Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

hej Pigi mam dokładnie tak samo ;) więc może coś w tym jest ;) ja mam 10 kwietnia i z @ -16.04....a wczoraj komputer obliczył na usg 17.04...więc już nie wiem. A pierwsze usg jaką datę Ci wyznaczyło?? po ta podobno najbardziej miarodajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! :) ja się golę ,ale ja sie golę od zawsze:) wiec to dla mnie normalka:) teraz to wymaga nie lada akrobacji ale jak narazie daje radę....ja musze jeszcze podgolic meszek na brzuszku bo do CC jest to potrzebne. Nadal walczę z tym cholernym przeziębieniem,muszę sie wyleczyc do srody bo w srodę ide do szpitala mam nadzieje że się wyleczę,pije własnie mleko z czosnkiem i miodem fuj:( ale pomaga bo czuje sie troche lepiej niż wczoraj... pozdrawiam uciekam do łóżka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z targu...mam truskawki sztuczne bo sztuczne ale wygląd i smak mają podobny...do tego koszyk kiwi kupiłam a nie cierpię a juz zjadłam a razcej pochłonełam trzy sztuki! pigi 15 posyłam Ci mnóstwo słonecznych uśmiechów i gorących tulasków, wystarczy? uważaj na siebie...i co ma byc to będzie... Liliankas ty łobuzie, trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia!!!na targu pewnie bym niezły cyrk odwaliła gdybym załozyła sobie nogi gdzieś wysoko na jakaś latarnię...nie umiem siedzieć bezczynnie a na nadciśnienie mam leki 3x1...co ma być to będzie...a spacer przy takiej pogodzie to czysta przyjemność... Ola31 ja mam takie ciśnienie non stop wczoraj na wizycie było 155/105...wiem że w ciąży trudno sie upominac o swoje prawa ale to koszmar! ja jak jest taka sytuacja lub jak widzę jak stoi jakiś przedtswiaciel farmaceutyczny to grzecznie go uprzedzam że takie sprawy proszę załatwiać po godzinach przyjmowania lub po mojej wizycie bo przede mna nie wejdzie...tak samo jak pacjentki przyjmowane przez lekarza prywatnie bez koljeki bo one płacą w są uprzywilejowane...a ja to co z księżyca się wziełam pytam...za mnie płaci NFZ gdzie odprowadza sie moje wypracowane składki. Olu na szczęscie to już końcówka ciąży i takich przykrości...bużka Brzuchata czekaj grzecznie w kolejce na swoją kolej...jak na razie lecimy według terminów z tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ogoliłam już...kurczaki a jak te włoski odrastają to można cipca dostać...dziwne uczucie...męczyłam się z pół godziny z lusterkiem w brodziku... Motka dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec mama- mi pierwszy termin wyszedl wlasnie na 15 .04 to wisz tydzien roznicy to nie taki straszny . Ja tez sie gole od zawsze takze nie mam z tym problemu.Motka przepraszam ze zapytam to jakiTy masz ten meszek na brzusiu ze golisz ja mam nie widoczny:) Aniu -dzieki za promyki moze do niedzieli dojda bo ma byc ponoc piekna pogoda A ja poszlam do lazienki i co zobaczylam na wkladce taki sluz podbarwiony ale nic mnie nie boli i moze to jeszcze pozostalosci z wczorajszego badania ,jak myslicie czekac ?bo skoro szyjka zamknieta to chyba ten czop jeszcze nie odszefl co?mialyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie golenia----> robię to w dzień,bo mam łazienke z oknem i lepiej widać...tzn. ja lepiej widzę a nie mnie widzą :D kładę ręcznik na pralkę,biore duże lusterko,piankę do golenia i jakoś idzie z nogami zakładanymi na zmianę na ścianę..pisałam kiedyś,że łatwiej umyć ukno :P Liliankas--trzymam kciuki za powodzenie obrony pigi:może być czop..czasami odchodzi wcześniej i po kawałeczku,czasami cały i nagle..można z tym pochodzic tydzień ale mozna urodzic nastepnego dnia :) sprawdz czy wszystko masz spakowane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna-śl - hehe ja mam termin 5 dni po Tobie, spokojnie poczekam, nie mam zamiaru sie wpychac :) chociaz akurat podobalaby mi się data 3 kwietnia z sentymentu, ale nie bede sie o nią biła :) do tego widzę, że masz doswiadczenie w kolejkowych zmaganiach to wole