Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Szepciku melduję się :) wszystkim Dziaisj troszkę póżniej bo miałam małe zebranko w pracy, ale już jestem. Za oknem piękna słoneczna pogoda. Aż trudno uwierzyć, że w nocy była wielka burza. :) Chyba dzisiaj będzie upał nie z tej ziemi. :) To dobrze. Szkoda tylko, że dopiero teraz jak lato zbliża się do końca. Becia kochana jesteś. Zrobiłaś kawę. :) Szkoda, że tylko wirtualną. :( Idę zrobić prawdziwą. :) Bo zaraz zasnę na siedząco. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze Nelka...Liste masz podpisaną...czekamy na resztę... Ja wczoraj miałam wieczr taki mały babski z winkiem. Śmiechu co niemiara, ubaw niesamowity...Nastrój się poprawił... Było nawet przebieranie się w sukienki ...różowe :p:D:D: Fajowo było.Wino zrobiło swoje ;), taka jego rola w końcu ;):):) I spało się zdecydowanie lepiej :p....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma :) Świetny link dałaś. :D Uśmiałam się do łez :) :) :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa już jest wspaniale 🌻 noc okropna,duszno parno ble..............a błyski jak z filmu sf:P ja też chcę babski wieczór z winkiem i sukienkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej już teraz zaczęłabym leniuchować. :D Ech ta praca....... :D Błyski super. Tylko dlaczego dopiero o 3 w nocy. Obudziłam się, żeby zdjąć pranie z balkonu, popatrzyłam chwilkę i padłam z powrotem. I dlatego dziś zasypiam na siedząco. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I obowiązki szkolne ( u mnie na równi z uczelnianymi )...... Wszystko co dobre...kończy się kiedyś....tylko dlaczego tak szybko ? Neluś .. red buul...i będzie ok. Wypróbowane i działa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko na chwilę, żeby się przywitać Korzystam z ostatnich dni wolności od pracy :D Cieszę się, że dziewczyny, że wypowiedzi kolegi spowodowały u was dobry humor. Ja jak go czytałam, po prostu śmiałam się w głos :D A teraz już uciekam i życzę Wam miłej pracy, a tym, co nie pracują - miłego odpoczynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochmurzyło się, zerwał się wiatr....... Czyżby szykowała się jakaś burza, ulewa....br.... a miało być tak pięknie.... a ja chce cofnąć czas, jeszcze raz od czerwca poprosze ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda nam sie załamała :(....Może z tym wiatrem wywiało nam ludzików ;) Beciu>> niestety...czas nieubłagalnie płynie na przód, nie wracając do poprzedniego stanu....to tylko wspomnienia ...pozostają nam 🌻 Poponuję zjeść załatkę grecką...herbatkę...i chwilka zjesty w pracy. O 13 uciekam się polunchować :p bardziej kawować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka grecka :D świetnie!!!!!! ......jest tyle chwil w moim życiu, które bezpowrotnie minęły, a do których chciałabym powrócić....... :( :( :( cieszmy się każdą chwilą, są takie ulotne............. odchodzą, a nam pozostaje tylko tęsknota........... tak wielka..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu..............smutek wyziera z Twoich słów :(...... Niestety, nic nie wróci...może przyjść tylko nowe..piękniejsze, świeższe...Usmiechajmy się, bo szkoda minut na smutek :D Proszę sie zajadać sałatką...starczy dla wszystkich...robie w duzych ilościach...tylko dla kogo... Echo...echo....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odpoczywam troche z netem , troche bez:) nigdy nie wiem ktora to jest prawa strona Wisly a ktora lewa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze wzgledu na to ze na urlopie jestem to moze wypije na pohybel przygodnemu seksowi czy czemus tam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka 🌻......................co za toast...... podstawiam szklanicę :P:P:P Wypogodziło się, więc Kariolka pogode masz do zmiany kolorytu... A my jeszcze troche i znikamy do domku...odpoczywać weekendowo... Ja mam grilla w sobotę...Niespodziewanie naprędce organizowanego. Moja przyjaciółka i ja robimy zjazd u Niej na działce kumpelek z uczelni z mężami...(po co od razu mężów ciągnąć...;) ja bym na taki pomysł nie wpadła...ale może da się radyjkalnie go zmienić...no tego pomysła :p) Ale imprezka będzie, zdzwoniłam już towarzycho...Jesli ktoś ma ochotę...serdecznie zapraszam...Jadła starczy...napojów tyż... :):D:) Niemoc mnie ogarnęłla....Idę archwizować papierologię, to takie zjaęcie nie wymagające wysiłku umysłowego ;) Może wieczorkiem na jakąś muzyczkę wpadnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) u mnie dobra pogoda oznacza zupelnie co innego niz slonce;) musze wytrzymac do po polnocy zeby pierwsza zyczenia zlozyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhu ha! wracam niebawem, dziewczyny ;) na razie nie mam czasu poczytać topicu w czasach, kiedy mnie nie było, ale nadrobię niebawem :D Tymczasem ślę gorące buziaki z Ustki tudzież Jeleniej Góry i już palce wykręcam, bo ciągnie mnie do bijou ;) A mam całą walizę bursztynów, więc będzie się działo i mam nawet w tajemnym zeszyciku naszkicowane projekty pięknych bransolet na stopy .. ;) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cichutku rzeknę Wam dzień dobry 🖐️:) Wiem, że jak na sobotę, godzina jest niefajna ;) ale to mi nie przeeszkadza . Obudził mnie głód kawy ;)....Kocham ten zapach...Dlatego też włączyłam już express.....syczy cichutko...aby nie obudzić nikogo :) Zaprzę sporo, bo dziś każdemu sie przyda...na dobry początek dnia :):):) 🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pd razu lepiej dzien się zaczyna........Pozostawiam kofeinke , abyście mogli zasmakowac sie w niej na dzień dobry. Lecz teraz nie będę nikogo budzić....Śpijcie jeszcze spokojnie... Do kawy zostawie też bułeczki świeże z serem i ślwiką oraż marmoladą ...do wyboru :) Ja oddalę sie na trochę celem doprowadzenia mieszkania troche do poziomu uzywalności...Ale będę w pobliżu. Popołudniem wybieram sie na grilla, też musze cos przygotować na niego. Kariolka ❤️...jak dobrze, że dałaś znać o sobie ...Czekamy tęsknie na Twój powrót...a ja osobiście chciałabym zapoznać sie z projektami ozdób na stopę....ech...już mnie ciekawość żżera ;):P Kate ❤️...komuż te życzenia takie wyczekane.....Kiedy Ty wracasz do Nas ? Nieznajoma ❤️....Twój czas odpoczynku już sie kończy, ale myslę, że był udany i wracasz pełna energii...której NAm troche udzielisz...:) Nelka ❤️...Kochanie, postaraj sie znależć czas dla siebie...Przecież nie można wciąż pracować :) Anka ❤️.....zagladaj czasem....bo tylko latasz wciąż.... Aleksandra ❤️....czyżbyś opoczywała w ostatnich dniach wakacji....:) Pozdrawiam cieplutko. Becia ❤️.....powodzenia życzę w przygotowaniach dzieciaków do szkoły ;)....może przy okazji sobie coś wynajdziesz ciekawego :) Igi ❤️....Zaniedbałeś ostatnimi czasy nasze towarzystwo babskie, nawet łapką nie pomachasz Nam ;)...🌻....pozdarwiam :) Starsz siostra 🌻, Ilonka 🌻 Spokojnego i słonecznego weekendu zyczy Szept :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×