Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

agoosia: ze szpitala mam blisko,popełnię wykroczenie i zabiorę bez fotelika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
hej brzuchatki !!! Dzięki za pocieszenie z tymi skurczami biore magnez 3 tabletki w postaci magne B6 i jakos dzis lepiej Ogólnie szalejecie z wyprawkami ja z ciuszkami stop !!! bo mówie wam mnie tak wzieło 2 miesiące temu i teraz mam full też mam kaftaników sporo na poczatek najlepsze a body kupowalam juz na 68 i troszke na 62 bo jak juz pępuszek sie zagoi to bedzie w sam raz a i mysle ze czekaja nas upaly w maju jak to bywa do szpitala mamusia kupila mi taki welurowy pajacyk śliczniutki a ja dokupilam jeszcze dwa takie komplety kochane jak jestescie z większego miasta do do galerii bigiem gdzie sa sklepy C&A matko jakie tam przeceny !!!! sporo rzeczy tam pokupilam no oczywiscie czapeczki rękawiczki śpiochy pajace wszystko mam juz gotowe a dziękuje tez mysle ze ten wózeczek jest słodki no i juz z fotelikiem a tanio zachęcam laseczki : http://www.allegro.pl/item284824952_wozek_graco_quatro_fotelik_baza_superpromoc.html a tak tez mam dwa kompleciki pościeli ale musze na allegro kupic te zestawy co to z wypełnieniami bldachimem i wogóle Co do krwi bo widze znów pojawil sie temacik to mnie spadła morfologia teraz 3 tygodnie temu było jeszcze super a teraz hemoglobiny mam 9 a norma od 12 a i hematokryt mam 20 cos a jest od 32 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie nadążam za wami jak kilka dni mam luzu to wiecej popisze a potem pogoda ładna to stale na spacerze z Krzysiem Isa22 ja na allegro kupuje praktycznei wszystko nie mam czasu chodzić po sklepach :) i tak jest mi wygodniej Z wykładzina ja bym się wstrzymała my z całęgo domu wywalilismy wszytskie dywany i wykładziny przed urodzeniem Krzysia i dopiero chodnik w korytarzu dalismy jak zaczął chodzić niby sprzata się w domu ale dywany chodniki to siedlisko wirusów ja sie bałąm w dodatku mieliśmy psa no i wiadomo sierść też pozostaje także zlikwidowaliśmy wszystko. Ja kaftaników koszulek nie używałam wcale tylko body ale tak mi było wygodnie ( nawet jak pępuszek jeszcze nie odpadł) W szpitalu dostaneisz ciuszki dla malucha chyba że będziesz chciała mieć swoje. Ja rożka nie mam i nie używałam do zawijania miałam kocyk a mały i tak tego nie znosił Pocieszę was mi też leci krew z nosa nie dużo ale zawsze i ostatnio mam problem nie moge chodzić mała tak sie ułóżyła że mam wrażenie, że zaraz mi wypadnie :D troche się boję czy to coś z blizną się nei dzieje, ale czuję ból w pachwinach więc pocieszam się, ze to raczej nie to. Jak my odbieraliśmy małego ze szpitala to był ubrany w body z długim rekawkiem i do tego taki gruby komplecik bluza-spodnie olcia00 ja też mam czasem twardnienie macicy raczej rzadko ale teraz to już coraz częsciej będą :) Fajnie tak kolorowo zrobiło się u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGOOSIA-kochana ja Ci napisze o co chodzi z tymi kolorami na forum jest kolorowo bo zrobili nowa tapete na forum nie jest biala tylko zielona albo rozowa a u Ciebie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Minimiasia przydybię Cię osobiście-jakie kolorowo?? coś Ci się na forum zmieniło?? u mnie nic:/ Powiedz mi też jak Ty to robisz, jak masz pajacyk to wkładasz coś jeszcze pod spód?? ja się uczę...ale wciąż was czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahah dla mnie tez czarna magia jak piszecie o tych ubrankach, ale tez sie dużo od was uczę. ja mam takie pytanie. w czym pierzecie ciuszki dla dzidzi? ja mam dużo używanych po rodzinie, wiadomo,te ze sklepu tez wypadałoby wyprać przed użyciem. Prac normalnie w pralce? Na ile stopni nastawić? I lepsze płatki mydlane czy proszki dla dzieci ( jelp??) Wiem,ze dla niektórych to śmieszne pytanie,ale ja wole spytać;) Te tapetki kolorowe to reklama redds\'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam przesyłkę z wyprawką,polecam z czystym sumieniem, bo polski producent,doskonałe wykonczenie.. minimisia: tez kupuję wszystko prawie w necie,nie mam czasu na chodzenie po sklepach,przyznam się,że jak mieszkalismy w W-wie to nawet spożywkę zamawiałam przez net do domu:) do ubranek kupiłam na razie płyn Lovela ale zobaczę czy się sprawdzi..tak to jest,że co jednemu dziecku nie szkodzi-drugie może uczulać więc lepiej pieluszki i proszki kupić w mniejszej ilości i sprawdzić czy się nic nie dzieje podczas użytkowania alex: wypierz rzeczy nawet świeżo kupione,podczas produkcji jest mnóstwo kurzu i pyłu,może uczulać...wystarczy 40 stopni ale wyprasuj,płucz 2x u dzieci w pokoju jak były malutkie nie było dywanu i zasłon,firanki krótkie ..