nie próbować :) 1967 - hehe dobry pomysl z ta pralka...u mnie brodzik odpada, bo mam 70x70 i i tak sie ciagle tylkiem ocieram o scianki. podnosic nogi tez mi trudno, bo jakos tak dziwnie mnie brzuch wtedy boli, ale cos tam sie moze wykombinuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam,że termin mam z usg na 18-go ale mam wrażenie,ze urodze wcześniej pomimo poprzednich dzieci ,urodzonych w 42-gim tyg. zaczęłam sie pocic i to taki zapach jak zwykle przed miesiaczka,na skórze wokół szyi mam takie brazowe przebarwienia,ze wyglada jak brudna,chcac nie chcac poogladałam sie tez przy tym goleniu i wyglada to tak jak u klaczy przed inseminacją(nie widziałam ale tak sobie wyobrażam :D )czyli lekko obrzęknięte,zaczerwienione.. a maluch wierci się tak mocno jakby chciał się jednak przekręcić głowa do dołu,chwilowo jednak wychodzi mi bokiem,bo leży w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 - hehehe ale masz skojarzenia :) dobre z ta klacza :) no oby rzeczywiscie szybko poszlo, w koncu pisalas ze sie nameczylas poprzednio to juz teraz powinno Ci pojsc tak w prezencie...pyk i juz :) tylko nie wiem jak poradzisz sobie z dziewczynami, bo wiesz ze wpychanie sie do kolejki nie jest dobrze widziane :) pigi15 - fajna lista, wszystko w jednym miejscu...tak sie zastanawiam czemu wszedzie pisza o tych CIEPLYCH skarpetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do golenia, to robie to od wieków, więc to nie problem dla mnie. Jeśli jednak nie zdążycie się ogolić, to zabierzcie swoją golarkę !!. Jak zwiedzaliśmy porodówkę, to miałam okazję zobaczyć tą \"dyżurną\" golarkę - wielgaśna wielorazowa brzytwa - a fujjjj. Choć położna stwierdziła, że jak pacjentka ma duży zarost, to i tak goli tą szpitalną, bo taka zwykła nie daje rady. Chyba się lepiej samemu ogolić, kto wie jak ta brzytwa jest czyszczona ..... Pigi - Ciebie to chyba niedługo weźmie :) , fajna lista. Ja się dziś o 4 obudzałam i oczy jak 5 zl i spać dalej nie mogę, w ogóle to brzuch mnie znów pobolewał . Bierzesz nospę jak Cię boli czy nie ? Mi brzuch też czasem robi się twardy i to na dłużej, zazwyczaj jak poleżę, to się rozluźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trzymam sie terminu 3 kwietnia to jest termin z usg z 12 tygodnia i moj gino powiedział że jest on najbardziej wiarygodny a wg miesiączk 8 ale ja wierze ten pierwszy bo przy każdej wizycie o nim mi mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do golenia, Wasze pomysły rewelacyjne..ale fakt lustrzyce zaawansowaną już mam od jakiegoś czasu...też na ślepo próbuję a potem jak widzę w lustrze efekty to śmiać się chce...co do brzucha i cc to pigi z tego co wiem tam musi być gładziutko..stąd trzeba zmaszynkować...u nas w szpitalu w ogole nie golą więc jak chce to muszę sama, zresztą tak samo z lewatywą..ja planuję i jedno i drugie zrobić, w końcu od pierwszego skurczu będę miała masę czasu, to się wykąpie i wszelkie oblucje wykonam...gorzej jak wody odejdą wprawdzie moja kuzynka której 2 razy odeszły(tzn przy obu córkach) mówiła zeby i tak nie pędzić spokojne 2-3h się ma..ale słyszałam że lewatywa wtedy odpada...a wyobrażam sobie siebie jak coś się wymsknie w trakcie parcia..chyba tam spadnę z tego fotela ze wstydu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata ty innych kobitek mną nie strasz, nie jestem potworem a jak któraś ma ochotę to akurat w tej kolejce ustapię miejsca potrzebujacej...hahaha 1967 trafnie określiłas stan naszych golonych, intymnych części ciała... ja usiadłam w brodziku mam duży i głęboki posatwiłam lusterko i jechałam z tym koksem...usmiałam się przy tym nieziemsko...dorosła baba a taka nieporadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marysia - ja zadnych babelkow nie czuje, ale mozliwe ze to jakis znak i u mnie za wczesnie. Nie mam pojecia. Liliankas - powodzenia, trzymam kciuki :) Jezeli chodzi o golenie to zdecydowanie nie powierze tej czynnosci \"obcym\", ale