtedy strasznie mnie zaczęła swędzieć a nawet szczypać skóra (ręce, nogi i brzuuuch) i 1967 przesłała mi linka, że może to być cholestaza, więc pobiegłam na badania, ale wyszły ok - po prostu skóra się rozciąga i myślę, że u Ciebie też tak jest (czytałam nawet ostatnio, że w ostatnim trymestrze może mocno swędzieć skóra) Ja robiłam te, o których piszesz - wynik był na drugi dzień. Zobaczysz na pewno naciąga Ci się skóra, ale nie będę Ci odradzać to badanie, bo sama wtedy popędziłam, bo się wystraszyłam. Więc dla swojego i Dzidziusia spokoju zrób sobie te badania, one nie kosztują za wiele - kwoty już nie pamiętam, ale nie dużo Mimisia - masz rację - w Polsce nie ma w zasadzie żadnych badań za darmo a niby wg konstytucji Państwo ma gwarantować opiekę lekarską - niezły żart, co ? od początku ciąży robię wszystko prywatnie .... Moja koleżanka poszła do przychodni, żeby dał jej lekarz skier. na badania, to jej powiedzieli, że jeśli chodzi prywatnie, to nie ma obowiązku jej dawać skierowania a poza tym nie widzi POWODÓW ku temu, żeby robiła jakieś badania - kobieta w ciąży -BRAK SŁÓW - no ale kasa zostaje w przychodni..... Tyle się mówi (a zawłaszcza lekarze o profilaktyce, ale jak się już do nich zgłosisz, to nikt nie chce dać skierowania na badanie na NFZ - żenujące ... W ogóle strasznie denerwuje mnie to środowisko lekarskie, które ma w d.... pacjentów, a liczy się tylko dla nich kasa. Ciekawe, czy po podwyżkach przestaną brać łapówki - hahahah, dlaczego lekarze nie mają kas fiskalnych, dlaczego ŻADEN LEKARZ nie jest karany za ewidentny błąd lekarski - uważam, że powinno iść to wszystko w parze z ich podwyżkami a o poziomie ich \"usług\", podejściu oraz traktowaniu pacjentów nawet nie watro wspominać. Mam wrażenie, że większość lekarzy minęła się z powołaniem ehhhh szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia- oprócz tego, ze ten aspat jest na proby wątrobowe to nic innego nie wiem na ten temat. robiłam ostatni raz to badanie przed ciążą, teraz nie miałam tego zleconego. A nie wiedziałam, ze swędząca ręka jest na problemy z wątrobą! I NIE MARTW SIE NA ZAPAS, NA PEWNO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE! mnie ostatnio drętwieje łokieć hihihi wiecie ile ja jem... to jest straszne!!! obżeram sie na okrągło. Póki co wszystko idzie w brzuszek, ale obawiam sie, że kiedyś sie pojawia boczki;/ minimisia- mnie lekarz mówił, żeby przed badaniem na cukrzyce jeść normalnie, bo nie chodzi o to żeby zafałszować wyniki!! tu chodzi o dobro Dzidziusia! Nie pamiętam która z was pisała, że ma cukrzycę ciążową> pytałam o wynik i nie dostałam odpowiedzi. buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po strach teraz czekam na wyniki Alex 81 ja nie jem słodkeigo prawie wcale tylko wczoraj dostałam jakiegoś ataku na słodkie :) Mam dla was wiadomość robiac badania dowiedziałam się, że jest akcja dla kobeit w ciąży i można zrobić za darmo w wybranych miastach badania na HCV jeśli was to interesuje to mozecie iść zrobić tzreba mieć tylko zaświadczenie od lekarza o ciąży może być nawet takie z 15 tc ( ja takie miałam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!mam do Was pytanie:Czy jezeli bylo w zwolnieniu 3 dni przerwy to to sie wlicz jako ciaglosc czy nie wlicz sie tych dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś cisza...my bylimsmy szukać dywanu do pokoju dla malucha, jeden nawet nam sie spodobał ale chcielismy jeszcze w innych sklepach zobaczyc a zamkniete:/ no wiec trzeba to bedzie na poniedziałek przenieść pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witam weekendowo. !967-ale z Ciebie laska! Wcale nie wyglądasz na mamuśkę dwójki córek i to jednej dorosłej.Zgrabnie Ci z tym brzuszkiem,widać,że chyba jesteś szczupłej budowy. Przyłączam się do opinii o szczepionkach-też szczepiłam moją