Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Kiedy widać brzuszek???

Polecane posty

Dziewczyny mam do Was pytanko: Kiedy u Was zaczął powiękaszć sie brzuszek? Pytam sie bo 1 września mam ślub i bede wtedy w 8 tygdoniu ciąży, mam nadzieje ze jeszcze nic nie bedzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się go odsłoni
to widać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty wtedy jeszcze nie widac:) ja nie jestem w ciazy ale tu dziewczyny pisaly cos jak 4 czy 5 miesiac dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, na pewno nic nie bedzie widać. różnie z tym bywa ale do 3 miesiąca to zupełnie nic nie widać , a wiec bądz spokojna... u mnie pojawił sie dopiero w 5 miesiącu...teraz jestem w 25 tyg i niektórzy mówią ze wyglądam jakbym sie mocno najadła, hehe Życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myslalam ze jeszcze nie bedzie widac, ale zawsze lepiej spytac sie doswiadczonych ciężarnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie będzie widac, więc spokojnie:) ja jestem w 20 tygodniu i dopiero się robi taki FAJNY:) koło 15 tyg. miałam lekkie wybałuszenie od dołu, ale mało widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie nbedzie widac.Tylko nie najedz sie dzien wczesniej zebys nie miala zaparc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczeło byc widać od ok. konca 5 miesiąca:) Teraz mam ładną piłeczkę:) jestem w 26 tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszka widać nie będzie :) bardziej bałabym sie o mdłości, wymioty czy osłabienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha. Nie chcialam kolezanki straszyc tymi mdlosciami, ale jak ktos zaczal... tez o tym myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różnie bywa ale na 99.9
nie będzie widać nic:) Spokojnie. Gratuluję tak w ogóle. Dziewczyny wyglądają bardzo różnie, u mnie jest obecnie 20 tydzień i widać odrobine zaokrąglony brzuszek, ale jeszcze wcale nie "jednoznaczny":), tak, że spokojnie, w 8 raczej napewno nie będzie widać nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie mialam plaskiego
brzuszka, tylko taki leciutko wystający ale nei gruby czy jakies sadło poprostu juz taki mialam zawsze :P i teraz jak jestem w 14tc to juz jak bym zalozyla obcisło bluzke to by bylo widac, jestem ciekawa kiedy u mnie zacznie byc widoczny tak ze bedzie wiadomo juz ze to ciąza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zdążysz się nadźwigać brzuszek :) ciesz się, dopóki jest mały, bo później jak nie będziesz mogła sobie pipki ogolić to nie będzie Ci już do śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 8 tygodniu ciąży to zygota ma wielkosc co najwyżej łebka od szpilki, albo ziarnka pieprzu, wiec nie martw się - nikt nie zobaczy :D Brzuszek widac w drugiej polowie ciąży dopiero!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przy I ciąży dopiero było widać brzuch w 7 mcu, na studiach nawet koleżanki z grupy nie wiedziały że spodziewm się dziecka. A w II - już w 4 mcu. Tylko piszę tu o ubranym brzuszku, nie na golaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×