łatwiej było codziennie zmyć podłogę i częściej prać firankę..po trzech miesiącach wróciło do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego kurzu to chyba nawet zrezygnuję z baldachimu,ładnie co prawda wygląda ale ja mam jeszcze dodatkowo do oprania i oprasowania dwoje dzieci..mogę nie wyrabiać się na zakrętach..a pracować też będę..co prawda w domu ale nie da rady inaczej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadal białą tapetę..trudno, widocznie nie zasłużyłam:P co do prania to myślę że bez problemu w proszku, do pralki chyba nie mozna płatków a ręcznie nie ma sensu tym bardziej że tak jak pisała 1967 (chyba, zawsze zapominam kto co pisał:) trzeba wyprać wszystko..ze sklepu nowe też i ręczniki i rożki...więc byś się ręcznie zamęczyła a nie ma sensu..moja bratowa używała Jelpa lub Loveli... JA już wymiękam...zasypiam nad tymi notatkami, jakaś mocna czarna kawa by mi się przydała, ale za to wcinam krówki:/ ale mały po nich szaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze 1967-dowiedz się od jakichś znajomych bo podobno u mnie w szpitalu nie wypuszczają bez fotelika...tzn pytają czy autem i jak tak musisz miec...choć w sumie zawsze możesz powiedzieć że na piechotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez kupie proszek lovela czy jakis inny dla dzieciaczkow i wsadze do pralki ,bo recznie to faktycznie mozna sie zameczyc. a my odkladalismy na ostatnia chwile pokoik i teraz przez ten pieprzony samochod nie za bardzo jest kasa kurcze tak to jest jak odklada sie na ostatnia chwile ale mam nadzieje ze jakos sie wyrobimy a u mnie nie ma chleba i nie ma kto isc do sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Pigi to zaczniecie od najpotrzebniejszych rzeczy..firanki, dywan zawsze mogą poczekać...no nasze autko odpukać jeździ..ale niewiele mu już dajemy pewnie w przyszłym roku trzeba bedzie go zmienic ale za co to nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh to nam się problem zrobił...kupiliśmy przez allegro przewijak z komodą, taki fajny z ikei, ale od ludzi z Wawy..i nasi znajomi pojechali go odebrać a im się do auta nie mieści:( i nie wiem co teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek rozwala puzle więc korzystam :D agoosiaa już wszystko wiadomo ja mam reklamy reedsa Co do ubrania to ciężko to wytłumaczyć zależy jaka pogoda i jak dziecko lubi ale najczęciej używałam body i na to np lekki sweterek( lub ciepła bluza) i rajstopki i np spodnie i przykrywam maluszaka kocykiem oczywiście na główkę czapeczka zawsze sprawdzam żeby dziecku nie było za ciepło, nie miało spoconego karczku albo czasem jak jest niespokojne to znaczy że jest mu za gorąco nauczycie się tego migiem i pamietajcie każde dziecko jest inne i lubi inaczej a wy szybciutko \"odczytacie\" waszego maluszka ja teraz się śmieje, że dziecko to jak otwarta ksiega tylko z niego czytać ale trzeba się wsłuchać, obserwować. Kiedyś słyszałam, że dziecko trzeba ubierać tak jak siebie tylko jedna warstwę więcej :) 1967 - bluzeczka prześliczna lubie taki krój nie tylko w ciąży :D Pigi nie martw się my pokoik dzieciecy to dopiero teraz urządzamy, a dla takeigo maluszka to i tak nie ma znaczenia mój ma teraz 16m to się cieszy z kubusia puchatka ale jak był malutki to zero zainteresowania takimi sprawami Alex podpisuje sie po dtym co napisała 1967 wszystko wyprać i wyprasować i można w pralce w temp ok 40 st. Proszek tylko dla dzieci i wszystko w tym samym wogóle na poczatku rzeczy dla dzieci prać tylko w proszkach dla dzieci