Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........30........03.04. .. .....+2.5kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....30...... .. 07. 04...... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......29.........09.04. . ......+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......29....... 14.04......….+9kg..Nikodem Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ Hej!!🌻 witam nowa kwietniówkę:) zapraszamy serdecznie🖐️ Uzupełaniam tylko tygodnie:) bo do lekarza ide dopiero w przyszły czwartek wtedy dowiem sie też ile kg przybyło hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....30...... .. 07. 04.... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......30.........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......29....... 14.04......….+9kg..Nikodem Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ Wklejam jeszcze raz bo ta poprzednia była chyba jakas starsza nie było w niej Stasia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne macie imiona dla swoich synków:) Agoosia, my już z moim mężulkiem rozmawialiśmy o imionach dla kolejnej pociechy - chcielibyśby by to była dziewczynka (Zosia), ale jeśli będzie synek to damy mu właśnie Staś na imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki :) JA Też mam termin na 23 kwietnia - pod sercem nosze syna , choc z chłopem staraliśy sie o dzewuszke... A imie damy Nikodem :) No i jak sie czujecie? bo to juz nie długo jak bedziemy rodzić w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas, witaj i napisz o sobie coś więcej:) Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motka niema wagi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikodem-bardzo fajne imię..ja kiedyś myślałam o nim ale zdrobniale to Nikuś a ja mam psa Mikusia...i tak dziwnie by bylo:P Ola-moja bratanica ma Zosia, bardzo fajne imię..no a Staś..wiadomo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie mam wagi w domu:( wazę sie u lekarza lub u mamy i nie uważam tego za jakis szczególny problem złosliwy pomarańczku;p pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nikuś- zdrobniale, ale choć wogóle nie myślałam o imienu dla chłopca to odrazu po wyjściu z usg, powiedziałam do męża Nikodem - tak damy na imie!!! bo mi sie całe życie bardzo podobało to imie , a moj chłop ma tak na trzecie - wiec tak zostało i nawet nie szukam innego imienia bo po co!!! pierwsza decyzja najlelpsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego zęba Ja w ciąży miałam podawane az trzy razy znieczulenie - bo własnie miałam za małe rozwarcie i nie mogli go wyleczyc kanałowo, wiec trzy razy borowali i rozwalali zeba by go dobrze zatruć... No ale to nie koniec, jak sie udało wyleczyc tego zeba to niedawno ukruszyło mi sie az pół (*poprostu wyoadło )... i boje sie isc do dentysty, bo znieczulenie w ciązy to podobno nie jest nic dobrego.... a co dopiero robienie tego ułamanego zeba ... Też czekam aż urodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zębow...ja od dawna powinnam swoje wyleczyć...co jakiś czas jeden mi dokucza ale wciąż nie mogę się wybrać, ja baaardzo nie lubię dentystów:/ bez znieczulenia to się nie dam dotknąć:P stąd boję się jak przeżyję poród...a dziś na szkole rodzenia własnie oglądaliśmy filmy z porodu...nie podobały mi się wcale, a wcale...plusem to że będę to oglądać z drugiej strony...i coraz bardziej chcę zzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale się obżarłam frytkami :). Ledwo się toczę. Liliankas, Kobiece kształty - witajcie :). A ja mam wagę w domu- kuchenną i inna mi nie potrzebna. Przynajmniej się nie stresuję czy tyję czy chudnę TMP, z chustami to jest różnie polecam mieć ze 2. Bo tak, kółkowa (np. bebelulu, lub coś tańszego ale nie infant bo to jest jakaś usztywniona torba podróżna a nie nosidło) przydaje się w domu - ot tak nałożyć na krótko uśpić malucha i go razem z chustą odłożyć spać. Na spacerach lepsza jest wiązana bo ciężar się rozkłada na oba ramiona i biodra (dla zupełnie małego dziecka wiązana elastyczna, później lepiej sprawdza się tkana). Wiązane są w ogóle super bo dają dużo możliwości i dla noworodka na leżąco i dla starszych w sumie jakąkolwiek pozycję sobie wymyślisz. Ja znam same dobre opinie o chustach i dużo złych o nosidłach. Na pewno chusta nie wykrzywia kręgosłupa bo dobrze podtrzymuje go na całej długości, a kręgosłup niemowlaka nie ma jeszcze takich krzywizn jak u dorosłego i wygięcie w łuk jest