Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Isa moja dzidzia tez jeszcze sie nie obrocila maluszki maja czas do 36 tyg.takze glowa do gory nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie kupiłam "Macierzyństwo. Pierwsze 12 miesięcy", Anne Krueger, ale chyba zaopatrzę się jeszcze w tą publikację polecaną przez adamisię:) Dodatkowo w wolnym czasie kupuję wszystkie czasopisma dla młodych rodziców, które mi wpadną w ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja narazie z poradników mam: \"w oczekiwaniu na dziecko\",\"twoje dziecko od momentu narodzin do piatego roku życia\"i jakieś Vademecum Matka i dziecko oprócz tego tony gazet hihi....Planuję kupic jeszcze książkę Zawitkowskiego bo czytam dobre opinie na jej temat,a film dołączony do książki podobno b.fajny. Dziewczyny a może zrobimy następna tabelkę tym razem z adresami meilowymi,wtedy napewno wszystkie będą aktualne i w jednym miejscu?? Motka..........Ania..........motkaa1@wp.pl pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka --książkę Zawitkowskiego kupiłam sobie pod choinkę:)..polecam i książkę i płytę..mogłabym się zakochać w tym facecie przez jego podejście do dzieci..swoją drogą--wolny jeszcze jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ka..........Ania..........motkaa1@wp.pl -1967-..........Iwona.....wiktoria4000@wp.pl pomysł dobry,można potem skopiować do notesu i będzie zawsze pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ka.... ......Ania..........motkaa1@wp.pl - 1967-..........Iwona.....wiktoria4000@wp.pl pigi.......Dorota.......walentynka1979@o2.pl pigi......Dorota.......doris1979@o2.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ka.... ......Ania..........motkaa1@wp.pl - 1967-..........Iwona.....wiktoria4000@wp.pl Ola31............Ola........alleksandra.k@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 19 67-..........Iwona.....wiktoria4000@wp.pl pigi.......Doro ta.......walentynka1979@o2.pl pigi......Dorota...... .doris1979@o2.pl Ola31... .........Ola........alleksandra.k@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 19 67-..........Iwona.....wiktoria4000@wp.pl Ola31... .........Ola........alleksandra.k@gmail.com pigi........Dorota......walentynka1979@o2.pl pigi.......Dorota......doris1979@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja juz poprawilam jest ok.piszemy w tym samym czasie:) ja mam dwie poczty jak nie na jedna ta na druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ale mnie zakoczylyście tymi książkami. Właśnie zamowiłam na allegro PIERWSZY ROK ŻYCIA DZIECKA \" Heidi Murkoff, Arlene Eisenberg, Sandee Hathway bo o niej tez słyszałam i Wy ja tez najbadzij polecałyscie. Wydanie z 2007r za 39zł a na Merlin.pl jest za 53!! Dziekuje to ja cc i olcia00 za zdjecia! Figury macie super i bardzo dobrze, tylko brzuszki okrągłe! Zaraz powysyłam moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff wysłalam. mam nadzieje, ze do wszystkich. Jak ktos nie dostal to wysle jeszcze raz:) Mot ka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 19 67-. .........Iwona.....wiktoria4000@wp.pl Ola31... .. .......Ola........alleksandra.k@gmail.com pigi........Dor ota......walentynka1979@o2.pl pigi.......Dorota.... ..doris1979@o2.pl alex81...ola........ciezarna_ola@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu jeszcze przy loginie nie wyskakuje adres mailowy:( wysłalam już 3 wiadomsci i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
Mot ka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 19 67-. ........ .Iwona.....wiktoria4000@wp.pl Ola31... .. .... ...Ola........alleksandra.k@gmail.com pigi........Dor ota......walentynka1979@o2.pl< /a> pigi.......Dorota.... ..doris1979@o2.pl alex81. ..ola........ciezarna_ola@wp.pl olcia00...ola........olcia00@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wszystkie zdjęcia, też powysyłałam do was:) widzę, że temat filmów z porodu was nie zainteresował..