Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

kurcze, az poszlam sprawdzic tego Romea:P rzeczywiscie odmlodnial;) moze i dobrze:D 69 to fajny rocznik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma asa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma asa
as ma kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma asa
as ma kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie niedzielnie :) i deszczowo zarazem :( Z dzbankiem kawy zasiadam w Kąciku. Zrobiłam rogaliki z konfiturą, tak więc możemy się ugościć. Jak powstajaecie, obiecuję zrobić sniadanko :) A co, a taka będę ;) Wczoraj nie dane nam było dokończyć biby...Coś nas blikowało z wejściem na kafe...Ale było miło i dość gwarno :):):) Jednym słowem fajowo :) Dziś już chłodno...jesiennie...i wcale nie zapowiada się lepiej na najbliższe dni. Ja juz nawet wczoraj uporządkowałam ciuchy, część znalazła sie w koszu...Od razu więcej miejsca na nowe szmaty ;):P:P:P Udanej niedzieli i słoneczka w serduchach ( bo na to za oknem raczej nie ma co liczyć).....🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nawet na jeden wieczór nie można Was zostawić. Jakiś młokos - Romeo69 próbował się pode mnie podszywać... Pewnie chciałby zająć moje miejsce... :) Nieładnie. Życzę miłego dnia. P.S. Jak się robi te wszystkie kwiatki, łapki, serduszka,... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie, jak się szybko uczę... :) , nawet stopkę sobie zafundowałem... Jedną z moich ulubionych myśli Oscara Wilde\'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż strach pomyśleć, czego mnie tu nauczycie, jak zostanę na dłużej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×