Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Aniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteś ?????????????? Dzisiaj dzwoniłam do mojej imienniczki, która obchodziła wczoraj imieniny i umówiłyśmy sie na niedzielę (mieszka w Warszawie, a razem studiowałyśmy). Już nie moge się doczekać, dawno się nie widziałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka - no jak nie jak tak :D Oczywiście, że czekamy na Ciebie Aniu, jak tylko będę w Warszawie, to na pewno się odezwę, a w niedzielę to koleżanka przyjeżdża do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola anka
a już się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj pierwsza. :) Stawiam duży dzbanuszek kawy na stół. :) Częstować się dziewczyny. :D Nieznajoma - do warszawy mam jakieś 80km z małym haczykiem :) A dokładnie to mieszkam 40km od Grójca. Więc chyba nie tam gdzie ty. :) Szkoda. Było by mi razniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️..................🌻 Nelka 🌻.....jak dobrze wpaść na kawkę do ciebie. Dzieki za otwarcie bufetu :):):) Zapowiada się ponownie skwar...Jakoś damy radę...jak mawia Becia ;) Miłego dnia 🌻🌻🌻 ..................a jutro już weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️. Upał, dużo pracy........, ale nic to dla nas, prawda? Nelka - kawa po prostu wyśmienita:), poderwała mnie do działania:D. Jak na dzisiaj to słodyczom mówię STOP! Będą same owoce i może w przerwie coś konkretnego, ale to niespodzianka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, ja też chce tą niespodziankę. :D Na owoce też się pisze. Mam dzisiaj jabłuszko. Zawsze chętnie się dzielę. Ma ktoś ochotę? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 🌻 hielou...;) Coś się przysnęło dziś ? Mi wczoraj net nawalił chwilowo...musiałam Was opuścić. Widzę, że kolejna chętna na spotkanie :D Super fajnie... Może coś z tego będzie :):) Owoce dzis jak najbardziej polecane i hektolitry wody....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten piękny poranek 🖐️ Miłej pracy, dziewczyny, a ja uciekam z książką do łóżeczka :) Jeszcze na wolnym :D, ale, niestety, w poniedziałek trza będzie wstać o nieludzkiej porze i ciężko pracować 😭 Ale na razie pozdrawiam ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×