Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena84

Znacie firmę www.e-scripte.pl?

Polecane posty

Milena...zrobiłam mały research:), to sytuacja normalna w tej branży. Cieszę się, że teraz jest mniej, bo ledwo wyrabiałam. A poniedziałki też zwykle są takie luźniejsze...najwięcej pracy jest od środy, to takie moje spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena84
cafe_jazz to znowu ja i znów mam do Ciebie pytanie :), piszesz tu o luźniejszych poniedziałkach, ale to znaczy, że wtedy wcale nie masz zleceń? Bo u mnie na początku było fajnie, raz mniej raz więcej do spisania, ale zawsze w te dni, które zaznaczyłam, że chcę otrzymywać materiał, natomiast ostatnio - niestety- dostaję nagrania dość nieregularnie, jak to jest u Ciebie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaB
Podnoszę, bo zainteresowałam się tą firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa.
Podnoszę.. Jest nowa rekrutacja w lutym. Czy ktoś może dostał maila z terminem szkolenia? Pozdrawiam, A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff
30 minut w 6 godzin, albo w 3 godziny? pracuje w innej firmie, ktora zleca pisanie nagran i dwie godzinki robie w 3, gora 4. ja nie wiem, jak wy dziewczyny dzialacie, ale dla mnie to codzienne nagrania i ledwo 4 godziny z zycia wyjete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff moglbys napisac na maila, dla jakiej firmy pracujesz? Szukam dodatkowego zajecia i to bardzo by mnie interesowało. Prosze o kontakt (mail w nicku). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyot;)
witam;) co prawda mam 18 lat ale moge wam powiedziec ze mój brat pracowal w tej firmie polegalo to na pisaniu sprawozdan wywiadow itp.co prawda zarobki nie za straszne ale zawsze cos;)wiec firma ta jest wiarygodna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyot;)
witam;) co prawda mam 18 lat ale moge wam powiedziec ze mój brat pracowal w tej firmie polegalo to na pisaniu sprawozdan wywiadow itp.co prawda zarobki nie za straszne ale zawsze cos;)wiec firma ta jest wiarygodna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenboten
Zarobki elegancko, aż by wam buty spadły... pod warunkiem że po wypłacie mielibyście na buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×