Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julllka2020

Watek tylko dla facetów!!

Polecane posty

Gość garnki i patelnie
to i tak duzo jak na twoj wiek z 3 spalas to co bedzie za 5 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efertetg
A JEDNAK JEST SPRAWIEDLIWOśC NA TYM śWIECIE:) hehehehhehehehehehheeeeeeeeeeeeeeeehehehehehehehheh i dobrze ci tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111111111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
a 6 juz mialas nie dziwota ze nie mozesz se znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepencetralalalala
dokladnie jest sprawiedliwosc na tym swiecie hahaha i wcale ci nie wpsolczuje obys nigy faceta nie znalazla zreszta nie znajdziesz bo korwa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
Poza ty, jeden z tych rozszyfrowanych, okazał się przebranym za faceta kijem:(. Stał na środku pola i się nie ruszał:( On leciał tylko na moją urodę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
Dobra zaraz wroce krowe musze wydojic i swiniom rzrec dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejzolka
3 facetow 20lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
jestem tu pierwszy raz i nie potrafie się zalogować niestety...Miałam 6 bo rozpaczliwie poszukuje tego jedynego!!z dwoma byłam zaledwie po dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4855
efertetg i encepencetralalalala - ale z was zazdrosnice :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw
do ...ona... no, ktos mnie kurna rozumie, hehe. przeciez ja nie twierdze ze 100% polskich kobiet/dziewczyn to repliki ruskich tirowek(choc tez mi sie nieraz nasuwaja takie spostrzezenia hehe), ale generalnie ulice obfituja w takie egzemplarze, to co, klamac mam, ze tego nei widze? na silownie chodze i rzadko spotykam dziewczyna, ktora cwiczylaby bez makijazu. to jest kurwa smiech na sali, laska jedzie na tym orbitreczku, pot jej sie wlewa az do rowa poczawszy od fasady a ta wypudrowana, rzesy do kolan, jakie s kurwa brokaty, ja se nie zycze zeby mi sie potem lapy brokatem kurwa swiecily po silce. na wszystko jst czas, na odwazniejszy makijaz tez, wwzystko dla ludzi ale na Boga umiaru troche. a wlasnie ze spotykam w swoim radosnym zyciu rowniez babki naturalne, wiedzace co i jak moga podkreslic i wyeksponowaca nie jadace rowno po calosci makijaz ala klaun. a makijaz sam w sobie...to tez kurwa cyrk jakis, jedna kolezanka moje siostry przyszla raz do nas nocowac (tzn w pokoju moje siostry zeby nie bylo ze ja jakis niedojeb czatujacy na nastolatki, hehe), i powiem wam ze szok przezylem, rano jej nie poznalem jak szla do kibla, bez makijazu inna osoba, jakas taka bezbarwna jak moja ryba w akwarium, totalnie bez wyrazu i "tego czegos" co miala w wymalowanych na ciemno oczach. serio, wygladala nijako, jakos inaczej na niekorzysc. pewnie znow dostane po lbie bo niby twierdze ze kazda jakby wyprysznicowac to pryska czar, pewnei ze nie wszystkie, ale kurna duzo takich lasek jest, nieraz sei z kumplami smiejemy ze panny rano nie poznaja po imprezce, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
a po drodze w soalrze posiedziec bo w stodole mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
a ja jestem dziewczyna i powiem ci tak jak jakas dzioewczyna na poczatku.. poznaj kogos normalnego na necie... pogadajcie dluzej.. a pozniej spotkanie... probowalas juz? nie kazdy kto siedzi na czacie jest idiota pamietaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również piekna kobieta
efertetg A JEDNAK JEST SPRAWIEDLIWOśC NA TYM śWIECIE hehehehhehehehehehheeeeeeeeeeeeeeeehehehehehehehheh i dobrze ci tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111111 1111111111111111111 nie rozumiem z czego się cieszysz!!Zazdrosna zakompleksiona pryszczata panienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ona....
Jula co byś teraz nie napisała to te wredne głupie baby będą Cię atakować. Pewnie są brzydkie i też by chciały chociaż takiego to je puknie i zostawi - a tu... lipa :D Nie osądzam, nie twierdzę, że 3 facetów w wieku 20 lat to mało (ja mam 24 i będę mieć dziecko z moim drugim facetem), ale każdy dojrzewa inaczej. Myślę, że odpowiedzi na tym forum nie znajdziesz, bo większość osób jest tu tylko po to, że powyzywać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
