Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

czesc dziewczyny pod koniec tygodnia powinnam dostac okres, chociaz mam nadzieje ze go nie dostane moze sa tu kobietki starajace sie o dzidzie, i tak jak ja odliczajace dni do okresu, w nadzieji ze nie nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich kobietek to jest tu ok. 99% ze starających się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie topiki
podłącz się zamiast zakładać nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sa juz takie topiki ale dziewczyny juz sie znaja dosyc dlugo dlatego zalozylam wlasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu niepotrzene zasmiecanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie topiki
o! widzisz :) trzymam kciuki powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia wypierdzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zaśmiecaj głupimi pytaniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaoo
obyś dostała okres:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaoo
Czy lepiej?? LEPIEJ NIE MóWIć!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuygbyghk
zamiast zakladac toipiki i siedziec na necie idz sie pie**** Nie wiesz skad sie zdieci biora???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasdag
idiotko po co jej tak wypisujesz, dziewczyna tylko chciala nam napisac, lafiryndo nie musisz czytac , pojebie zyciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110581
o co wam ludzie chodzi????? zawisc zazdros, wrednosc??? tylko to przez was przemawa. to FORUM JEST PO TO ZE KAZDY MOZE SOBIE JAKI CHCE TOPIK ZAKLADAC A NIKOMU NIC DO TEGO> MOGE NAWET CO MINUTE ZAKLADAC TOPIC TEN SAM I WQRZAC WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WREDNE MALPYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak na marginesie ja tez gdzies za tydzien powinnam dostac@ i mam nadzeje ze nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110581- dzieki :) wkurzaja takie wypowiedzi ale najlepsza jest ignoracja dlugo juz sie starasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110581
jakeis 5-6 miesiecy, udalo sie za pierwszym razem ale poronilam i to prawie od razu. a teraz czekam z nadziej, chociaz tak jakos luzniej do tego podchodze. za tydzien w niedziele powinnam dostac @.poczekamy zobaczmy. na razie jedyne co to strasznie pieka mnie sutki, czasem malo ale czasem bardzo i lekko pobolewa brzuch w dole, ale to wszystko, nie koniecznie musi to byc objaw ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasdag
zuzia moje slowa nie tyczyły sie twojej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110581- wspolczuje mnie dzis pobolewa podbrzusze i nogi, sama niewiem ciagle do kibelka biegam, choc malo pije nasdag- zrozumialam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110581
zobaczymy, ale szczerze mowiac juz mialam takie schizy, ze niby objawy ciazy. teraz nie wiem w co mam wierzyc, czy na prawde to czuje czy nie. jeszcze strasznie mi dzies dol kregoslupa boli, ale to moze po wczorajszych pracach w ogrodku. dzis rano myslalam ze mam zapalenie pecherza, bo poszlam rano siusiu i pieklo strasznie jak sikalam, dodatkowo, ja wrocilam do lozka, caly czasmialam to uczucie jakby mi sie siku chcialo. poszam jeszcze raz troszke dolozylam, i po jakis kilknastu minutach przeszlo. mialam juz kiedys to mam nadzieje ze nie wroci, bo strasznie boli:( a z chodzeniem do lazienki, to nie wiem sama, bo ja zawsze czesto chodze, bo duzo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie topiki
110581 nie chcę Ci robić złudnych nadziei, ale u mnie takie były objawy ciąży :) kilka dni po zapłodnieniu (wiedziałam dokładnie kiedy to nastapiło), zaczęły boleć mnie piersi, pobolewać brzuch i więcej siusiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110581
wiecie co, w pewnym momencie w jakis obled wpadlam, z ta ciaza, teraz, juz tak jakos normalniej, nie teraz to nastepnym razem itp. z reszta bylam ostatnio u gin, i mam nadzerke i dlugo nie moge sie z nia uporac, poniewaz mieszkam za granica a nie w polsce, to powiedziala mi, zebysmy na razie sie starali, a jesli nie to jak nastepnym razem bde to wymrozimy, ze to bezpieczniej dla ciazy, bo potem moze byc tak ze jesli bede w ciazy i bede krwawic, to nie beda wiedziec czy to dlatego ze lozysko sie odkleja czy z nadzerki. wiec podchodze do tego luzno. ale jakies tez mam klucie w jajnikach obu, czasem bardziej w lewym. ale z tym pieczeniem to mnie dobilo, jak jutro tez tak bedzie bede dzwonic do lekarza i umawiac sie na wizyte, bo nie zniose tego uczucia znowu. w plecy w krzyzu, czy na dole kregoslupa, to mnie straaasznie bola.ale pewnie sie nadwyrezylam i mezusz bedzie dzis smarowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
weź nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich...jestem jedna ze \"staraczek\"... myslałam ze tym miesiącu się uda ale niestety... łudzilam się bo okres nie przychodził...po dwóch tygodniach zrobiłam test - oczywiście negatywny... a okresu jak nie było tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110581
wiele osob mowilo, znaczy dziewczyn, ze czasem poziom hormonu bardzo powoli rosnie, np moze mialas pozno owu, i to tez ma wplyw, najlepiej idz do lekarza. czasem stresy, a moze podswiadomosc tak dziala, nie wiem. mam nadzieje ze ci sie udalo:) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz 3 tygodnie spóźnienia!! może test nie był dobry...sama juz nie wiem co o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110581
idz do lekarza, i zrob dla pewnosci jutro rano z pierwszego moczu drugi test. a potem do lekarza jak nic nie wyjdzie, nawet jak wyjdzie to idz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasdag
Ametyst a ile robilas testow , jak jeden to spróbuj zrobic jeszcze jeden jutro rano , ja tez mam nadzieje ze cie sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×