Natalkę skojarzonymi,a przed jej pójściem do przedszkola rozważam te ,o których pisze Minimisia. A,właśnie,Minimisiu-jak tam katar Małego i Twój? Ja też chcę zobaczyc Ciebie i Twojego synusia,więc proszę o fotki. Isa 22-pewnie,że da się wytrzymać skurcze porodowe,przeceiż miliony kobiet to wytrzymały i wytrzymają. A ta chwila,gdy tuż po porodzie kładą dziecko na piersi,taką pulsującą żywą istotke,która przed chwilą była jeszcze w Tobie,a teraz tuli się taka bezbronna do ciebie,jest tak magiczna i niesamowita,że nie da się z niczym porównać.I prawdą jest to,co piszą i mówią,że w tym momencie nie pamięta się juz bólu,opanowuje człowieka jakaś euforia i sam czuje się jak nowonarodzony. Szkoła rodzenia na pewno pomoże zdobyć rzetelną wiedzę,oswoić lęk przed porodem itp.Zwłaszcza,jeśli jest profesjonalana-a te,opisywane przez Was na takie wyglądają. A co u mnie? Zaczynam biegać do dentysty-2 zęby do leczenia kanałowego.Boli mnie często kręgosłup,nadwyrężony po pierwszej ciąży i noszeniem Małej.Też zaczynam myśleć o jakimś remoncie.Poza tym dużo spaceruję z Natalką,korzystając z wiosennej pogody. Pozdrawiam Was gorąco-Aśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pogoda dziś była - byłam na spacerku powdychać świeżego powietrza :) Gdzie Wy te zdjęcia oglądacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa22: na @ :) wrzucenie linku do zdjęcia na forum wiąże się niestety z ryzykiem chamskich komentarzy..nie twierdzę,że tak być musi ale zdecydowanie lepiej wysłać na prywatną pocztę..adresy są pod nickami lub obok nich.... pogoda faktycznie piękna,gdyby nie wiaterek ,to mogłabym do domu nie wracać....nawet słychać ćwierkające ptaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi niestety nie licza sie te dni kiedy pracowalas. pierwszy dzien to pierwszy dzien kiedy poszlas na zwolnienie i nie ma przerw. jak sie nie myle to soboty i niedziele tez wliczasz do 182. jakby przerwa miedzy zwolnieniami byla ok 60 dni to wtedy ci sie to zwolnienie zeruje. nie wiem czy zrozumialas mam nadzieje, ze tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja nie dostałam zdjęć:( żadnych..buuu a mój mail też był ujawniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrczątko,wysłałam:O może coś pomerdałam z adresem...liczę na rewanż,łatwiej się wtedy klika,bo kojarzy się twarz z pisaniną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 dolaczam sie do pochwal TPM :) B. sie ciesze ze Twoje i dzidziusia fotki i do mnie trafily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i fotka kołyski ze skansenu tez do mnie trafiła! fajna -bardzo tradycyjna, wiec super! Moj mąż tez potrafi w drewnie kombinowac, mial robic łózeczko ale stanelo na tym ze bedziemy korzystac z lozeczka ,w którym on sam spal :) Wiec zająl sie tymczasem jego odnową i musze przyznac ze lsni jak nowiutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam,mam!! zdjęcia doszły:) w ramach rewanżu jutro wysle swoje:) naprawdę superowa z ciebie mamcia!!!Pozdrawiam Wszystkie mamuski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście👄 bardzo dziękuję za miłe słowa,bo te moje +9 kg. już solidnie widoczne ale muszę wam powiedzieć,że czuję się naprawdę bardzo dobrze(tfu..,żeby nie zapeszyć) od pół roku nie wyskoczyło mi na twarzy nic co by przypominało diodę,włosów na szczotce nie ma prawie wcale po czesaniu a paznokciami mogłabym kroić ..szkoda,że za 3 m-ce wszystko spadek formy:) trudno uwierzyć ale dopiero wstałam.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! halo! dzis i znowu ptaszki spiewaja i znowu zapowiada sie w warszawce piekna pogoda (chyba) Alex-nie bardzo bo tam napisalas ze niestety sie nie wliczaja a pozniej napisalas ze musi byc 60 dni zeby zwolnienie sie zerowalo to czyli jak to jest wlicza sie te 3dni?Asoboty i niedz.tez sie wlicza masz racje. ja tez bym chciala obejrzec Wasze fotki tylko musze dopisac swojego meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi: wejdz na górze w PREFERENCJE ,naciśnij B i ustaw sobie......przy wysyłaniu kilku postów adres pokazuje się automatycznie przy nicku,jeśli wysyłasz tylko raz--to go nie widać,musisz kliknąć w nick..