stanem normalnym. Lekarze w poradni prelukcasyjnej byli zachwyceni gdy kolega przyszedł z córcią zawiązaną w chuście :) a to przecież profesjonaliści jeśli chodzi o szkielet maluchów. Ech jeszcze nigdy nie miałam leczonych zębów ze znieczuleniem, choć ze 2 razy mi proponowano ale też nie miałam żadnego leczenia kanałowego, ot zwykłe dziury i wielokrotne piłowanie pokruszonych jedynek. Tak czytam jakie te wasze maluchy duże, ciekawe ile mój już ma? Daw tygodnie temu miał 700g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nieżyjacy juz niestety dziadek❤️ miał na imię Nikodem,więc od zawsze wiedziałam że jak będę miała synka będzie miał tak na imie. Co do leczenia zębów w znieczuleniu-można to robić bez zadnego problemu,wiem bo pracuje w gabinecie dentystycznym:) tyle że raczej nalezy unikać znieczulenia w pierwszym trymestrze,a później to lekarz powinien byc poinformowany o ciąży zanim cokolwiek zrobi....Oczywiście mówię o znieczuleniu miejscowym,bo znieczulenie ogólne nie jest wogóle wskazane w ciąży...ale niestety czasami jest tak że taki ropiejący i bolący ząb jest większym obciązeniem dla organizmu niż zabieg,bo cały czas jest tam stan zapalny,myślę że trzeba lekarza zapytać co teraz radzi.... pozdrawiam serdecznie🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystki oczekujące Ja mam termin 29.04.2008; moją obecną zmorą jest bezsenność (nocna) bo w dzień to sen atakuje znienacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka mam pytanie czy oriętujesz się czy chirurdzy szczękowi przyjmują na kasę chorych przyznam że ok 300 zl za wyrwanie prywatnie pytałam u 2 różnych to dość dużo . A tak wogóle witam wszystkie nowe mamy.Moja dzidzia ok 19 grudnia też ważyła950 a ide teraz za 2tygodnie i az sie boje na pewno ponad 2kg .My z córcią mówimy Wiktorek ale tatusiowi sie nie widzi ale tym razem ja wybieram imię.A ja zabieram sie za porządki strychu i oczywiscie nie pojechałam znowu na krew brak słó miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki444
witam! kobietki mam pytanie, a mianowicie czy mogę teraz przyjąć trzecią dawke szczepionki przeciwko żółtaczce typu B, przypomne tylko że jestem w 26tc, moja ginekolog nie widzi żadnych przeciwskazań jednakże jak byłam u internisty to nie chciał mi wypisać skierowania bo uważe że kobiet w ciąży sie nie szczepi stąd to moje pytanie, może któraś z was orientuje sie czy przyjęcie dwóch dawek wystarczy żeby sie nie zarazić pozdrawiam gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....30...... .. 07. 04.... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......30.........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......29....... 14.04......….+9kg..Nikodem Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia78-twój dentysta powinien dać Ci skierowanie do chirurga szczękowego,nie wiem jak jest z terminami ale chirurdzy napewno przyjmują też na kasę chorych. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki444: nie szczep się teraz ,poczekaj do okresu po urodzeniu..kobiet w ciąży faktycznie nie szczepi się nawet na grypę..ta trzecia dawka jest dawką przypominającą i kilka miesięcy później może być przyjęta(3-4) .. jak zwykle dzielę się tylko swoja wiedzą,lekarz wie na pewno lepiej ale coś ten twój ginekolog zbyt beztrosko chyba nad tym sie prześlizgnął:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki--tak siedzę i myślę o tej szczepionce,bo szkoda byłoby przerwać ten cykl uodparniania:(już mi się przypomniało dlaczego nie szczepią przeciw grypie niektórymi szczepionkami---nie wolno tymi,które zawierają żywe szczepy bakterii..to samo jest ze szczepieniem na różyczkę--tam też są żywe i okres od szczepienie do zajścia w ciążę musi wynosić ponad 3 m-ce.. może z żółtaczką jest inaczej i nie jest to groźne w tym trymestrze???zadaj pytanie ekspertowi-ginekologowi na jakimś forum ginekologiczno-położniczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, juz sie zdziwiłam bo moja lekarka też mówiła ze mogę się szczepić przeciw grypie...wprawdziew koncu nie poszłam no ale mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
