Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomcio71

15 000 zł na miesiąc - czy to możliwe?

Polecane posty

Gość tomcio71

Chcesz w ciągu miesiąca zarobić 15 000 złotych? Jeżeli nie interesuje Cię taka sumka to nie czytaj dalej. Mnie taka kwota bardzo by się przydała, więc wziąłem udział w tym programie. Przeczytaj uważnie to co Ci się wyświetli, przemyśl to na spokojnie i podejmij decyzję: http://www.5zloty.xt.pl/?id=tomcio71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeehgdfjudwk
chyba się nabrałeś... ale nie martw się :-) ja też.. i nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde wyrzuciłem 15000 zł
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska27
a a wplace i zobacze czy cos skapnie........wkoncu to 5zltylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska27
ale czesta trzeba podawac, jak wtpelniam ankiety i mi placa za to to tez podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak reklamować oszustwo i jeszcze wystawiać się policji na tacy, podając swój numer konta bankowego... gratuluję :> a 15 000 zł w miesiąc jest jak najbardziej możliwe i to legalnymi sposobami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Gdy ktoś nam mówi, że wystarczy wpłacić 5zł, to już w miesiąc będzie miał 15 tys. zł. I ludzie w to wierzą, pomimo tego, że jest to nielegalne. Jeżeli się komuś powie, że kiedy zaczniesz się uczyć, wiedzę dostaniesz i po roku pracy będziesz zarabiał 15 tys. zł na miesiąc, mówią, że to piramida finansowa. Paradoks, czy ludzka głupota przysłania zdrowe myślenie? A co powiecie na to aby zainwestować 1000zł i w rok zrobić 100 000zł ? Nie możliwe?Zapraszam na stronę: www.inwestorgieldowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RESZTA
Naga Prawda- z tego forum też spadaj. Wszędzie Cię pełno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RESZTA
No dobra! Ty spadasz i ja spadam! OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
a ja myslalam, ze tyle kasy to tylko na prostytucji mozna zarobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaliście tekst na jego stronie ? \"Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć : ). \" He,he,he... zapomnialeś dodać \"i pomyśleć jakim frajerem jestem\". Swoją drogą ciekawe czy ktoś się na to nabiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagie oszustwo
naga prawda idźżesz stąd naciągaczu. Każdy wie że od piramid finasowych trzymać się należy z daleka. Więc nie marnuj czasu tylko idź w oborze świnki oporządź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tego nie rozumiem... ale głową muru nie przebijesz - muru głupoty, zawiści i ciemnoty. szkoda czasu i nerwów. \"nie próbuj nauczyć świnię tańczyć - stracisz tylko czas i zdenerwujesz świnię\" - z książki R. Kiyosaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall.......
Nie denerwuj się, nie unoś się tak!!! szkoda Twojego zdrowia na tego pajaca,chuja jebanego, kutasa, złodzieja, krętacza, naciągacza, wielkie mi guru!!!!! Ciul i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No Marshall...
co Ty na to ? Ale Ci dowalił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwirk
Tylko nic o produktach nie pisałes baranie, oszucscie, klamco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
Super!!! Robicie Nagiej Prawdzie najlepszą reklamę jaką mozna tylko zrobić! Poprostu robicie mu super przysługę. Po tej dyskusji z pewnością na jego stronie przybędzie wizyt i w efekcie zainteresowanych klientów. Naga prawda ma głowe nie od parady i osiągnął swój cel, a wy czym więcej robicie krzyku tym więcej mu pomagacie! Gratuluje Naga Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwirk
To dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze bardzo dobrze
Zobaczą na tej stronie jaka to ściema.... i dzieki temu w przyszłości będa ostrożniejsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
Naga prawda, zrozumieć mozna tylko to w czym jest chć szczypta logiki. Te ataki i wypowiedzi są bezrozumne, dlatego nie sposób je zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestJestJest.....
Jest kolejny sojusznik Nagiej Prawdy !!!!!! P.S. Sam go sobie wykreował..... To jedna chory człowiek- rozmawia sam ze sobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Dla ludzi zainteresowanych funduszami polecam ciekawy artykuł: http://biznes.onet.pl/0,1578758,wiadomosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwirk
NACIĄGACZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ON KŁAMIE !!!!!!!!!!!!!!!!1 NIE CHCEMY CIE TU PEDERASTO!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykorzystywacz
Nie skomentuję Waszej rozmowy bo argumentacje atakujących Nagą Prawdę momentami przerastają moje pseudo-logiczny sposób myślenia. Chciałem natomiast zauważyć, że z PELNA PREMEDYTACJA wykorzystałem system "wpłać 5zł - zarobisz 15 000" i tak o to już dzisiaj zarobiłem na tym prawdziwie pieniądze. Dlaczego miałbym nie wykorzystywać PRAWDZIWIE WSZECHMOGĄCEJ LUDZKIEJ GLUPOTY do zarabiania? Przecież w taki sposób wykorzystują ludzi największe światowe koncerny - i nikt ich za to nie wini... Pozdrawiam LOGICZNIE myślących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
do wykorzystywacza: cyt. "Dlaczego miałbym nie wykorzystywać PRAWDZIWIE WSZECHMOGĄCEJ LUDZKIEJ GLUPOTY do zarabiania? " odpowiadam: z tej prostej przyczyny, żeby uczciwie spojrzec samemu sobie w twarz . ale jest też coś takiego jak sumienie , ale co ty ( i naga prawda) o tym wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykorzystywacz
Ja wiem że "a jak" jesteś na pewno dobrym człowiekiem i gdyby Ci ludzie za darmo dawali po 5zł to byś grzecznie odmawiał bo Twoje sumienie by Ci na to nie pozwoliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że tak ... ale wiem, ze są ludzie bez sumienia i spią spokojnie. Świadomie nigdy do niczego co pociaga za sobą ludzkie nieszczęście ręki nie przyłożę. Tak już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykorzystywacz
A gdybym tą kasę przeznaczył na dzieci w Afryce? W sumie to jest niegłupia myśl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sumienie cię dręczy, to dobrym uczynkiem go nie zagłuszysz. Adopcja na odległośc - dobry pomysł - ale z uczciwie zarobionych pięniędzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIU1
TAK! ALE NIE W TAKI SPOSÓB I NIE OD RAZU TRZEBA PARE LAT CIĘŻKIEJ I SYSTEMATYCZNEJ PRACY ABY TO MIEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×