pomoc w tej dziedzinie mam ;P Tak przy okazji, Isa - z ta brzytwa to juz w ogole katastrofa... Zabrzmialo mi to jak jakies tortury ;) Motka i inne chorowite przyszle albo juz mamusie, kurujcie sie wytrwale i oby minelo jak najszybciej 😘 Brzuchata - jezeli chodzi o te skarpety, to z tego co slyszlam bywa roznie. Niektorym mamom strasznie goraco a innym bardzo zimno podczas porodu. Dlatego tez wskazane jest zabrac cieple i ciensze skarpetki no i tez wode w sprayu. Niektore mamy zabieraja nawet termos z lodem do okladow na glowe. To juz kwestia naprawde bardzo indywidualna, mysle. Powiem Wam, ze w sumie to mam dzis dola przez ta wczorajsza wizyte. Nie mam w sumie nic przeciw CC, ale mysle ze sprawdzanie wszystkiego dopiero w 38 tyg to przegiecie. Przeciez malenstwo moze sie nam do tego czasu zdecydowac na wyjscie. No i co wtedy, jezeli faktycznie jest glowa do gory i beda problemy przy porodzie. Ach serio, szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IsA-wlasnie nie biore nospy jakos staram sie wytrzymac ten bol chociaz czasami sobie mysle ze lepiej brac bo mozna wywolac nie potrzebnie porod a dzidzia jeszcze troche niech posiedzi chociaz nie ukrywam ze chcialabym wczoraj tak sie nastawilam na porod ze bylam gotowa na bol i wogole a tu cisza.Dzwonilam do lekarza co z tym podbarwionym sluzem to powiedzial ze moze to wlasnie te pozostalosci z wczorajszego badania powiedzial ze jak czystej krwi nie ma to spoko.(tez te paluchy pchal tak gleboko zona mu nie daje czy co?ale fajny jest:)dobrze ze maz tego nie czyta bo by mi sam zmienil lekarza i tak wczoraj jak mnie wiozl to mowil ale sie wymalowalas do tego lekarza dla mnie to sie tak nie malujesz:)ale troszke zazdrosci nikomu nie zaszkodzi a ja sie lepiej z tym czuje ze jest zazdrosny a po co mam sie malowac jak siedze w domu.Wlasnie dopiero przyszlam bo bylam w sklepie jestem ZASAPANA Aniu dzieki za pogode rewela. 1967-nie zle okreslenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna-śl - ale ja sama az zadrżałam ze strachu, jak tak bojowo byłaś nastawiona :) no ale jak mowisz, ze nie bedzie tak zle, to mi ulzylo :) Isa- jak napisalas o tej brzytwie, to jednak stwierdzam, ze w takim razie pomecze sie bardziej i poprzyjmuje bardzo dziwne pozycje w lazience, oby sie tylko samej pozbyc wszystkich kłaków :) no wiec mama - ja sie napalilam na chuste, ale jednak chyba nie ta do obwiazywania siebie. Troche jednak przeraza mnie obwiazywanie sie 4-6 metrami w lecie. ja nawet w przewiewnej koszulce mam 7-me poty. zastanawiam sie jednak nad hamalu lub bebelulu. ale juz mam metlik w glowie i nie wiem na co sie ostatecznie zdecyduje. agoosia- hehe co do tego wymskniecia sie tego i owego w czasie parcia, to tak sobie wlasnie myslalam hehe lekarza pewnie to nie zdziwi bo podobno czesto sie zdarza, ale wizja kupska przy mezu obok to az ciary przechodza hehehe mag26 - no troche to dziwne wszystko, ale jak i tak wczesniej by Ci sie porod zaczal, to po prostu od razu by zrobili cc bez planowania, jak sie okaze ze dzieciatko sie juz nie przekreci, jak mowisz ze tak sie kreci w brzuchu. a przed terminem, jak jest wszystko ok, to i tak chyba rzadko sie cc planuje, wiec stwierdzili ze maja czas. mam nadzieje, ze bedzie wszsytko ok u Ciebie i ze przestaniesz sie dołowac :) sle pozytywne fluidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje, melduje sie tylko, czytam na biezaco ale juz nie mam sily odpisywac. od trzech dni mam caly czas twardy brzuch, w ogole nie schodzi, wiec juz sama nie wiem... moze to przez to ze caly czas dojezdzam pociagiem do szkoly i organizm juz nie ma na to sily. nie wiem, w kazdym razie ja wymiekam i chce juz isc rodzic. trzymajcie sie p.s. pogoda piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi tak normalnie to ja nie golę tego meszku na brzuchu bo rzeczywiscie prawie jest niewidoczny:) ale musiałam go ogolic przed laparaskopią więc jestem pewna że teraz też