Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomcio71

15 000 zł na miesiąc - czy to możliwe?

Polecane posty

oszust (ka) naga prawda o wymiarze sprawiedliwości i pracy wie tylko tyle ile zobaczy w trakcie doprowadzenia w kajdanach na sale rozpraw. Ale jestes błyskotliwa , gratuluję. I coś widze, że nerwy puszczają ... , słabo spisz, włoski wypadają ... Może za tę rewelacyjna kaskę pora zrelaksowac się w SPA, nabrać siły i energii do dalszych oszustw. Ale za mocno się nie ciesz, na forum kariery nie zrobisz ... i nawet SPA ci nie pomoże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykorzystywacz
A co Tobie "a jak" nakazuje sumienie? Co robisz ze swoimi uczciwie zrobionymi pieniędzmi? Przeznaczasz je na dzieci z Afryki? A jak mylisz, dlaczego sądy nakazują w ramach kary pieniężnej przeznaczać kwoty na akcje charytatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykorzystywacz
"A jak" cyt. "Świadomie nigdy do niczego co pociaga za sobą ludzkie nieszczęście ręki nie przyłożę. Tak już mam" No widzisz, gdyby pewien kretyn wpłacił te 5zł i po miesiącu tłukł się w głowę dlaczego nie ma tych 15 tysiaków na koncie to może by wreszcie coś zrozumiał i gdyby dostał następną ofertę - wpłać tysiaka będziesz miał 2000 tysiaków to może nie wpłaci... Ja się przykładam do ludzkiego szczęścia pośrednio... Jeśli debil się nie skapnie że coś tu było nie tak, to przynajmniej ja z tej kasy zrobię pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad luck
chce pozdrowic " marshall i napisze cos madrego" az nie chce mi sie wierzyc ze macie ochote gadac z takimi debi.. jak naga prawda i ten drugi poprapraniec ale dzieki wam moze paru glupich ludzi , nie glupich ale naiwnych, ( wtym przypadku to chyba jedno i to samo) ochronicie przed strata paru groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda czemu
nie masz na stronie wypisanych danych firmy? Tzn siedziby itd? Z tego co kojarze to takie dane nalezy udostepniac klientom. A ten debil podal jakis nr nawet nie ma przy nim nazwiska, i kontakt skype z jakas glupia nazwa zapewne prywatnego uzytkownika. Amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję wrócić do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Do "naga prawda czemu" --> napisałeś "nie masz na stronie wypisanych danych firmy? Tzn siedziby itd? Z tego co kojarze to takie dane nalezy udostepniac klientom", a skąd wiesz, że "Naga Prawda" ich klientom nie udostępnia? Jesteś jego klientem i Ci nie udostępnił? Poza tym to forum nie jest portalem dla klientów. Nie zauważyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto kolejny przykład na uczciwość \"Marshall\" a: Niedozwolone opłaty stosowane przez banki (PAP, pr/13.08.2007, godz. 06:11) \"Gazeta Prawna\" informuje, że do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynęło kilkadziesiąt skarg konsumentów kwestionujących pobieranie przez banki opłat za obsługę nieterminowej spłaty zadłużenia z karty kredytowej. Opłaty te pobierane są niezależnie od naliczanych z tego samego tytułu odsetek umownych w tym samym okresie rozliczeniowym. Za to samo zdarzenie bank obciąża więc klienta podwójnie. Zdaniem prawników taka praktyka jest niezgodna z prawem. Obecnie UOKiK prowadzi postępowanie wobec kilku banków stosujących taką praktykę. \"Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania wyeliminują stosowanie tego typu opłat przez inne banki. W przeciwnym wypadku UOKiK będzie wszczynał postępowania wobec kolejnych przedsiębiorców\" - wyjaśnia Justyna Obrębska z departamentu polityki konsumenckiej UOKiK. Źródło: http://gielda.onet.pl/0,1587913,wiadomosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten fakt \"Marshall\", że nie musisz z MLM korzystać bardzo mnie cieszy, to pokazuje, że masz wybór. W banku nie masz, a narzucanie komuś drugiemu swojej woli nigdy nie należało do uczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSKI BIZNES
hahahahahah kjokosroko jarasija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment wywiadu z Panem Robertem Kiousraki: Wy w Polsce się obijacie. Zamiast naciągać naiwnych na moją piramidę finansową, tylko prowizje liczycie! Tu trza robić , kombinować, naciągać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naga Cipo - ty pisałeś że ja się podaję za kolesia z ACN??? Hahahah co za tępak:) Ja i MLM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz racji Marshall
mozliwe! pisałem tam kiedyś o swoim ETACIE i proponowałem Nagiej Prawdzie aby zaproponował mi jakąś alternatywę i.....du..a blada-szybciutko zmienił temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×