Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allegro-

czy te perfumy są oryginalne?

Polecane posty

Gość allegro-

Mam taką rozkminę - zastanawiam się nad kupnem perfum dla Mężusia. Podobają mu się gucci - takie w kratkę opakowanie. Kosztuja one 100ml ok 280zł. Na allegro znalazłam za 120. Czy jest szansa, że to są oryginały? Czy tylko droga podróbka? Jak myślicie? Jak to poznać? Z góry dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szansa że oryginały, bo ja takie kupuję na all daj linka to sobie obejżę sprzedajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l-karitinka
nie doradzalabym kupowania perfumow na allegro... nie wierze w to ze tam sprzedaja oryginal.. chyba ze jakies uzywane, i do tego mozna dostac allergie od tych wszystkich podrobek, nie kupuj tego dziewczyno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ostatnio z tego źródła i kupię też dla mojego Miśka kolejne. Masz telefon i skype. Naprawdę sprawdzone i polecam. Ja odbieram osobiście więc nie wiem ile kosztuje przesyłka. http://www.695500600.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewq2
te za 129 na 100000% podroby moge ci napisac jak rozpoznac ale na gg pozniej bo teraz ide z psem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro-
eh już chyba w ogóle nic nie kupie na tym dennym allegro:/ ewq2 - trudno w to uwierzyć, ale nie mam akurat zainstalowanego gg, możesz mi napisać na miala? mdrobka@gmail.com Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×