muszę to zrobic bo rana przeciez nieporównywalnie wieksza....a pozatym mysle że lepiej zszyc ranę bez tych malutkich włosków:) Co do tego golenia hihi...to ja teraz robie to na tak zwanego \"czuja\" dopiero potem sprawdzam w lusterku efekty:) jesli są niezadowalające robie poprawki:) najgorzej przed wizyta u lekarza,wtedy tak sie gimnastykuję że szok,ale jak sie juz porzadnie zmęczę i wkurzę to sobie myslę że jak mu się nie podoba to niech nie patrzy.....:) pozdrawiam idę leżec🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a myslalyscie o monitorze oddechu ?bo ja juz od dawna sie zastanawiam nad tym mieszkamy w duzym domu a nie zawsze bedzie mial kto spojrzec na niunie tu w internecie sa kosmiczne ceny a ja widzialam w chicco za 189zl.ide polezec bo jakies bole mi dokuczaja moze faltycznie to ten czop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim: ja sobie codziennie obiecuje,ze juz nie wsiadam do samochodu,bo mały gałganek nie lubi jeździć--wścieka się okropnie :( i codziennie postanowienie łamię,bo coooooś.... lecę do gina,bo odebrałam wyniki z laboratorium i mam z czym:D w/g tego co napisane to powinnam całe zycie w ciazy chodzić--wszystko w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim ja też tak miałam z brzuchem,poszłam do mojego ginesa i oprócz fenoterolu który ma hamowac skurcze dostałam jeszcze relanium i troche pomogło:) Ja muszę wytrzymac jeszcze do 3 kwietnia bo wtedy robimy CC i lekarz mówi że z tymi lekami które mam powinnam dac radę.... Pigi mi wypadł czop ( lub kawałek czopa nie wiem dokładnie co to było ) póltora tygodnia temu na szczęście do tej pory nic szczególnego się nie dzieje lekarz mówi że szyjka jeszcze trzyma ale główka jest juz b.nisko,i gdybym nie brała leków napewno juz by sie zaczeło,a chcemy Nikosia jeszcze troche przetrzymac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1967- ja mam to samo:) i z wynikami i z samochodem hihi....ja po prostu muszę (bo sie uduszę) jeździc autem bo zawsze mam coś do załatwienia:) mój mąż chce mi zabrac kluczyki bo nie dośc że zaliczyłam jedna stłuczke w ciąży (na szczęście nie z mojej winy) bo wtedy wogóle chyba by mi samochód sprzedał:) to jeszcze teraz jeżdżę na relanium co rzeczywiscie nie jest wskazane...ale czuje sie po nim dobrze i nawet nie drę się tak bardzo na innych uzytkowników dróg hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;-) Jestem z powrotem jako 100% mgr wiec teraz już mam z głowy drobiazgi i tylko na nasza córcię czekam ;-) Tylko mnie brzuszek coś boli dziwnie.. hmm... dobrze że idę dziś do p.doktor to ona sobie go poogląda..i mam nadzieję, że mnie uspokoi... Pigi ja też sie zastanawiam nad monitorem, tylko mi się podoba Angel Care 401R ale on kosztuje 500 zł ale jest z niania i ma duży zasięg, tylko sie zastanawiam czy to fanaberia czy rzeczywiście coś potrzebnego.. i nie możemy podjąć decyzji o zakupie.. Sama nie wiem w testach jak kiedyś przeglądałam był najbardziej godny zaufania, więc jak kupimy to pewnie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas gratulacje a mnie też pobolewa podbrzusze i jak chodze to ciągnie mnie co jakiś czas bol od kregosłupa do zgiecia kolana ale bol taki jak by ktos podcinał mi nogi sama nie wiem może sama sie wkręcam albo tak już będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas -gratuluje!!!!! Ale mi sie zachcialo ziemniaczkow,jajeczko sadzone i maslanka ide pichcic tzn.ziemniaki juz sa ugotowane,a polecam z lidla biala czekolade rewela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liliankas moje wieelkie gratulacje!!! mnie to czeka za rok>>brrr:)) pigi co do monitora to my chcemy go kupić tylko właśnie jedyny jaki jest monitor oddechu to angelcare wlasnie nowy za 499zł szukamy na allegro taniej..ale o tym innym co pisałaś Pigi to nigdzie nie słyszałam, to na pewno monitor oddechu a nie jakiś monitor po prostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×