ja jeszcze robiłam tak że jak karmiłam to bluzki w których chodizłąm prałam z dzieciecymi a to dlatego, że dziecko przytulało sie do mnie i mógł je podrażnaić proszek w którym ja miałam prane ciuszki jak mały miał chyba z 6-7m na próbę zaczęłam prać jego ciuszki z naszymi i w \" dorosłym\" proszku,nie miał uczulenia i do dziś wszystkie ciuchy piorę razem. O płatkach mydlanych to słyszałam że piorą jeśli dziekco jest alergikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=297339066&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E a jak Wam się taki wózek podoba?? bo ja już od jakiegoś czasu oglądam tej firmy i bardzo mi się podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo!ja dzis pierwsza spicie spiochy w ten deszczowy sobotni poranek? Ladny ten wozek agoosia a ktory kolor bys wziela? ja dzis jade o 15 na mazury Do dziewczyn ktore wysylaly zaswiadczenia o zasilek.... mi juz przyslali orzeczenie ze sprawa jest w toku szybko po tyg.ale ciekawe kiedy podejma decyzje a jak to jest oni moga sprawdzic pacjetke?moze wiecie. a mialam Wam napisac kiedys pytalam jak sie liczy 3dni przerwy w zwolnieniu a wiec kochane to sie nie dodaje tylko odejmuje tak mi powiedziala kobitka z zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..ja też już wstałam, choc nie z własnej woli...musze jechac kupic prezent bratanicy, jutro konczy 4 lata a potem muszę się znów uczyć...a dziś miałam takie piękny sen...ale budzik sprowadził mnie na ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z czasownikami piszemy rozdzielnie:D nawet na kafeterii i nawet jak się spieszymy.. pozdrawiam pomarańczową alternatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:) Ja dziś od rana ze ścierką:) Mąż wybył na kilka ładnych godzin do Wrocławia, chciał żebym pojechała... ale ja dziś nadrabiam tygodniowe zaległości w sprzątaniu, prasowaniu, praniu itp.... Dobrze mu zrobi taki wypad (pojechał do swoich znajomych), bo już się zaczynam o niego martwić... Strasznie przeżywa, to co dzieje się u nas od tygodnia. Acha, ważę jednaj 11 kg więcej, ostatnio ważyłam się wieczorem, spuchnęta po całym dniu:) Ale już nie zmieniam tabelki, bo za tydzień pewnie waga będzie aktualna:) Oki, zmykam cos przegryźć, bo Antoś się dopomina;) i dalej sprzątam. Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdzielność pisania i dzielenia nie oddzielność więc rozdzielnie...,agoosia np.do szkoły chodzi,uczy się to wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z krótkiego wypadu po prezent zrobiła się 13...ale za to jak wpadłam do Smyka to mały dostał spodenki z bluzeczką i czapkę:) nie powinnam wchodzic do takich sklepów...zresztą w ogóle staram się jak najrzadziej wchodzić do hipermarketu bo zawsze wydam dwa razy wiecej kasy niz planowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za potrójnośc..a w ogóle to przyjechaly do nas dzisaij szuflady do komody z przewijakiem:) po reszte pojedziemy do Wawy jakos w lutym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się przeziębiłam, wczoraj dopadł mnie katar i ogólne osłabienie. Bałam się, że będzie gorączka, ale było tylko 36,9. Mąż zaaplikował mi soczek malinowy domowej roboty, mleko z czosnkiem i dziś jest już lepiej, ale jeszcze leżakuje Fajny ten wózek, mi też podobają się włąśnie coś w tym stylu, ale czy gondola nie jest w nim jakaś za mała i za płytka ... ja musiałabym go zobaczyć przed kupnem \"na żywo\", pomacać, popróbować - tak juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa powiem Ci że problem leży gdzie indziej, zwróciłam uwagę na spacerówkę, ktoś mi podesłał linki i podobno taka pozycja \"kubełkowa\" dziecka jest bardzo niekorzystna dla kręgosłupa...i wprawdzie dziecko jeździ w spacerówce jak umie już siedzieć, ale z doświadczenia wiem że często to jest ciut szybciej, tzn jak siada ale nie do konca stabilnie i ma np lekko odchylone oparcie, dzieci wolą spacerówki...no i poczytałam tez troche opinii o nim i są...średnie...więc wygląda na to że pomysł padł choć jeszcze z chęcią go \"pomacam\" w jakimś sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×