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 19 67-. ....... .Iwona.......wikto ria4000@wp.pl Ola31... .. ... ...Ola.. ........alleksandra.k@gmail.com pigi...............Dor ota......walentynka1979@o2.pl< /a>< /a> pigi...............Dorota.... ..doris1979@o2.pl alex81. ...........ola...........c iezarna_ola@wp.pl olcia00...........ola............olc ia00@go2.pl ali-cja...........gosia...........timbukttu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja jesli o mnie chodzi to ja jakos z daleka od filmów z porodu, strsznie sie boje ich ogladac i i ch unikam.... dopisuje sie: Mot ka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 19 67-. ....... .Iwona.......wikto ria4000@wp.pl Ola31... .. ... ...Ola.. ........alleks andra.k@gmail.com pigi...............Dor ota......walentynka1979@o2.pl< /a>< /a>< /a> pigi...............Dorota.... ..doris1979@o2.pl alex81. ...........ola...........c iezarna_ola@wp.pl olcia00...........ola............olc ia00@go2.pl ali-cja...........gosia...........timbukttu@wp.pl adamisia........asia............joasiapi22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawię te przerwy w adresach,nie wiem czemu tak się skopiowało:O Mo ka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 1967-. ....... .Iwona.......wiktoria4000@wp.pl Ola31... .. ... ...Ola.. ........alleksandra.k@gmail.com pigi...............Dorota......walentynka1979@o2.pl pigi...............Dorota.... ..doris1979@o2.pl alex81. ...........ola...........ciezarna_ola@wp.pl olcia00...........ola............olcia00@go2.pl ali-cja...........gosia...........timbukttu@wp.pl adamisia........asia............joasiapi22@wp.pl teraz chyba są prawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 1967-. ....... .Iwona.......w iktoria4000@wp.pl Ola31... .. ... ...Ola.. ........alleks andra.k@gmail.com pigi.... ...........Dorota......walentynka1979@o2.pl pigi...............Dorota.... ..doris1979@o2.pl alex81. .. .........ola...........ciezarna_ola@wp.pl olcia00..... ......ola............olcia00@go2.pl ali-cja...........gosia...........timbukttu@wp.pl adamisia........asia............joasiapi22@wp.pl moze teraz sie uda:) bo mi \"t\" zjadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 81 - ja miałam wynik po 75 g glukozy - 78- nie wiem, czy to nie za mało, pisałam już zresztą o tytm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie kuje z lewej strony i taki mam brzuch goracy a moja dzidzia sie tak malo rusza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja, obejrzałam też 2 filmy z porodów: Pierwszy \"domowy\" z kobietą leżącą na plecach w \"pozycji biedronki\" - ja dziękuję za taki poród domowy jak w szpitalu. Za to ostatni z porodu w szpitalu fajny. Bardzo sensowna położna, mówiła kiedy przeć, nie przeć, oddychać. No ale to chyba była Hiszpania, w naszych szpitalach nie ma co liczyć na taką pozycję i tak udany poród. Wcale mnie nie przeraził ten film, wręcz przeciwnie utwierdza mnie w moim przekonaniu do rodzenia naturalniej niż \"siłami natury\" na plecach. Ja pewnie nie będę miała tyle siły co ta kobieta do krzyczenia podczas skurczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 1967-. ....... .Iwona.......w iktoria4000@wp.pl Ola31... .. ... ...Ola.. ........alleks andra.k@gmail.com pigi.... .. .........Dorota......walentynka1979@o2.pl pigi...............Dorota.... ..doris1979@o2.pl alex81. .. .... .....ola...........ciezarna_ola@wp.pl olcia00..... ......ola. ...........olcia00@go2.pl ali-cja...........gosia...........timbukttu@wp.pl adamisia........asia............joasiapi22@wp.pl to ja CC........ Anka.......... aniuta19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście Mysiczka pisałaś o wyniku, zapomniałam. ja bym się nim nie martwiła! A wręcz cieszyła, ze nie jest wysoki i ze nie masz tej pieprzonej cukrzycy!. Adamisiu- przeslicznie wyszłaś na zdjęciu. liczny brzuszek ii.. sweterek:) 1967- kurde młodziutko wygladasz, i na pewno nie jestes wystarszona na zdjęciu. Dzidziuś będzie się nazywał Euzebiusz? Bardzo oryginalnie! Ja nie znam plci.Ale jak będzie dziewczynka to Amelia, a jak chłopczyk to Oskar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje alex81 . Ty tez!!!!!!! W ogole same fajne fotki, milutko sie je oglada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale miałam mame w szpitalu na koronografi i jakos za dużo stresu.Umnie i u Wiktorka dobrze niesamowicie jak można go wyczuć jak się przemieszcza jjuż widac jego ruchy też prosze o fotki a ja poprosze moja połowe i tez cos wysle może jutro.Teraz tez powraca mysl o porodzie sama nie wiem a czy w polsce kobieta ma prawo zdecydować czy chce miec cc czy rodzic normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×