cześc laseczki i witam świerzaczki na forum :) im więcej nas tym lepiej !!! Dziewczynki u mnie bez zmian jak na razie w piątek udaje sie na konsultacje do innego lekarza na Ujastek w Krakowie bo tam zamierzam rodzic chce sie upewnic ze ciąża jest prowadzona ok bo ja pani doktor niby fajna ale mało mówi i też ciezko o USG wyprosic wiec wtedy dam znac co i jak z Adasiem, przyjmuje teraz większa dawke magnezu i fakt skurczy mam mniej a nawet jak sa to słabsze Kochane przyszedł ten wózek GRACO co pisałam Wam wczesniej z fotelikiem fotelik sie super montuje na wózeczku, ogólnie leciutki w porównaniu z tymi co w sklepach widziałam i podnosiłam więc teraz moge Wam w 100 polecic skrętny głęboki spacerówka super przerabia sie na wózeczek dla maluśkiego smerfika wszystkie ateściki mnustwo bajerów no i kosztowało mnie to z przesyłką ze Stanów 800 zł !!!! w sklepie taki zestaw z baza do samochodu 1800 :) no i tyle buziaczki mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Olcia że tak Wam się udało...ja muszę też zabrać się za zakupy choć wczoraj się dowiedziałam że niepotrzebnie kupuje ciuszki bo dostane od mojego brata po bratanicach..tylko skąd ja mialam to wiedzieć:/ no ale wózek musimy obejrzeć i wybrać i kilka takich rzeczy zarówno dla małego jak i dla mnie...waham się czy kupować juz laktator..ale czy ja bede miala potem czas kupować?? zmierzamy wybrać się do jednej hurtowni po większosc rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was po tych kilku dla mnie ciężkich dniach.. wróciłam właśnie ze szpitala. poleżałam sobie od piątku na kroplówkach i zastrzykach:( , ale ciąża utrzymana na szczęście. muszę leżeć dużo i uważać na siebie. mam rozwarcie na 2 palce i oby się nie powiększało jeszcze przez trochę. oprócz tego przyplątała mi się przepuklina ciążowa. niezbyt sympatyczne uczucie. no ale żyję!! i oby jakoś dotrwać przynajmniej jeszcze miesiąc. dzidzia waży już 1700g , zastrzyki na szybki rozwój płuc dostała, więc może nie byłoby tak źle, ale lepiej jeszcze jej tam brzuszku doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
ali-cja jejku nic nie wiedziałyśmy !!! malutka leż dużo, odpoczywaj nic sie nie martw będzie dobrze a jak to sie stało i wogóle jakieś objawy miałas ?? Trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja:ja myślałam,że po prostu nie możesz nacieszyć się obecnością męża i dlatego nie zaglądasz tak często..trzymam kciuki by malutka doczekała do samego końca,na pewno się uda jeśli bedziesz leżała..mało przyjemne ale skuteczne swoją drogą tak cały czas myślę o tych lekarzach--jeden mówi szczepić,drugi -nie szczepić:O przecież nie może być w medycynie aż takiej niespójności,od czegoś to musi zależeć i ktoś musi wiedzieć na pewno..i jak zwykle w naszym kraju pacjent jest tą osobą,bo sobie poczyta w internecie,skoro oni nie potrafią jednoznacznie określić.. nie podoba mi się to baaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia00: fajny ten twój wózek..ja ciągle na etapie braku decyzji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja ojeju!!! ale się porobiło:( na szczęście z dzidzią wszystko wporządku,to straszne co musiałaś przezyć🌻teraz leż odpoczywaj i bądź dobrej mysli,napewno wszystko będzie dobrze:)porozmawiaj ze swoją dzidzią i powiedz jej że ma jeszcze posiedzieć w brzuszku:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Alu, że czujesz się już lepiej... trzymaj się dzielnie! Tak swoją drogą to jako \"pierwiastka\" nie bardzo wiem jakie objawy powinny mnie niepokoić... Czy np. bardzo silne bóle podbrzusza przy kichnięciu, czy może ból pachwin i wzgórka łonowego? Wydaje mi się że to nic groźnego, a jednocześnie panikuję, że źle robię nie idąc do lekarza... Tak w ogóle to czekam dnia, w którym skończę te cholerne sprawozdania i pójdę się pobyczyć przed porodem... Czekam na to jak na zbawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja trzymaj się i odpoczywaj teraz..zbieraj siły..będzie dobrze...maluch już całkiem spory a teraz z każdym dniem go więcej...buziaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja trzymaj się i nie daj dzidzi za szybko pojawić się na świecie. Witam też nowe forumowiczki - gdzie Wy dotąd byłyście? :-) Mój maluch też coraz cięższy. Nie wiem ile waży, ale czuję to wyraźnie, szczególnie jak się położę na jakiś bok. Imię też już wybraliśmy i będzie Konrad. Rozważany był jeszcze Norbert i ja bardzo chciałm Ignaca, ale nie udało się. gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....30...... .. 07. 04.... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......30.........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......29....... 14.04......….+9kg..Nikodem Renia905........Renata........27.....30..... 14.04...….....+8kg CH Konrad pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×