Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krissx

W jakim wieku zaczeliście uprawiać seks ?

Polecane posty

Gość takaaaa jednaa
17 lat i 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Justynka_87
jak tak bardzo kochasz swojego chlopaka, to szkoda, ze nie zachowalas dla niego dziewictwa, tylko stacilas je wczesniej jako 17letnia gowniara :( tak sie obnosisz w stopce z miloscia do obecnego chlopaka, a nawet on nie byl twoim pierwszym :( moze nawet drugim nie byl :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987
kilka dni po 20 urodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicious lola
Mnie już w okresie prenatalnym tatuś ustawiał dupką do otworu:). Ale nie mam mu tego za złe. On to robił z miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem, że zamiast prostej rozmowy o pierwszym razie, zrobiła się dyskusja kto jest dz**wką, a kto nie zrobił tego z tym jedynym. Ludzie! Ten jedyny dzisiaj, jutro może okazać się dupkiem, a ta wymarzona dzisiaj, jutro może stać się ostatnią szmatą. Ich miejsce za tydzień - miesiąc - rok, może zająć ktoś inny i to będzie ta jedyna, ten jedyny. Przestańcie więc oceniać innych, patrzcie na siebie. Kto w życiu nie popełnia błędów? Ja zrobiłem to po swoich 19 urodzinach i niczego nie żałuję. To była i jest ta jedyna. Od lat jesteśmy razem i dzisiaj mógłbym zastanawiać się, kiedy moja cóka to zrobi. A debata, czy za wcześnie, czy za późno nie ma sensu. p.s. BAWCIE SIĘ I ROZMNAŻAJCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×