Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

peggy - niestety pare głupich pomaranczek zrobilo swoje. teraz mamy swiety spokoj, ale moze co jakis czas napiszemy tu na forum co u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RTRETRETRE
HHAHAHAHAAAHHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANKA123
Hello jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha chyba sie nie opłaca,popatrz co tu się dzieje,tylko uświadomiło mnie to w tym że to co zrobiłyśmy to było najlepsze wyjście z sytuacji,a teraz mamy święty spokój. Weszłam tu tylko dlatego,ze nasza Izunia dzisiaj wraca z Chorwacji i chciałam jej tylko zostawic wiadomośc żeby weszła na blooga i poczytała księgę gości i wszystko już będzie wiedziała.Izunia zgłoś sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
:-) heja kochane!!! o kurde ja musze sie zaczernic!!! co za wredne charakterki tu wlazly !!!!! wlasnie siadlam do laptopa po 14 godz jazdy z Chorwacji zeby poczytac wiesci !!!! Polusia jestes kochana ze zostawilas mi wiesci ze mam sie logowac na bloogu! popedze tam szybko ale dajcie mi sie wyspac!!!!! :-) mikusia tak mi przykro :-( :-( do zobaczenia popoludniu albo jutro z ranka na bloogu ;-) polusia jescze raz dziekuje za info dla mnie - jestes kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska bb bardzo ci dziekuje chetnie bym do Was dołączyła bo jetsem ciekawa co u WAS i mocno za Was wszytskie trzymam kciuki, niesttey nie moge sie zalogowac. Jak mam zapytac polusie o zgode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁAAAAA
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathris
mala? ale jestes gupia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie tez mysle
gupia gupia i jeszcze raz gupia a do tego pusta!jak proznia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ale mi Was brakuje bbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuu jak zobaczyłam temat na pierwszej stronie to aż mi serduszko się ucieszyło, że moze piszecie dalej tutaj ...... i co dalej nic nie wiem co u Was buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mimisia, ale wynioslysmy sie stad, ze wzgledu na zlosliwe dogadusy, ze stron pomaranczowych. po postu nie warto bylo sobie nerwow psuc, poprzez dogadywanie albo ignorowanie tych dziewczyn, ktore zlosliwe komentarze slaly. u nas oki, przybywa, zaciazonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu cieszę się, że u Was dobrze i trzymam mocno kciuki za wszystkie starające się i zafasolkowane a ja przesyłam ciążowe fluidki :D Jeśli masz ochotę to napisz coś więcej na mój adres aga.t8@op.pl i oczywiście pozdrów dziewczyny odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze malo sie udzielalas, bo dziewczyny teraz bardzo nieufne sa, jesli chodzi o nowe osoby. bo na kafe to wszystko wlasnie sie z powodu komentarzy popsulo :( jak znajde moment napisze ci maila, i pogadam z dziewczynami. a co u ciebie, czy staranai, czy juz zafasolkonalas??? opowiedz troszke pozdrwiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja doskonale Was rozumiem i absolutnie nie chce wkraczać w Waszą prywatność dlatego też podałam maila bo jestem ciekawa co u Was? a u mnie ok zafasolkowałąm w lipcu i teraz jestem w 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super, serdeczne gratulacje, a dlugo sie staralas?? mam nadzieje ze wszystko w pozadku i dzidzia rozwija sie prawidlowo. podaj nam kilka rad ktore moga sie przydac. niestwety ja sie nadal staram, ale ciagle mam nadzieje, u nas tez 2 dziewczyny zafasolkowaly: Pola i OlaPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje ciaża rozwija sie prawidłowo a ja czuję sie wspaniale zero mdłosci ani wymiotów co prawda troszke jestem leniwa ostatnio ale zaraz zaczynam drugi trymestr więc dostane zapału do życia . Staraliśmy się 3 cykle i jak to mówią do tzrech razy sztuka :D wg mnei będzie dziewczynka i byłoby super bo mamy już 13-miesięcznego chłopca :) a co do porad hmmm nei wiem co wam powiedzieć a raczej wiem TOTALNY LUZZZZZZ w pierwszej ciąży zaszłam odrazu w pierwszym cyklu i być moze dlatego ze nie wierzyliśmy, że uda sie za pierwszym razem a starajac sie teraz byłam pewna,że uda sie za pierwszym razem i co po dwóch tyg dostałąm okres w kolejnym cyklu to samo przyznam szczerze, że strasznie mnie to zdołowało i wtedy pomyslałam ze w sumie to nei ma nic lepszego niż sex bez strachu o ciąże :) i myśle ze to o to chodzi trzeba wziąć na luz i odrazu zachodzi sie w ciąże :) wogóle to myślłam ze w tym cyklu nic nei bedize bo mąż wyjechał w neidziele a ja owulacje czułam we wtorek w dodatku strasznie sie rozchorowałam a tu proszę zresztą ta ciaża jest szczególna bo zaszłam w rocznice naszego ślubu :) a wam życze równeiż szybkiej ciąży P. s o Poli to wiedziałam, że jest w ciąży bo ona zaszła chyba 2 tyg po mnie ale o Oli nei wiedziałam proszę pogratuluj jej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×