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi alex ma racje aby sie zerowało musi od jednego zwonienia do drugiego minąć 60 dni inaczej wliczy się to jako jedność np masz zwolnienie na 3.01 a kolejne dopiero po 60 dniach to wtedy się nie liczy ale jeśli np kolejne jest 3.02 no to liczy się to jako całość bo nie było przerwy 60-cio dniowej Zdjęcia wyślę tylko musze wpisać wasze adresy wczoraj mąż zrobił mi zdjęcie w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item291615940_pampers_new_born_zamiast_pieluchy_tetrowej_wys_24h.html takie biorę do szpitala dla małej,bo podobno mniejsze ryzyko odparzenia malucha ...jeśli będę z małą non-stop to obyłoby się bez tego ale pielęgniarki niestety rzadko przewijają i wcale nie wietrzą..boję się,że jjak będzie ze mną coś nie tak to popsują dupinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że przed chwilą się do was napisałam i mi wszystko zjadło, ale jestem zła! Ola 31, ja też już czasami nie mam siły pracować, ale znowu wiem, ze po porodzie pół roku będę siedziała w domu, wiec teraz póki mogę, to to robię. Jeszcze z dwa miechy chciałabym pociągnąć, do Wielkanocy najdłużej, bo w sumie zaraz po świętach mam rodzić. Alicja tez ostatnio na kolacje jem mniej, w ogóle jeden posiłek po powrocie z pracy i jakby lepiej sie przez to czuję. Ja wyjątkowo jak foka czuję się w tej ciąży, choć wszyscy mówią mi, ze mam tylko brzuszek i to niezbyt duży – moje przeświadczenie jest inne JAle nie czuje głodu, co najważniejsze, bo w pierwszej ciąży, to głód nie dał mi spać, więc w sumie mogłabym mniej jeść... . 1967, cieszę się, że wszystko dobrze w trakcie Twojej wizyty u gina, ja jeszcze tydzień czekam. Ja też dziś robiłam obciążenie glukozą po 75 gr glukozy, mam wynik 78, nie wiem, czy nie za niski, bo generalnie, mam zaniżona wartość we krwi. Czy Wy też miewacie skurcze łydek, mnie jedna noga jest już biedna przez nie... Co do tych zasiłków to się na tym nie znam, wiec nie wypowiadam, ale co do forsy z ubezpieczeń, Isa, to się nie martw to ja miałam ją bardzo szybko i od siebie (z dwóch ubezpieczalni) i od męża: i za szpital i za urodzenie dziecka. U mnie inaczej było z aktem urodzenia; przecież to jest dokument (akt stanu cywilnego), który może wydać tylko urząd, ale u nas szpital przesyła do Urzędu informację, ze dziecko się urodziło, a akt urodzenia sie odbiera, w urzędzie, ale może w innych miastach jest inaczej. Z becikowym nie wiem, nie załapałam się i boje się, aby i tym razem nie przeszło mi koło nosa :) Nie mniej jednak dodatkowa forsa przydałaby się :) PIGi nie martw się autkiem, to tylko samochód, najważniejsze, ze Wam nic nie jest. A co do szefowej, ja o mojej byłej mogę powiedzieć całe historię. A mnie najbardziej bolało, jak na koniec urlopu powiedziałam jej ,że nie dam rady wrócić do pracy, bo wymotuje kilkanaście razy dziennie, a ona mi powiedziała, ze jej to nie interesuje i mam wrócić, po czym zaplanowała dla mnie czynności w sprawie koleżanki, która z urlopu nie wróciła. Zmykam teraz do kolejnych obowiązków, trzymajcie się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, tą wiadomość, którą wysłałam przed chwila napisałam kilka dno temu i od tego czasu nie udało mi się dostać na to forum, tzn. nic nie mogłam wysłać tylko Was czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogłaszam dzień spacerowicza i wymeldowuję się aż do jutra..też macie tak piękne słońce////u mnie wiosna w środku zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×