ja perdole miedzy wami babami to tylkozawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
juz wrociłam ale sie zjarałam i cycek jeden mi podrodze odpadł i co ja bidna teraz zrobie juz wogóle nikt mnie nie bedzie chciał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagagta
ok tym razem przyznaje racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
dzieki ona faktycznie bede musiała chyba gdzies indziej o tym porozmawiać.narazie nie angazuje się w zadne zwiazki...bo jestem już tym zmeczona i zniechecona..pójde do stylisty i poprosze o jakąś poważną stylizacje może faktycznie to mi pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem bardzo ładna
mam 21 lat i mam drugiego faceta dopiero a pierwszegoz z ktorym współżyje i sie bardzo kochamy. Troch szacunku do siebie mniej dziewczyno ile bylas z tymi co wspołżylas 2 misiace 3??? ja jestem z moim juz prawie rok i mam zamiar cale zycie bo go bardzo kocham i on mnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
stylista buhahaha to mowi samo przez sie a sama nie umisz?? biedactwo widac umies tylko jak korwa sie ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw
no, dziewczyna zakumala, do stylisty ruszy pedem szkoda, ze brakuje ci takiego zwyklego, naturalnie kobiecego wyczucia, no ale w koncu stylista tez czloweik i musi zyc hehe. pozdro piekne laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ona....
Kurde jak tu się fajnie zrobiło ;) Nagle wszystkie dziewicze piękności. "ale ubaw" nic tylko wybieraj ;), bo My to kanałami chodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak o...
dajcie spokój tej dziewczynie, zawsze jak ktoś coś powie ze jest ładny, to go zjebiecie z góry na dół, nie dostrzegając głębi problemu... jak powiem że jestem inteligentna, to zaraz sie zleci pół kafeterii uświadomić mi, że jestem głupia jak but- zawsze na przekór, żeby drugiemu dosrać i dokopać. Do Ciebie autorko- troche racji w tym jest, ukryte piękno jest lepsze od jawnego, czyli czasami dłuższa spodniczka, czy mniej wydekoltowany sweterek nie zaszkodzi. Im wiecej naturalności tym lepiej. A skoro po lastycznej szkole jesteś to może zapisz sie na jakies warsztaty czy coś, poznasz jakiegoś artyste- bratnią dusze :) No i moze też zaważyć na tym fakt żew pracujesz w agencji- kiedy mowisz o swojej pracy ludzie tez od razu wyrabiają sobie (czasami niesłuszną) opinie o danej osobie, czyli myślą że jak modelka- to lalka do pokazywania sie przed publicznością (patrz- przed kolegami, a przy okazji sex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
musi zmienić mój cały image..Styliści są dla ludzi...miliony osób korzysta z ich usług..musisz być bardzo zacofana skoro tego nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw
do ...ona... pewnie ze wybiore, co, marnowac sie ma, hehe, tyle dobra, opalonych cialek w zlocie od stop do glow. a tak przy okazji to co to kurwa za moda jest teraz na te zlote paski, kurwa zloto wszedzie, buty, torebki, ja pier...czuje sie powoli jak na olimpie (no tak mi sie wydaje bo nigdy nie bylem heeh) nie serio, to nie jest fajne, nieraz nie mozemy z kumplami przestac sie brechtac jak idzie panienka cala w zlocie, zloto z rynku baluckiego, bleeee.klasy troche, to wielu facetow wrecz odstrecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
zacofana nie zacofana ale widac do tej pory miala image w stylu lafiryndy spod latarni skoro go zmienic muisidsz zreszta sama nie umiesz?? Czyli taka jestes skoro tego nie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
zrszetka kurwa tez macie problemy dzieci na swiecie glodują w angli powodzie w czestochowie traby powietrzne a ona -lacze po ladna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
lecz sie dziewczyno i zamiast do stylisty to do psychiatry się wybierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
jak nie umiesz byc naturalną piękną kobieta to stylista nic tu nie poradzi albo się jest dziewczęcą albo kurwięcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×