Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika bellucci

szukam faceta ....jest tu jakiś facet???

Polecane posty

... jeśli chodzi o Twój gust muzyczny nie Jesteś za bardzo wymagająca. Darujemy sobie jednak zabawę przy tych biesiadnych klimatach, \"hej sokoły\". No chyba że Będziesz się upierała. Jakoś i to przeżyje :P Wystarczy tylko mały niepozorny klucz by otworzyć tą fortecę i zobaczyć jakie skarby kryją się w jej środku. :P Tylko gdzie on jest? Sam tego nie wiem i dla tego nie mogę się z tej fortecy wydostać. :P Krąg zodiakalnych poszukiwań jak widzę zaczyna się zawężać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wyjaśnie moją decyzje dotyczącą \"dzieweczki\" . Jak dla mnie najważniejszym priorytetem są osoby , które mi towarzyszą ,to one zapewniają odpowiedni klimat i dobrą zabawe . Muzyka lokal aranżacja wnętrza to są tylko dodatki które wypełniają całość. :D (nie ważne przy czym ,ale z kim ) :P Jeśli interesuje Cię mój gust muzyczny to naprędce i bezdechu wymienie Dżem (film skazany na bluesa oglądam tradycyjnie raz w miesiącu zawsze rycząc jak szalona ),dorzuce do tego wora Linkin Park ,czasami lubie posłuchać Gwen Stefani ,zdarza się Guns n`Roses, Myslovitz .. Mało wysublimowany smak dotyczący kwestii muzyki mam ,ale jakoś może to lepsze od \"Mydełko Fa\" :P Strzelam na oślep czy jest to kobiecy znak :P tak jak w moim przypadku :P Czy owym kluczem są zaszyfrowane wiadomości ? Jeśli jest to klucz do raju w którym ukryte są bezcenne skarby to moge i dziś rozpocząć gonitwe (jak uporam się z obowiązkami w pracy,przygotuje posiłki ,zrobie zakupy,wróce z aerobiku ) no wówczas moge skazać się na tułaczke :P jeśli wykrzesam z siebie odrobine siły :P Oczywiście rozpoczynając nowy dzień ja delikatnie muskam Twoje usta i powieki budząc Cię rozkosznie ,mam nadzieje że poczułeś mój oddech i sprawiłam że choć przez chwilke zawitał na Twej twarzy uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawitał, zawitał, tylko nie wiem czy to był uśmiech czy uśmieszek :P Może, któregoś poranka też uda mi się w tak miły sposób Cię przywitać. Tylko że... \" nie wiem jak mam to zrobić, by mężczyzną się stać i nie wypaść ze swej roli, tego co pierwszy raz\"... jak widzisz też lubię Dżem. :D Właśnie za nie tuzinkowe teksty piosenek, ale i nie tylko. Pudło. :D Nie jest to ten kobiecy :P Czyli zostały już tylko dwie możliwości. Którą bramkę Pani sobie wybiera Nr 1 czy 2 ? :P Podpowiem tylko że wolę wspinać się po górach niż beztrosko truchtać sobie po łące. :P Co do klucza to na pewno nie są to zaszyfrowane wiadomości. To zwyczajny klucz. Trochę już nawet podrdzewiały. :P Zaoszczędzę Ci zachodu, bo widzę że masz strasznie napięty grafik dnia i powiem gdzie możesz go znaleźć. Posiada go \"Strażniczka kluczy\" ,pisuje od czasu do czasu na Kafeterii :P Tylko że często zmienia postać, przez co trudno Ją namierzyć. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłącznie z ciekawości :P sprawdziłam dopasowanie znaków zodiaku choć nie czytam horoskopow u wróżki też nie byłam ,ale szczypta magi w tym tkwi ( sprawy materialne przedstawiają się uroczo :o ) Jeśli doszło do korozji zawsze można próbować zahamować niepożadane zjawisko :P Poczułam się jakbym dostała obuchem w głowe ,ale już przywołałam się do porządku i zakminiłam . Pewnej nocy prysnął czar ptak nie znosił już złotych jaj trefne karty rozdał los więc przegrałam partie z nim.( tak jak piękne są tylko chwile jakże aktualne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha
jak szybko sie zaczeko tak szybko sie skonczylo nowy nie daje sie skusic na bajera i dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×