Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulincia

10 kg w ciągu 1,5 miesiąca-możliwe?

Polecane posty

Gość Paulincia

Gorąco witam! Słuchajcie mam problem, muszę (a raczej chce) schudnąć 10 kg w ciągu 1,5 miesiąca, ale oczywiście nie wiem jak:/ Nie wiem na jakiej diecie mogłabym zrzucić te 10 kg:( Mam nadzieje że mi pomożecie i napiszecie jaka dieta byłaby dobra:) Buziaczki, licze na Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmcdkinvhd
paulincia, buziaczki, boze, ile ty masz LATEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadieżda-tumska
moim zdaniem możliwe, ale drastyczne i ryzykowne...musiałabyś się nieźle ograniczać i dużo spalać, a potem jeszcze bardzo pilnować, żeby utrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulincia
kmcdkinvhd- nie Twoja sprawa ile mam lat, a jeśli masz zamiar wyśmiewać mnie to lepiej sie w ogóle nie odzywaj. Te forum chyba nie ma jakiś ograniczeń wiekowych więc nic Ci do mojego wieku!! Podaje mój wzrost i wagę: 160 i....60 kg!! Pozdrawiam tych którzy są tu by mi doradzić:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam o diecie z shape
przy duzym rygorze mozna schudnąć 7 kilo w 2 tygodnie a tak powaznie jesli chcesz duzo schudnąc to jedz na granicy głodu i cwicz kilka godzin dziennie! ja przy lekkiej diecie 1000 kalorii i codziennych cwiczeniach straciłam 3 kilo w 6 tygodni nie wiem czy mozna bez wiekszych wyrzeczen stracic az 10! tym bardziej ze jakies duzej nadwagi nie masz wiec bedzie cięzko ale jedz te 1000 kalorii duzo białka mało węglowodanów i tłuszczy i duuuużo biegania rower, marszobiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można tyle zgubić ... ale w Twoim przypadku to niemożliwe, bo masz prawidłową wagę ... Tyle mogą zgubić ludzie otyli i to w początkowym okresie odchudzania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulincia
Anulka 19- no jasne, dołącz się do mnie:P razem coś znajdziemy:P i będzie mi raźniej:D Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta 1000-1200 kalorii i przynajmniej godzinka ruchu dziennie :) w 1,5 miesiąca zrzucisz zdrowo przynajmniej 6 kg! :D A lepsze to niż nic :) Pozdrawiam :) Tylko pamiętaj, potrzeba silnej woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczyny ja wlasnie zaczelam nowa prace pracuje do 18 i nie ma tam kiedy zjesc:(boje sie ze ebde jadla wieczorami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu sicku
te 10 kg uzbieralas pewnie w kilka lat a teraz chcesz je stracic w 1.5 mc?? no pomysl logicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulincia
o jezu sicku - dla Twojej informacji te 10 kg przybyło mi w mniej niż jak to Ty ujełaś "pare lat" Anulka19_- no z ta Twoją pracą to będzie problem:( no bo faktycznie będzie Ci trudno spożywać posiłki o konkretnej godz.:/ Kupiłam sobie Shape i jest tam fajna oczyszczająca dieta, można na niej zgubić 5kg w 7dni. Mi w sumie nawet nie chodzi o schudniącie na tej diecie ale przede wszystkim o oczyszczenie organizmu z toksyn:D Jak chcesz menu to pisz:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulincia
A więc tak : I dzień: rano: 2 szkl.letniej wody, później 300 g dowolnych owoców przed południem: 0,25 l świeżego soku z owoców lub warzyw ( można zastąpić sokiem z kartonu ale 100%) w południe:brązowy ryż a warzywami po południu: 2 kromki chrupkiego pieczywa, 200ml jogurtu przed 18: 2 kromki chrupkiego pieczywa, twaróg z owocami, herbata II dzień: r: 0,5l wody, 2szkl.herbaty zielonej2 przed poł: 1l wody, 2szkl.herbaty z pokrzywy, cytryna do ssania w poł:1-2szkl zupy z płatków owsianych po poł:0,5-1l wody, dzbanek dowolnej herabaty,cytryna do ssaniaze przed 18- sok z owoców, 2 szkl herbaty z melisy, chmielu lub lawendy Narazie napisałam Ci menu na 2 dni, jak bedziesz chciała więcej to pisz. A co do ćwiczeń to jest i to bardzo dużo m.in: na brzuszek:D Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinicia a w jaki sposb chcesz sie odchudzac przez te 1,5miesiaca??? a czemu tylko 1,5???masz jakis powod??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu sicku
hahah jak przytylas te kiloski w mniej niz 10 lat to gratuluje zaniedbania! Maly wysilek prawda? To teraz myslisz ze schudniesz w 1.5 mc? Latwo sie przybiera, trudniej gup, ale zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulincia
jezu siku- wiesz nie Twoja sprawa w jaki sposób przybyło mi tych pare kg, ale jeśli Cie to zadowoli to powiem Ci że wpłyneło na to wiele czynników m.in problemy rodzinne i choroba:/ Anulka19_-sorry że dopiero teraz odp, ale teraz jestem w domu i mam komuter:P wiesz no przede wszystkim chce zacząć od tej diety z shape, a potem przerzuce się na diete Diamonów:D a te 1,5 miesiaca jest zwązane z wakacjami, bo chciałabym stracić te kg do końca wakacji. A Ciebie co nakłoniło do zrzucenia kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×